רכישה מחו"ל וכתובת וירטואלית.... EzBuyUS , מסטופ ומה שבניהם - עמוד 2 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רכישה מחו"ל וכתובת וירטואלית.... EzBuyUS , מסטופ ומה שבניהם

omerha

Recommended Posts

• תגובות 85
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

קניתי מחשב נייד דרך מאסטופ ב700$ ועוד ועוד 2 מוצרים קטנים שאוחדו במחיר נמוך יותר, אחלה שרות ואמינים....

חבר קנה דרכם וקיבל אותו...

כל השאלה היא כמה עלה בסופו של דבר כולל עמלות והאם הגעת לחסכון של מעל 20-30%?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בנתיים מכל התגובות זה נראה אמין מאוד.

עדיין לא הצלחתי להבין כמה זה באמת חוסך לי

מה זאת אומרת כמה זה חוסך לך? קשה לך לעשות חשבון פשוט? יש לך מחשבון ברוב האתרים, זה יוצא המחיר פחות או יותר, כמה דולרים לפה או כמה דולרים לשם, תחשב לעומת כמה שנמכר בארץ ותראה כמה אתה חוסך... אתה בקלות יכול להתקשר לשרות לקוחות, לפחות לזה של מאסטופ ולשאול כל שאלה שבא לך.

הסתכלתי עכשיו ב MUSTOP , זה באמת כמו שזה? שווה להזמין משם? כי מאוד קורץ לי האייפוד ב 1000 ש"ח כולל הכל :P

האם זה אמין כמו ששואלים פה?

כן זה אמין.

קח בחשבון שבשביל להזמין מאתר אמריקאי של אתה חייב כרטיס אשראי אמריקאי או שאתה משתמש בשרות שלהם של ההזמנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^

יש לי מאסטר קארד אז אין לי בעיה עם להזמין משם, אני גם מזמין הרבה מה .

אבל האתר הזה ממש פתח לי את העיניים...אייפוד באלפיה זה לא רע, אני מנסה לחשוב שיש עוד הרבה שכדאי..

נראה לי שאני אתחיל להשתמש באתר הזה.

תודה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^

יש לי מאסטר קארד אז אין לי בעיה עם להזמין משם, אני גם מזמין הרבה מה .

אבל האתר הזה ממש פתח לי את העיניים...אייפוד באלפיה זה לא רע, אני מנסה לחשוב שיש עוד הרבה שכדאי..

נראה לי שאני אתחיל להשתמש באתר הזה.

תודה :)

זה לא קשור לעובדה שיש לך מאסטר קארד

אפשר לקנות באי ביי גם עם ויזה ואמקס (אני באופן אישי הזמנתי גם כן מוצר דרכם מאמזון אתמול עם השירות משלוחים החדש שהם מציעים- ועם המבצע של 10$ פחות)

הכוונה בפוסט הקודם היא שיש אתרים מסויימים שלא יאפשרו לך לקנות אצלם אם אין לך כרטיס אשראי של חברת אשראי שנמצאת בארה"ב או קנדה-וגם את השירות הזה הם מציעים באתר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי ניסיון טוב של מספר רכישות עם Mustop, אך בד"כ אני קונה מוצרים שאני לא מצליח להשיג בקניה עם משלוח ישיר לארץ.

יש להם תשלום התחלתי של 77₪ (77₪ (21$)) (שכולל 500 גרם) ו- 15₪ (15₪ (4$)) על כל 500 גרם נוספים (משקל נפחי), תמיד מעגלים כלפי מעלה. משלוח מהיר (כארבעה ימים מהיום שהחבילה אצלם), *אין אפשרות לקנות ממקומות שלא מקבלים כרטיס בינלאומי או חנויות ש"מחרימות" שירותים של חברות כאלו.

*יש להם שירות בעמלה (כמדומני 5% מערך המוצר או 37₪ (37₪ (10$)), הגבוה מבניהם) נוספת שהם רוכשים בשבילך עם אמצעי תשלום מקומיים.

יש להם קבוע של 37₪ (10$) הנחה על קניות מאמזון, שיוצר עסקה משתלמת בהרבה מקרים (בהתחשב שלשלוח אליהם מאמזון זה בחינם). מה שאני שונא באמזון זה כשבוחרים משלוח חינם למוצר שבמלאי לוקח כשבוע עד שהם שולחים (אמזון עצמם).

כל זה בלי קשר לחיובי מכס (אם יש מכס הם גובים גם עמלת מכס).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי ניסיון טוב של מספר רכישות עם Mustop, אך בד"כ אני קונה מוצרים שאני לא מצליח להשיג בקניה עם משלוח ישיר לארץ.

יש להם תשלום התחלתי של 77₪ (77₪ (21$)) (שכולל 500 גרם) ו- 15₪ (15₪ (4$)) על כל 500 גרם נוספים (משקל נפחי), תמיד מעגלים כלפי מעלה. משלוח מהיר (כארבעה ימים מהיום שהחבילה אצלם), *אין אפשרות לקנות ממקומות שלא מקבלים כרטיס בינלאומי או חנויות ש"מחרימות" שירותים של חברות כאלו.

*יש להם שירות בעמלה (כמדומני 5% מערך המוצר או 37₪ (37₪ (10$)), הגבוה מבניהם) נוספת שהם רוכשים בשבילך עם אמצעי תשלום מקומיים.

יש להם קבוע של 37₪ (10$) הנחה על קניות מאמזון, שיוצר עסקה משתלמת בהרבה מקרים (בהתחשב שלשלוח אליהם מאמזון זה בחינם). מה שאני שונא באמזון זה כשבוחרים משלוח חינם למוצר שבמלאי לוקח כשבוע עד שהם שולחים (אמזון עצמם).

כל זה בלי קשר לחיובי מכס (אם יש מכס הם גובים גם עמלת מכס).

בנוסף מידי פעם הם נותנים הנחה מוגדלת בזמן החגים, באחד החגים הם נתנו הנחה של 20% על קניה באי באי ויצא לי כל המשלוח חינם :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...