או HTC מה לבחור אייפון 4 או בלאקברי - עמוד 2 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

או HTC מה לבחור אייפון 4 או בלאקברי

ברוס לי

Recommended Posts

זה רק אומר שאתה בן אדם מוזר שמעדיף ללחוץ על מקשים שלא קיימים על פני מקשים אמיתיים...

אני נמנע מלכתוב בעברית כי זה מצריך שימוש בוירטואלית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 41
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לא, זה רק אומר שאתה חושב משום מה שאתה מייצג את כלל אוכלוסיית העולם

עשרות מליוני בעלי מכשירי ואנדרואיד לא יסכימו איתך

אגב, אין לי שום ספק שאני מקליד במקלדת הוירטואלית מהר יותר ממה שאתה מקליד בזו של המיילסטון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חייב להסכים איתך ,אני לא מבין את הקטע עם מקלדת חומרה,אין לה שום יתרונות על פני מקלדת וירטואלית ,היא לא אמינה (קצת אבק והמלקדת הזאת ... , מקשים יכולים להשבר וכו') ומקלדת וירטואלית אתה יכול לשנות כרצונך ,לכתוב באיזה שפה שאתה רוצה ,אתה לא חייב לחרוט על המקשים והתרונות רק ממשיכים ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

והכי חשוב - מכשירים בלי מקלדת פיזית שוקלים כמעט חצי ממכשיר עם מקלדת...

החזקתי את המיילסטו של חבר שלי ולא ההאמנתי שבשנת 2010 מוציאים מכשירים כאלה כבדים.. זה ממש משקולת הדבר הזה.. הדיזייר שלי הרבה יותר כיף להחזיק אותו..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שיהיה לכם לבריאות, משתינים עליכם ואתם אומרים איזה יופי יורד גשם.

לא, זה רק אומר שאתה חושב משום מה שאתה מייצג את כלל אוכלוסיית העולם

עשרות מליוני בעלי מכשירי ואנדרואיד לא יסכימו איתך

אגב, אין לי שום ספק שאני מקליד במקלדת הוירטואלית מהר יותר ממה שאתה מקליד בזו של המיילסטון

לרוב האנשים אין נקודת יחוס, זה כמו אחד שאף פעם לא אכל המבורגר נורמלי ובטוח שמקדונלדס זה הדבר.

ואני לא הייתי כל כך בטוח במקומך, בטח שלא עם תיקון שגיאות אוטומטי מבוטל.

אני חייב להסכים איתך ,אני לא מבין את הקטע עם מקלדת חומרה,אין לה שום יתרונות על פני מקלדת וירטואלית ,היא לא אמינה (קצת אבק והמלקדת הזאת ... , מקשים יכולים להשבר וכו') ומקלדת וירטואלית אתה יכול לשנות כרצונך ,לכתוב באיזה שפה שאתה רוצה ,אתה לא חייב לחרוט על המקשים והתרונות רק ממשיכים ...

המקשים הן מגומי, לא יכול להיכנס אבק והם לא יכולים להישבר, ואמינות? לפחות כשאתה לוחץ על מקש פיזי המקש ילחץ ולא זה לידו בטעות.

והכי חשוב - מכשירים בלי מקלדת פיזית שוקלים כמעט חצי ממכשיר עם מקלדת...

החזקתי את המיילסטו של חבר שלי ולא ההאמנתי שבשנת 2010 מוציאים מכשירים כאלה כבדים.. זה ממש משקולת הדבר הזה.. הדיזייר שלי הרבה יותר כיף להחזיק אותו..

169 גרם זה כבד מידי בשבילכם?! ביד לא מרגישים את המשקל, ובכיס זה לא רלוונטי, כי המכנסיים שהטלפון בכיסם שוקלים פי 5-10 יותר. החזקתי SGS והוא הרגיש כאילו הוא עומד להתפרק לי ביד. אגב הדיזייר הוא 135 גרם, כך שההבדל לא כזה גדול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שיהיה לכם לבריאות, משתינים עליכם ואתם אומרים איזה יופי יורד גשם.

שוב אתה יוצא בהצהרה שאין לה כל ביסוס, קשה לך להבין שלא לכולם יש אותם העדפות כמו לך?

לרוב האנשים אין נקודת יחוס, זה כמו אחד שאף פעם לא אכל המבורגר נורמלי ובטוח שמקדונלדס זה הדבר.

ואני לא הייתי כל כך בטוח במקומך, בטח שלא עם תיקון שגיאות אוטומטי מבוטל.

מבטיח לך שיש לי יותר נקודות יחוס מאשר לך (שבוע יש לך אז תפסת תחת? :))

זה שאתה כרגע בהתלהבות מהMS2 לא אומר שאתה לא יכול להבין שיש כאלו שמעדיפים מכשיר בךי מקלדת

אגב, למה שאני אבטל את התיקון שגיאות? (לא שאני משתמש בו יותר מדי, כי יש SWYPE)

החזקתי SGS והוא הרגיש כאילו הוא עומד להתפרק לי ביד.

:lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל זו לא הפואנטה

גם האייפון מרגיש זול? גם הדזייר והנקסוס מרגישים זולים?

כל מי שבוחר אחד מהמכשירים האלה (למשל) יכל לקחת גם MS2, אבל הרבה (כמוני) מעדיפים מכשיר בלי מקלדת

ואני כותב לא מעט בטלפון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל זו לא הפואנטה

גם האייפון מרגיש זול? גם הדזייר והנקסוס מרגישים זולים?

כל מי שבוחר אחד מהמכשירים האלה (למשל) יכל לקחת גם MS2, אבל הרבה (כמוני) מעדיפים מכשיר בלי מקלדת

ואני כותב לא מעט בטלפון

הדיזייר והנקסוס (חוץ מהטרקבול) לא מרגישים זולים, והמשקל שלהם בהתאם. הנקודה היתה ביחס למשקל, שמכשירים קלים נוטים להרגיש שבריריים (flimsy) ומכשירים בעלי איכות בניה גבוהה נוטים להיות כבדים. אתה מערבב פה דברים שונים. זה לא קשור ל-QWERTY.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הקשר בין משקל לבין רמת השברירות?

בקבוק זכוכית ריק שביר באותה מידה כמו בקבוק מלא במים (למעשה אם חושבים על זה, בקבוק ריק אפילו יותר עמיד לנפילה).

מכשירים שבריריים הם מכשירים שבד"כ נוטים להשמיע צליל חריקה פלסטי, בעלי מכסים שמצליחים לצאת בקלות, נשרטים ונסדקים בקלות... אף אחד מהדברים האלה לא קורה בגאלאקסי.

אם יש לך אלרגיה לפלסטיק ואתה פשוט מעדיף מכשיר כבד יותר שנותן לך יותר תחושת ביטחון שהוא עמיד יותר, לבריאות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מהויכוחים שלכם קשה לברור את הקרבות ביניכם ואת הרלוונטיות

מי בעד המכשיר הזה ולמה ומי בעד המכשיר הזה ומדוע ?

אם הויכוח היה במציאות היו צעקות חבלז

בואו נפסיק לריב ושכל אחד יכתוב את השורה התחתונה המנומקת שלו

ואולי נצליח להחליט כבר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדיין לא רשמת על איזה דגם של מדובר ועל איזה דגם של BB. איך אתה מצפה לתגובה?

בנוגע לויכוח:

בדיסיפלינת הנדסת אנוש, אבן בוחן חשובה לבחינת טיבם של בקרים בכלל, ומקלדת בפרט, היא משוב. הן מידת המובחנות של המשוב (האם אני בכלל יודע שהתבצעה פעולה?) והן מידת ה"נוחות" של המשוב (האם "כיף" ללחוץ על הכפתור?). בכלליות (ולדעתי), אלמנט המשוב (2 חלקיו) טוב בהרבה במקלדת קשיחה. עם זאת, אני בהחלט לא יכול להתעלם מהיתרונות של מקלדת וירטואלית. בסופו של דבר מקבלים שטח מסך גדול יותר (לעומת BB), או מכשיר דק יותר (לעומת מיילסטון, לדוגמה). אלו יתרונות משמעותיים. משקל הוא בהחלט גורם פחות משנה לדעתי. עוד 20 גרם זה לא בדיוק מה שמשנה.

בקיצור - כל אחד ומה שנוח לו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...