או HTC מה לבחור אייפון 4 או בלאקברי - עמוד 3 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

או HTC מה לבחור אייפון 4 או בלאקברי

ברוס לי

Recommended Posts

• תגובות 41
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

בדיסיפלינת הנדסת אנוש, אבן בוחן חשובה לבחינת טיבם של בקרים בכלל, ומקלדת בפרט, היא משוב. הן מידת המובחנות של המשוב (האם אני בכלל יודע שהתבצעה פעולה?) והן מידת ה"נוחות" של המשוב (האם "כיף" ללחוץ על הכפתור?).

ברוך הבא לעולם הHAPTIC FEEDBACK

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי שווה לחכות שירדו המחירים של ה DESIRE HD' date=' HD7 וכו' מהחדשים של HTC.

[/quote']

אין למכשירים האלו שום יתרונות על פני האיפון 4

לDHD יש מסך גרוע בהשוואה לIPS LCD של האיפון 4 (תקראו את הביקורת בGSMARENA על המסכים )

זמן סוללה קצר, כבד , והוא גם גדול מדי להרבה אנשים ...

הHD7 אפילו גרוע יותר , עם מסך זוועתי (אם הוא כמו של הDESIRE HD ) אין אפשרות הרחבת זיכורן ,מערכת הפעלה זוועתית וכושלת (WP7 ) ובנוסף גם הוא סובל מ"בעיית קליטה" .

ככה שבקיצור אף אחד מאלה לא באמת עדיף על פני האיפון 4 .

המכשירים היחידים שבאמת יכולים להתחרות באיפון 4 הם הNexus S והSamsung S

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תמיד קל להגיד שמישהו הוא פאנבוי של משהו ולגמור עניין הא ?

חבל זה עובדה ,יש כתבה על בעיית האנטנה בGSMARENA וגם באנגדג'ט אני חושב, המסך באמת לא ברמה שמסכי הAMOLED/SAMOLED וגם הIPS LCD ,זמן הסוללה נמוך = עובדה .

מה למדנו כאן ? שעדיף לקנות SGS או NS או 4 מאשר כול מכשיר שיש לHTC להציעה היום ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, אם אני אספר כמה השמיצו את ה HD2 ואת ה HD1 שיש לי, ועד עכשיו אני מרוצה מהם, ה HD2 מכשיר מדהים ועד עכשיו נותן לי כל מה שאני רוצה ממכשיר . אני לא סומך על "השוואות" שמי יודע מה מהם מכור ומה לא, קצת כסף מצד אתר כלשהו יכול לעזור בהטיית התוצאות או הדגשת עובדות והעלמת אחרות.

הדבר היחיד שיותר טוב באייפון, זה הקהילת אפליקציות, שאגב גם במכשירים החדשים של אם לא שמת לב ובאנדרויד יש קהילה לא פחות קטנה.

אז יתרונות לאייפון? אני כבר לא כל כך מוצא, בטח לא במחיר שהוא משווק, ובטח לא במה שהוא מציע.

מצלמה? ואוו, HD? ואווווו... מסך חזק?? ואוו ביותר, באור שמש חזק גם באייפון אתה לא תראה טוב במיוחד.

אני אמשיך עם מה שמשרת אותי היטב כבר 3 שנים, מזמן כבר לא עושה את זה, גם הנוחות שכביכול היא מציעה, נבלעת בתוך ההסגר שהיא נותנת לך ברגע שקנית מוצר שלה, כל דבר חייב לעבור דרך אישור של , במידה ולא פרצת אתה צריך לסבול את האייטונז הבלתי נסבלת, הגבלות מטומטמות של BT, מוצרים רק מבית .

אז יאללה מה אני צריך תשטויות והכאב ראש הזה..מכשיר טוב מבית או וכדומה מציעות דברים שלדעתי יותר טובים ויותר נוחים, כמובן שגם להם יש חסרונות, אבל זה משהו שאני מוכן לסבול, אחרי שבוע עם רציתי להשתגע.

אבל אולי זה רק אני.

עריכה:

אגב, בנוגע לאיבוד קליטה שאמרת

http://www.gsmarena.com/antennagate_2_htc_responds_to_the_hd7_antenna_death_grip-news-2117.php

ככה או ככה זה לא מגיע לרמה של האייפון לכדי איבוד טוטלי של קליטה.

משום מה גם על ה HD2 אמרו שזה קורה, אני אישית לא נתקלתי בזה, כנראה שזה חל על מי שיש לו ידיים ענקיות שבאמת עוטפות את המכשיר (אצלי זה לא ממש עוטף הכל)

אגב לא ראיתי ששמת את אותו הלינק, :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התרעת FANBOY נשמעת ברחבי הארץ.

זה בסדר יש טאב של YNET פתוח אז אני בכוננות ספיגה.

ברוך הבא לעולם הHAPTIC FEEDBACK

אני לא מאמין שהשוות את זה לפידבק של לחיצה על כפתור פיזי. טוב עזוב אנחנו מבלבלים את הבנאדם.

לדעתי, לכתוב על מסך מגע זה לא נוח, בטח שלא כתיבת מייל או כל דבר שהוא יותר ממילה וחצי. אם אתה רוצה מקלדת, אז אני ממליץ על המיילסטון 2 או ה-Desire Z. שניהם היחידים שמגיעים עם הגרסא האחרונה של אנדרויד ומקלדת פיזית, ה-Desire Z חזק יותר, אבל גם כבד יותר (180 גרם מול 169 גרם) וגדול יותר (עוד כמה ממ בודדים לכל כיוון), ויקר יותר (בערך 50 פאונד יותר ב-clove). המקלדת של ה-Z אמורה להיות הרבה יותר נוחה, לא יודע, קשה לי להאמין שאפשר לעשות מקלדת יותר גרועה מזה של המיילסטון 2 (והיא עדיין עדיפה לאין שיעור מהוירטואלית). גודל מסך זהה, לשניהם 3.7", הרזולוציה והיחס שונים (480x854 במילסטון 2 לעומת 480x800 ב-Z). יש עוד יתרונות לכל מכשיר אבל זה כבר לא ממש רלוונטי עבורך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, אם אני אספר כמה השמיצו את ה HD2 ואת ה HD1 שיש לי, ועד עכשיו אני מרוצה מהם, ה HD2 מכשיר מדהים ועד עכשיו נותן לי כל מה שאני רוצה ממכשיר . אני לא סומך על "השוואות" שמי יודע מה מהם מכור ומה לא, קצת כסף מצד אתר כלשהו יכול לעזור בהטיית התוצאות או הדגשת עובדות והעלמת אחרות.

הדבר היחיד שיותר טוב באייפון, זה הקהילת אפליקציות, שאגב גם במכשירים החדשים של אם לא שמת לב ובאנדרויד יש קהילה לא פחות קטנה.

אז יתרונות לאייפון? אני כבר לא כל כך מוצא, בטח לא במחיר שהוא משווק, ובטח לא במה שהוא מציע.

מצלמה? ואוו, HD? ואווווו... מסך חזק?? ואוו ביותר, באור שמש חזק גם באייפון אתה לא תראה טוב במיוחד.

אני אמשיך עם מה שמשרת אותי היטב כבר 3 שנים, מזמן כבר לא עושה את זה, גם הנוחות שכביכול היא מציעה, נבלעת בתוך ההסגר שהיא נותנת לך ברגע שקנית מוצר שלה, כל דבר חייב לעבור דרך אישור של , במידה ולא פרצת אתה צריך לסבול את האייטונז הבלתי נסבלת, הגבלות מטומטמות של BT, מוצרים רק מבית .

אז יאללה מה אני צריך תשטויות והכאב ראש הזה..מכשיר טוב מבית או וכדומה מציעות דברים שלדעתי יותר טובים ויותר נוחים, כמובן שגם להם יש חסרונות, אבל זה משהו שאני מוכן לסבול, אחרי שבוע עם רציתי להשתגע.

אבל אולי זה רק אני.

עריכה:

אגב, בנוגע לאיבוד קליטה שאמרת

http://www.gsmarena.com/antennagate_2_htc_responds_to_the_hd7_antenna_death_grip-news-2117.php

ככה או ככה זה לא מגיע לרמה של האייפון לכדי איבוד טוטלי של קליטה.

משום מה גם על ה HD2 אמרו שזה קורה, אני אישית לא נתקלתי בזה, כנראה שזה חל על מי שיש לו ידיים ענקיות שבאמת עוטפות את המכשיר (אצלי זה לא ממש עוטף הכל)

אגב לא ראיתי ששמת את אותו הלינק, :P

הסיבה היחידה שהוא ״איבד קליטה ״ היא בגלל שהדרך בא המכשיר הציג את רמת הקליטה בios 4.0 היתה דפוקה ואפל תיקנו את זה ככה שבגדיו המכשיר מציג את רמת הקליטה כמו שאר מכשירי האנדואיד . חוץ מזה במקרים באמת איבד קליטה זה בגלל שהרשת של AT&T דפוקה ו הרב מתלוננים עץ בעיו. בקליטה וניתוקים גם במכשירים אחרים .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...