שריפה בכרמל: 40 מחלצים נהרגו - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שריפה בכרמל: 40 מחלצים נהרגו

NuNaTaK

Recommended Posts

http://news.nana10.co.il/Article/?ArticleID=763049

צריך להוציא להורג את בעלי המזבלה הלא חוקית שגרמה לשריפה, חבל שאין לנו עונש מוות בארץ.

אני מקווה שהאסון הזה לפחות יעורר את המודעות למצב שירותי הכבאות בארץ והממשלה הדפוקה שלנו סוף סוף תקצה לכך כספים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 270
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

רק בשביל הדיוק, מדובר (כנראה) על מחלצים של שב"ס שבאו לפנות את כלא דמון ולא מחלצים של הכבאים.

כרגע מדברים על כבאים שנלכדו בגבעת וולפסון, קיימים נעדים. בקצב הזה לדעתי זה יגמר ב-60-80 הרוגים אם לא יותר.

כרגע מדובר על עוד 24-48 שעות שיצטרכו כדי לכבות את השרפה הזאת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראש עירייה עוספיה-דליה ("עיר הכרמל") ומפעילי המזבלה הזאת יכנסו לכלא, אני מקווה שבאשמת רצח במידה ויראו שהם האחראים לשריפה הזו.

דיווח אחרון: ביבי ביקש סיוע מיוון, רוסיה, איטליה וקפריסין

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://www.nrg.co.il/online/54/ART2/183/733.html

כנראה שהשכונה בירושלים היתה בסדר עדיפויות גבוה יותר מכמה יערות

מה הקשר? ראשית, זו השקעה של הרשות המקומית. עיריית י-ם לא קונה כבאיות לכרמל. שנית, נראה לך ששני צעצועים כאלו היו עושים רושם על השריפה בכרמל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היה יכול להישלח, אבל הם לא ראו שהם נוסעים לתוך מקום קרוב מדיי לאש ? (כדיי שתהיה מלכודת אש צריך אש שניתן לראות ממרחק מסוים)

אם ההשקעה של הרשות המקומית, אין טענות. אם ההשקעה של שירותי כיבוי, לדעתי היה עדיף להוסיף אנשים למערכת במקום את המכוניות (יש תחנות כיבוי שנסגרות כי אין מי שיהיה תורן)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היה יכול להישלח, אבל הם לא ראו שהם נוסעים לתוך מקום קרוב מדיי לאש ? (כדיי שתהיה מלכודת אש צריך אש שניתן לראות ממרחק מסוים)

אם ההשקעה של הרשות המקומית, אין טענות. אם ההשקעה של שירותי כיבוי, לדעתי היה עדיף להוסיף אנשים למערכת במקום את המכוניות (יש תחנות כיבוי שנסגרות כי אין מי שיהיה תורן)

לצערי לא. שריפה חזקה יכולה לבוא כמו גל של מים ממש. אני בטוח שהכל קרה תוך שניות.

מה שמעציב עוד יותר שרואים כמה שישראל לא מוכנה לאסון בסדר גודל גדול. אם זה רעידת אדמה גדולה, או שריפה... אפילו מסוקים לכיבוי אש אין...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...