רכישה מחו"ל וכתובת וירטואלית.... EzBuyUS , מסטופ ומה שבניהם - עמוד 6 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רכישה מחו"ל וכתובת וירטואלית.... EzBuyUS , מסטופ ומה שבניהם

omerha

Recommended Posts

וכן החיסכון הוא משמעותי.

בייחוד בדברים יקרים כמו המקבוק שאתה רוצה לקנות.

הם כולם גובים תעריפים זהים כמעט.

תבחר , רכשתי פעמיים מ mustop.

בקניה השניה הייתי פחות מרוצה כי הם הפרידו את המשלוח ל2 וחייבו פעמיים.

למרות שלא היו אשמים ישירות הם כן יכלו להתחשב.

הקנייה הבאה היא מהמתחרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 85
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לפי ניסיוני, בכל מיני מוצרים שונים (בד"כ עלותם בשילוב גודל החבילה), מחירי המשלוח משתנים, צריך לבדוק בכל החברות שנותנות את השירות הזה, לעיתים החסכון הוא משמעותי בין חברה לחברה.

אלו החברות שאני מכיר ובודק -

TNT

Mustop

UShops

Ezbuyus

וכמובן שליחה ישירה (לפעמים יותר זול לשלוח דרך אחת החברות לעיל, מאשר בשליחה ישירה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

מעקב

התחלתי להתעניין בגריל\מנגל.. וראיתי שאפשר להזמין מארה"ב דרך חברת EZbuyus וזה ממש זול.

השאלה היא כמה באמת יקחו לי על משלוח\מס\מע"מ וכל השאר..

מישהו התנסה פה עם משלוחים מהסוג הזה? משקל רב וכו'.. ?

ואשמח לדעת איך זה עובד בדיוק על מה משלמים, למי משלמים, איך את הקנייה [או שהם אותה..] והאם אפשר לעשות תשלומים בקנייה כזו ??

תודה לעוזרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי מה שאני מכיר מהנהלים שלהם הם מחייבים אותך לפי כמה פרמטרים- אורך גובה רוחב (3D של המוצר-נפח) וגם לפי המשקל

ומנגל (רציני כנראה לפי השאלה שלך) יתפוס הרבה נפח-ככה שיעלה לך די הרבה להביא את המוצר לארץ..

מצורף קישור לגבי חישוב דמי המשלוח של המוצר

http://www.mustop.co.il/shipping-costs-usa-to-israel/tax-shipping-calculator

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר...

אז תבין את הרמז?

ולא הבנתי למה שמישהו ירצה להשתמש בשירות שלהם, שהוא מין הסתם יצטרך לשלם עליו.

מה אתה איזה אוליגרך מיליונר שמחזיק אנשים בתשלום שאפילו יעשו בשבילו את הקניות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 8 חודשים מאוחר יותר...

מסטופ

משלוחים מארה"ב

פעמיים ניסיתי פעמיים נפלתי חזק .

משלוח ראשון : עלות מוצר 59$ עלות משלוחים : 82$ ועוד לא נגמר .... ( כל שבועיים אני מקבל עוד איזה עמלה מונפצת שצריך לשלם )

רכשתי צעצוע יד שני בEBAY המוכר שולח רק בתוך ארה"ב – נו טוב נשלח למסטופ ונהנה מהמוצר .

לקח למוצר להגיע אלי כמעט שבועיים וזה בגלל שבסוף נסעתי במיוחד לאייר פורט סיטי כי נמאס לי לחכות לשליח של DHL.

התירוץ של מסטופ : אנחנו נבדוק מול המכס למה חייבו אותך יותר מידי ( מצידם 75$ על המשלוח זה לגיתימי )

את הכסף לא ראיתי שוב ......

משלוח שני : עלות מוצר 2$ ( 2 יחידות. משקל: 20 גרם )עלות משלוח 25$ וגם לא נגמר ...

רכשתי כבל חיבר חשמל מיוחד לנורות לד . השתמשתי בשירות של מסטופ . קמתי בבוקר עם מייל מ שחייבו אותי על 25$ - מברר... ואלו מסטופ .

שלחתי להם מייל מיידי שאני לא מעוניין במשלוח ( כי בטלפון אין מצב להשיג אותם ) ושאני מעדיף שיזרקו את המוצר לפח ולא לשלם כזה סכום .

תשובתם: המוצר בהליכי משלוח ולא ניתן לבטל . בטח לא לבטל – מצאתם פראייר שחייבתם אותו ב 25$ !!!!

לאחר שבוע פנו אלי שוב והפעם שוב מחכה לי משלוח נוסף – מסטופ מבקשים ממני להעביר נתונים ...

אחרי בירורים מסתבר שזו היחידה השניה שעליה הם רוצים לחייב אותי שוב ב 25$ - חזירות!!

2 תלונות נשלחו לתלונות הציבור על החברה החזירה הזואת .

מניסיון העלויות הסופיות גבוהות בהרבה מהמחשבון באתר .

מניסיון מר שלי איתם אני ממליץ למצוא אלטרנטיבה אחרת מהחברה ההזוייה הזואת .

לא לאפשר חיוב ללא אישור ב לחברה הזואת .

אני אישית ביטלתי כל התקשרות איתם – בתווקה שלא יחייבו אותי על עוד שטויות שלהם .

מאוכזב קשות !!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...