Sandy Bridge Core i7-2600K review - עמוד 2 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Sandy Bridge Core i7-2600K review

--Shadow--

Recommended Posts

• תגובות 40
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

תבין שספונסר זה לאו דווקא מממן. יש דרכים יותר "עדינות" (אבל גם זה היה)

לשאלתך, כן. אנאנד הוא לא היחיד, וזה לא בגלל אנאנד אלא בגלל אינטל. לאתרים המסכנים אין ברירה תחת הלחץ של אינטל (וכמובן לא רק אינטל). תמיד יהיו מי שישמרו על היושרה שלהם.

עכשיו נעשה הפסקה עם אנאנד. הוא לא כזה חשוב...

תתייחס לתלונה הזאת של ה-FTC שזה Federal Trade Commission. זו תביעה של הממונה על ההגבלים בארה"ב כנגד אינטל על מגוון טקטיקות מלוכלכות שאינטל אימצו במהלך השנים. רק תמים או חסיד שוטה יחשוב שאינטל לא מעורבת בתוצאות של אתרי החומרה. הרי זהו מטה לחמה.

http://www.ftc.gov/os/adjpro/d9341/091216intelcmpt.pdf

בנוסף, פתח טיפה את הראש וקרא את הבלוג ההוא שנתתי לך. הוא יאתגר אותך קצת ויאלץ אותך לחשוב טיפה על הערך המפוקפק של כל הבנצ'ים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצטער, לא הבלוג הזה מאתגר אותי (כי יש שם כ"כ הרבה שטויות כמו שהראיתי בתגובה הקודמת שלי) ולא אתה

במשך שנים שלטה בשוק, וכל האתרים הראו את זה יופי

ואז יצא הC2D והבכיינים התחילו לצאת מהחורים, וזה המשיך עם הI7 ו-I5 ועכשיו עם SANDY BRIDGE

בשיקולים של מחיר/ביצועים יש לAMD הרבה מה למכור, כשמשווים ביצועים פרופר לא (לא שיש סיבה להשוות ביצועים בלי קשר למחיר)

אבל אתה פשוט לא מצליח לקלוט עם זה, אז אתה בונה תיאוריות קונספירציה שאתה מחזק אותם ע"י בלוג של פאנבוי

אתה מכפיש את כל האתרים שהתוצאות שלהן לא מוצאות חן בעיניך (מדיונים קודמים עולים לי בראש ANANDTECH, XBITLAB, TECHPOWERUP וTOMSHARDWARE)

והתשובה שלך היא בנצ'מארקים מאתר נידח שאותו אתה מגדיר כאמין ביותר כי הוא היחיד שנותן לך את התוצאות שמתאימות לך (אלו שלא טורדות את מנוחתך בלילה)

אז תישן בשקט, נחזור לת'רד הזה (או לאחד אחר שיפתח) כשאתרים נוספים יפרסמו סקירות, וכמו שאמרתי, אני בטוח שהכובע יהיה לך טעים

לילה טוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי שמעורב רגשית כ"כ מי שממש חשים את כעסו ואת רגשותיו מן המילים, הוא הפאן בוי.

אתה, תהיה אדם יותר טוב, יותר חשוב לך

כתוב בנועם

תתבטא יפה

תחליף אייקון

אל תרד לרמה אישית

דבר לגופו של עניין.

אתה מדבר כמו אוהד שרוף על טריבונה. אנא ממך זה לא המקום.

אין מקום למילים כמו "בכיינים" "לצאת מהחורים" ונסיונות הכפשה כאלה.

יש אנשים שמחפשים אמת.

אמינות בבדיקות,

אמינות בדיווח,

חינוך הקוראים לאי חשיבותם של הבנצ'ים

אני דיברתי רק על אנאנד וטום. כל תוספת משלך היא המצאה שלא לומר שקר.

אני מאד מקווה שאנשים כן יקראו את הויכוחים שהיו ויהיו לנו כאן (אם לא תעוף עד אז). יראו את הבדלי הסיגנון, מי פושט רגל בהתבטאויות חמומות מוח, ומי מנסה להשאר לגופו של עניין.

התביעה של רשות ההגבלים העסקים של ארצות הברית היא בלוג של פאנבוי?

קרא את הPDF ההוא.

אולי ההכרה שאתה סוגד למונופול דורסני, שיעשה הכל להחזיק במונופול שלו, ללא עכבות מוסריות, אולי זה ירגיע אותך קצת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרבה מילים ללא סימוכין

אם אני הפאן בוי כאן, אתה יכול למצוא המלצה אחת שלי בפורום (נגיד בחצי שנה האחרונה) לקניית מעבד X או Y?

אני לא זה שמעוות את המציאות כדי לחזק את דברי.

אין ספק שאינטל הם מונופול דורסני, הם עשו ועושים הרבה דברים לא חוקיים

אבל אין שום קשר בין הPDF לאננדטק או לTOMSHARDWARE

לבלוג התייחסתי לגופו של עניין, אבל גם מזה התעלמת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשיקולים של מחיר/ביצועים יש לAMD הרבה מה למכור, כשמשווים ביצועים פרופר לא (לא שיש סיבה להשוות ביצועים בלי קשר למחיר)

אני לא מסכים איתך מהסיבה הפשוטה שאתה יכול בחתך רוחב לבנות מערכת מבוססת שמשתווה בביצועיה בעולם האמיתי למערכת Intel (למעט אולי מצבים מאוד ממוקדים) הפרשים של אחוזים בודדים לכאן או לכאן אינם נחשבים בעיניי.

אני כן מסכים עם מה שאמרת בעניין שאין טעם להשוות ביצועים ללא קשר למחיר, בייחוד פה בפורום.

פה בפורום מסתובב ברובו קהל יעד מאוד מסוים. אנשים שמחפשים מערכת ביתית לשימושים משרדים + מדיה ולפעמים גם קצת משחקים (נגדיר זאת כמחשב רב-תכליתי), או משתמשים שמחפשים מערכת משחקים. מעטים יחסית המקרים שבהם נפתח דיון בנושא ממוקד יותר ושונה. בנוסף, ההגדרה של משתלם עבור קהל היעד הזה היא לרוב ביצועים ביחס למחיר. מכיוון שבנקודת הזמן הנוכחית פלטפורמות משתלמות יותר מהבחינה הזאת, גם אני נוטה להמליץ יותר עליהן.

אף אחד לא טוען שסדרות המעבדים של Intel אינן טובות, כי הן בבירור כן, אבל כשניגשים לבניית מערכת משיקולי ביצועים אל מול עלות אז לקהל היעד פה בפורום בחלק מאוד גדול של המקרים מערכת (לא לשכוח את לוחות האם שגם הם חלק ממשוואת המחיר-היצע תכונות) תשתלם יותר.

הרבה מאוד מהמשתמשים פונים כברירת מחדל למערכות מבוססות Intel משיקולי מיתוג בלבד ואני חושב שאנחנו עושים עבודה די טובה כדי להראות להם שיש חלופה, שהרבה פעמים היא גם משתלמת יותר.

בכלל כל הוויכוח נגד כבר נמאס עליי לגמרי והוא כל כך מיותר. אין פה נכון או לא נכון. צרכן נבון צריך לרכוש מה שמשתלם לו יותר בהתאם לצרכים ולתקציב ואני בטוח שעל זה אין ויכוח.

אנחנו (החברים שפעילים בפורום באופן יום-יומי כמעט) גם בדרך כלל מסבירים מה עומד מאחורי ההמלצה שלנו ולא זורקים סתם המלצות לאוויר. המתייעצים ייקחו את המידע הזה, אם ירצו יחקרו קצת יותר לעומק (פה בפורום או במקומות אחרים), ולבסוף יעשו איתו מה שהם מבינים ומוצאים לנכון.

ובכלל, מבחני ביצועים זוכים לחשיבות הרבה (הרבה) יותר גדולה ממה שהם באמת. צריך לסנן אותם ולהשתמש בהם כמדד כללי בלבד. ההישענות עליהם כמעט כברירת מחדל כאיזה מדד איכות היא כל כך מוגזמת שזה כבר מפריע לי. ראשית, כל מבחן ביצועים בודד (לא משנה מאיפה) אינו שווה הרבה. תמיד צריך לבחון מבחנים ממספר מקורות.

שנית, צריך גם לדעת לנתח אותם ובעיקר לזכור שזאת התמונה נכון להיום. מספיק שבגרסה הבאה של תוכנה מסוימת ישתנה משהו מהותי מבחינה תוכנתית (לדוגמה ניצול טוב יותר של ריבוי ליבות, ניצול טוב יותר של ערכת פקודות מסוימת) וכל התמונה עשויה להשתנות באופן מהותי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכלל כל הוויכוח נגד Intel כבר נמאס עליי לגמרי והוא כל כך מיותר. אין פה נכון או לא נכון. צרכן נבון צריך לרכוש מה שמשתלם לו יותר בהתאם לצרכים ולתקציב ואני בטוח שעל זה אין ויכוח.

הויכוח הוא לא "אינטל, מי יותר טוב?"

הויכוח היה על עצם היותם של תוצאות מוטעות ומטעות ומוטות באתרי הבנצ'מרק וספציפית באנאנד.

לצערי חסידים שוטים הפכו את זה לויכוח על מי יותר טוב, אבל זו לא השאלה בכלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מסכים איתך מהסיבה הפשוטה שאתה יכול בחתך רוחב לבנות מערכת מבוססת שמשתווה בביצועיה בעולם האמיתי למערכת Intel (למעט אולי מצבים מאוד ממוקדים) הפרשים של אחוזים בודדים לכאן או לכאן אינם נחשבים בעיניי.

אני כן מסכים עם מה שאמרת בעניין שאין טעם להשוות ביצועים ללא קשר למחיר, בייחוד פה בפורום.

פה בפורום מסתובב ברובו קהל יעד מאוד מסוים. אנשים שמחפשים מערכת ביתית לשימושים משרדים + מדיה ולפעמים גם קצת משחקים (נגדיר זאת כמחשב רב-תכליתי), או משתמשים שמחפשים מערכת משחקים. מעטים יחסית המקרים שבהם נפתח דיון בנושא ממוקד יותר ושונה. בנוסף, ההגדרה של משתלם עבור קהל היעד הזה היא לרוב ביצועים ביחס למחיר. מכיוון שבנקודת הזמן הנוכחית פלטפורמות משתלמות יותר מהבחינה הזאת, גם אני נוטה להמליץ יותר עליהן.

אף אחד לא טוען שסדרות המעבדים של Intel אינן טובות, כי הן בבירור כן, אבל כשניגשים לבניית מערכת משיקולי ביצועים אל מול עלות אז לקהל היעד פה בפורום בחלק מאוד גדול של המקרים מערכת (לא לשכוח את לוחות האם שגם הם חלק ממשוואת המחיר-היצע תכונות) תשתלם יותר.

הרבה מאוד מהמשתמשים פונים כברירת מחדל למערכות מבוססות Intel משיקולי מיתוג בלבד ואני חושב שאנחנו עושים עבודה די טובה כדי להראות להם שיש חלופה, שהרבה פעמים היא גם משתלמת יותר.

בכלל כל הוויכוח נגד כבר נמאס עליי לגמרי והוא כל כך מיותר. אין פה נכון או לא נכון. צרכן נבון צריך לרכוש מה שמשתלם לו יותר בהתאם לצרכים ולתקציב ואני בטוח שעל זה אין ויכוח.

אנחנו (החברים שפעילים בפורום באופן יום-יומי כמעט) גם בדרך כלל מסבירים מה עומד מאחורי ההמלצה שלנו ולא זורקים סתם המלצות לאוויר. המתייעצים ייקחו את המידע הזה, אם ירצו יחקרו קצת יותר לעומק (פה בפורום או במקומות אחרים), ולבסוף יעשו איתו מה שהם מבינים ומוצאים לנכון.

ובכלל, מבחני ביצועים זוכים לחשיבות הרבה (הרבה) יותר גדולה ממה שהם באמת. צריך לסנן אותם ולהשתמש בהם כמדד כללי בלבד. ההישענות עליהם כמעט כברירת מחדל כאיזה מדד איכות היא כל כך מוגזמת שזה כבר מפריע לי. ראשית, כל מבחן ביצועים בודד (לא משנה מאיפה) אינו שווה הרבה. תמיד צריך לבחון מבחנים ממספר מקורות.

שנית, צריך גם לדעת לנתח אותם ובעיקר לזכור שזאת התמונה נכון להיום. מספיק שבגרסה הבאה של תוכנה מסוימת ישתנה משהו מהותי מבחינה תוכנתית (לדוגמה ניצול טוב יותר של ריבוי ליבות, ניצול טוב יותר של ערכת פקודות מסוימת) וכל התמונה עשויה להשתנות באופן מהותי.

אני מסכים (כמעט) לכל מילה, אבל זה ממש לא האישו

העניין הוא ההאשמה שאננדטק הוא אתר מטעם, שהספונסר שלו מכתיב לו את המבחנים והתוצאות

זאת סתם האשמה פרועה, אין לה שום אחיזה במציאות

מנסיון העבר, אותם תוצאות של אננד תמצא בכל האתרים הגדולים (שכמובן כולם הם בכלל עושי דברם של אינטל)

כמו שאמרתי, לך לפורומים הגדולים בעולם ותקרא על הPREVIEW של אננד

רק פה קופצים חוכמולוגים שמתחילים עם הקונספירציות

הכמעט הוא בגלל זה

צריך גם לדעת לנתח אותם ובעיקר לזכור שזאת התמונה נכון להיום. מספיק שבגרסה הבאה של תוכנה מסוימת ישתנה משהו מהותי מבחינה תוכנתית (לדוגמה ניצול טוב יותר של ריבוי ליבות, ניצול טוב יותר של ערכת פקודות מסוימת) וכל התמונה עשויה להשתנות באופן מהותי.

אם קיים אותו מספר ליבות, ואין למעבד שכרגע מוביל חסרון מבחינת סט הפקודות, אז גם אם ישנו את התוכנה, היתרון ישאר

אבל גם בגלל שאם נתעלם משיקולי תקציב (שכמו שאמרתי, אין סיבה לעשות את זה), אתה לא יכול לבנות מערכת AMD שתקביל מבחינת ביצועים לאינטל כיום

הויכוח הוא לא "אינטל, AMD מי יותר טוב?"

הויכוח היה על עצם היותם של תוצאות מוטעות ומטעות ומוטות באתרי הבנצ'מרק וספציפית באנאנד.

לצערי חסידים שוטים הפכו את זה לויכוח על מי יותר טוב, אבל זו לא השאלה בכלל.

דמגוגיה בגרוש

אני לא החסיד פה שמטיף נגד אתר/חברה

אבל כאמור, אני מקבל את זה שאתה פשוט לא מסוגל לראות את המציאות ומעדיף לבנות לך אחת אלטרנטיבית

נשוב לדון בנושא כשיהיו בנצ'מארקים נוספים, ננתח אותם ונראה אם אננד באמת היטו את התוצאות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בור ועם הספר,

לא לזה התכוונתי. התכוונתי בדיוק למה שאתה כתבת.

לא האם אחת היצרניות יותר אמינה, טובה, בלה בלה בלה לעומת השנייה, אלא כל הנושא של מבחני הביצועים מראים בבירור שהמעבדים של X עדיפים על Y.

הרי סביב מה נסוב הוויכוח ברוב המקרים? לפעמים על עניין "אמינות" אבל ברוב המקרים על כך שאנשים מסתמכים באופן גדול מדי על מבחני ביצועים, לרוב ממקור אחד בלבד, לא מנתחים אותו נכון (מתחשבים מאוד בסינטטיים, לא בוחנים מהי המשמעות המעשית של אחוזי ההפרש) ובאופן כללי מקנים להם חשיבות מוגזמת כדי לקבוע מי המעבד (ומשום מה משליכים את זה גם על היצרנית באופן כללי) שעדיף להם.

אין לי עניין לדון על אתר כזה או אחר, אבל ברור שכמו בכל שוק עסקי תחרותי פועלים כוחות מתחת לפני השטח שמשפיעים על מה שצרכן הקצה נחשף אליו ועל המוצרים שמנסים "לדחוף" לו. בזה אני מסכים איתך.

הספונסר שלו מכתיב לו את המבחנים והתוצאות

זאת סתם האשמה פרועה, אין לה שום אחיזה במציאות

הכמעט הוא בגלל זה אם קיים אותו מספר ליבות, ואין למעבד שכרגע מוביל חסרון מבחינת סט הפקודות, אז גם אם ישנו את התוכנה, היתרון ישאר

אבל גם בגלל שאם נתעלם משיקולי תקציב (שכמו שאמרתי, אין סיבה לעשות את זה), אתה לא יכול לבנות מערכת שתקביל מבחינת ביצועים לאינטל כיום

1. כמו שאמרתי, אין לי עניין לדון על אתר או גוף כזה או אחר (גם לא חושב שיש לי את הידע), אבל זה לא סוד שבשוק המעבדים (כמו בכל שוק תחרותי) נעשים דברים לא הגונים, "משחק מלוכלך" אם תרצה, וזה כן משפיע בדרכים שונות על מצב השוק.

2. אני מדבר על מצב שבו לדוגמה מעבד כפול ליבה עדיף על מעבר מרובע ליבה (בגלל ענייני תדר לרוב) ופתאום התמונה יכולה להתשנות מהותית.

3. למה לא? אתה יכול לתת דוגמה למה אתה מתכוון?

תשווה את סדרת Core i3 לסדרת Athlon IIx3/4, תשווה את סדרת Core i5-7xx לסדרת Phenom IIx4 וכו'. אם אתה מדבר על כתר הביצועים אז כן, Intel מחזיקה בו ללא עורערין, אבל לא מדובר פה על מעבד לשוק הביתי (ואפשר לתקוף את הנושא גם מזווית שונה מצד , מערכת מרובת לדוגמה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1.שוב, את התוצאות שאננד מראה אפשר לראות גם בTECHPOWERUP, XBITLABS, GURU3D ועוד אתרים

2.כמובן, אבל אני מדבר על להשוות תפוחים לתפוחים, לא תפוחים לבננות

3.למה לא? כי כמו שאתה יודע, אין לAMD היום מעבד שיכול להתמודד עם הI7 (ללא מסגרת תקציב)

גם במערכות מרובות (עד 4 CPU למשל) אין להם תשובה עדיין

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. עזוב. לא רוצה בכלל להיכנס לתוך הדיון הזה. זה נושא שלם בפני עצמו ולא חושב שמי מאתנו יודע בוודאות מה קורה מאחורי הקלעים (באתר כזה או אחר). אני תמיד לוקח כל מידע "רשמי" שמתפרסם ברשת (בייחוד כשיש גוף כלכלי חזק מאחורי מקור המידע) עם קורטוב של זהירות וספקנות. גם אני מסתמך על מבחני ביצועים כמו כולם כי אין לי אפשרות לבדוק כל רכיב חומרה שיוצא בעצמי, אבל המרחק בין זה ובין להסתמך על הנתונים שם כ"תורה מסיני" הוא רחוק מאוד בעיניי מכיוון שיש פה הרבה מאוד משתנים שלא תמיד שקופים לקורא.

2. זאת בדיוק הנקודה, הרבה אנשים קונים תפוח למרות שעדיפה להם בננה רק כי מבחן ביצועים כזה או אחר מראה שהיום התפוח עדיף במקצת. אחרים קונים תפוחים על סמך מבחן ביצועים לא רלוונטי אליהם למרות שהם בעצם צריכים לצרוך בננות. אבל גם את זה עזוב. דיון מיותר. זאת סתם הייתה דוגמה.

3. אני לא מסכים, כי גם אם נתעלם לרגע מכך שלדעתי אפשר לבנות מערכת שמשתווה ל- i7 (בחתך רוחב, למעט יישומים שעברו אופטימיזציה לרוץ על מעבדי Intel), אתה מדבר פה על ביצועים בוואקום (עזוב מחיר, משתלם יכול להיות גם ביחס לפליטת חום, צריכת הספק ועוד נתונים שבסוף משמעותם היא כסף) וזה בדיוק כמו מבחן ביצועים סינטטי - יפה על הנייר אך לא ממש שמיש. אני גם לא ממש יודע איזה משתמש ביתי באמת צריך היום מעבד i7? מי שרוצה כזה משקיע לרוב יותר בתדמית, בתחזוק ההרגשה שלו שיש לו חומרה "חזקה", או שהוא סתם חובב חומרה מושבע והכסף משחק תפקיד משני כמו בכל תחביב. אין לי בעיה עם זה (אפילו להפך כשזה מגיע לחובבי חומרה מושבעים), אבל אלו לא שיקולים עניינים לבניית מערכת שחלים באופן אוטומטי על כל משתמש. אבל זה כבר להגרר לדיון מי יותר טובה מבחינת , X או Y. הדיון הזה נוטה מטבעו להיות מעגלי, חסר טעם (כי אין קביעה חד משמעית נכונה) והייתי מעוניין להימנע ממנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל הם לא שווים, לSB יש יתרון של 2-20% תלוי בבנצ' ובממוצע משהו כמו 5-10% עדיפות על הדור הנוכחי. היתרון של ה-SB הוא שבזכות תהליך של 32NM יש פוטנציאל תדר גבוה יותר בגלל צריכת ההספק הנמוכה יותר ביחס לi7 מהדור הנוכחי.

או! זה מה שרציתי .

20% זה כבר הבדל משמעותי ואותי אישית מעניינים ביצועים קרירים מהקופסא.

הרי אין לזה גבולות, מחר יכולים להוציא מעבד שעובד על 4.3GHZ בסטוק ואז מישהו יביא לי I7 920 באוברקלוק של 4.3GHZ מולו ויגיד לי שההבדל הוא 5%.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"בור ועם הספר",

אני חייב לציין שלהאשים אתר אינטרנט בכך שהוא מזייף,מעוות וכד' תוצאות בסקירות על מנת לקבל כסף/הטבות מחברה מסוימת, בלי להביא הוכחות חותכות, או לפחות איזה מקור רציני באינטרנט (לא בלוג...) זה ממש בגדר הוצאת שם רע. אין לי מושג אם אנאנד או Tomahardware עושים את אותם דברים, אבל להאשים אותם ככה בלי להסתמך על מקור מידע רציני שנותן הוכחות חותכות על כך שהם מעורבים בפרשה כזאת זה מעשה לא מוסרי, ולפעמים אפילו פלילי.

באופן אישי, קשה לי להאמין שאתר כמו Anandtech שבשבילי הוא המקור הכי אמין לקבלת אינפורמצייה על רכיבי חומרה, ויש לו את הסקירות שנראות לי הכי מעמיקות, ואיכותיות יסכן את שמו ואת המשכו בשביל טובות כלשהן מ-.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה מעשה לא מוסרי, ולפעמים אפילו פלילי.

בוא לא נגזים. הוא לא האשים אף אחד בשום דבר, הוא כתב את דעתו במטרה, כך לפחות אני הבנתי, להבהיר לאנשים שההסתמכות על מבחני ביצועים היא מוגזמת, והסתמכות על מבחני ביצועים ממקור אחד בלבד איננה מומלצת בכל מקרה. בנוסף, הוא סיפק ראיות לטענותיו כנגד שיטת הבדיקה שבעזרתה בוצעו מבחני הביצועים, אתה יכול לקבל אותן ואתה יכול גם שלא.

באופן אישי, קשה לי להאמין שאתר כמו XXXXX שבשבילי הוא המקור הכי אמין לקבלת אינפורמצייה על רכיבי חומרה, ויש לו את הסקירות שנראות לי הכי מעמיקות, ואיכותיות יסכן את שמו ואת המשכו בשביל טובות כלשהן מ-YYY.

מבלי להיכנס לגופו של אתר כזה או אחר. אתה לא מאמין שקיים משחק מלוכלך בשוק החומרה? שהכל הוגן ושכל מה שאתה רואה וקורא אינו מוטה לעולם מאינטרסים כאלו ואחרים, ומובא אך ורק לטובת הקורא המתעניין?

חשבת פעם ממה מתפרנסים כל אתרי החומרה? מאיפה מגיע הכסף? מה יוצא להם מכל הזמן וההשקעה?

למען הסר ספק, זאת לא האשמה או רמיזה כנגד גוף כזה או אחר, סתם חומר למחשבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1.שוב, את התוצאות שאננד מראה אפשר לראות גם בTECHPOWERUP, XBITLABS, GURU3D ועוד אתרים

2.כמובן, אבל אני מדבר על להשוות תפוחים לתפוחים, לא תפוחים לבננות

3.למה לא? כי כמו שאתה יודע, אין לAMD היום מעבד שיכול להתמודד עם הI7 (ללא מסגרת תקציב)

גם במערכות מרובות מעבדים (עד 4 CPU למשל) אין להם תשובה עדיין

חסרות לי אסמכתאות לקביעות האלה.

1. דווקא לא. לך לguru3d ותראה שם תמונה אמיתית פחות או יותר (ראה סיכום להלן)

3. הפנום X6 מקביל פחות או יותר לi7

4. בריבוי מעבדים התמונה שונה לחלוטין.

בכל מקום שיש הצדקה ל-i7 יש הצדקה גם לפנום X6. על פי רוב (למשל האתר הגרמני, guru3d ו-lostcircuits ועוד כמה) תצטרך לשלם יותר ולעיתים הרבה יותר כדי לקבל את מה ש-X6 נותן. אפשר לומר שה-X6 מקביל לi7 (הלא קיצוניים, לא מהמשפחה של 980X), שהפנום 9XX מקביל לi5-7XX ושלאינטל אין מתחרה ברמת המחיר הבינונית נמוכה לאתלונים המשולשים והמרובעים.

בריבוי מעבדים התמונה שונה. אני לא מכיר היטב את הנושא אבל האתר passmark מציג תמונה שלא מתיישבת עם הקביעה שלך:

http://www.cpubenchmark.net/multi_cpu.html

או! זה מה שרציתי .20% זה כבר הבדל משמעותי ואותי אישית מעניינים ביצועים קרירים מהקופסא. הרי אין לזה גבולות, מחר אינטל יכולים להוציא מעבד שעובד על 4.3GHZ בסטוק ואז מישהו יביא לי I7 920 באוברקלוק של 4.3GHZ מולו ויגיד לי שההבדל הוא 5%.

- קודם כל קח הכל בהסתייגות. זהו אתר אחד וזהו מוצר שעדיין לא יצא לשוק.

- רצו לבדוק כמה יש שיפור עבור אותו תדר. זה הגיוני.

- זה שיפור של 20% בבנצ' אחד או שניים. לרוב השיפור כמעט לא מורגש (באתר הזה, בבנצ' הזה, בדגם הזה)

שוב, מוקדם לקפוץ למסקנות (כולל אם זה זיוף או לא).

בעבר האתר הזה הדליף תוצאות שתאמו יפה למוצר כאשר יצא כעבור כמה שבועות (למיטב זכרוני פנום II)

[br]פורסם בתאריך: 29.11.2010 בשעה 18:33:11

"בור ועם הספר",

אני חייב לציין שלהאשים אתר אינטרנט בכך שהוא מזייף,מעוות וכד' תוצאות בסקירות על מנת לקבל כסף/הטבות מחברה מסוימת, בלי להביא הוכחות חותכות, או לפחות איזה מקור רציני באינטרנט (לא בלוג...) זה ממש בגדר הוצאת שם רע. אין לי מושג אם אנאנד או Tomahardware עושים את אותם דברים, אבל להאשים אותם ככה בלי להסתמך על מקור מידע רציני שנותן הוכחות חותכות על כך שהם מעורבים בפרשה כזאת זה מעשה לא מוסרי, ולפעמים אפילו פלילי.

באופן אישי, קשה לי להאמין שאתר כמו Anandtech שבשבילי הוא המקור הכי אמין לקבלת אינפורמצייה על רכיבי חומרה, ויש לו את הסקירות שנראות לי הכי מעמיקות, ואיכותיות יסכן את שמו ואת המשכו בשביל טובות כלשהן מ-.

חחחחחחחח What a wonderful world

בשירשור הזה יש קישור לתביעה של ה-FTC. קרא שם כמה מלוכלך וכמה נמוך אפשר לרדת כשאתה מונופול ולמתחרים שלך יש מוצר עדיף (שנים 2000-2006)

אתר סקירות לא חייב לעשות דברים בכוונה ובזדון כדי להיות מוטה. מספיק שמפרסמים אצלו, נותנים לו חומרה חינם וסקופים לפני יציאת מוצר וההטייה באה מאליה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...