רכישה מחו"ל וכתובת וירטואלית.... EzBuyUS , מסטופ ומה שבניהם - עמוד 4 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רכישה מחו"ל וכתובת וירטואלית.... EzBuyUS , מסטופ ומה שבניהם

omerha

Recommended Posts

אני מתכנן להזמין דרך ezbuyus לפטופ (יש להם מחיר קבוע למשלוח לפטופ, $75)

אלכס יש לך עדכון בנוגע למוצרים שלך ?

עוד מישהו הזמין מהם ויודע אם הם אמינים או לא ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 85
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אכן קיבלתי דרכם כבר שני משלוחים בחודשים האחרונים והשירות שלהם ללא רבב.

מה שכן, הם שולחים מיידית והמחיר גבוה בהתאם.

מה עוד? מארה"ב המשלוח לקח בערך 3 ימים עם שליח UPS עד הבית בלי מיסים, בלי כלום כאשר הכל בקבלה.

דוגמה: על חבילה במשקל בערך 2.5 ק"ג הם לקחו לי 100$ משלוח עם המיסים ועם הכל שליח UPS עד הבית 3 ימים מרגע השליחה.

אני מאוד מרוצה.

נ.ב - הדבר היחיד שאתה מקבל מהם אחרי שאתה קונה באיזה אתר ושולח לכתובת של EZBUY הוא הקבלה הזאת לEMAIL ואז אתה פשוט מחכה עד הטלפון משליח UPS.

נ.נ.ב - בקיצור היזהרו, אם משהו נראה לכם עולה זול, אל תשכחו מיסים. הנה למשל איך 2.5 ק"ג שנראו לי זולים קיבלו מעל 30$ מיסים.

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא נתקלתי בבעיות מיוחדות בהזמנה מ עם כרטיס ויזה בינלאומי, וגם חבר שלי לא.

המישלוח נעשה דרך ushops.

מבחינת עלויות שילוח: יצא לי להשוות בין ezbuy לבין ushops ולא ראיתי הבדל גדול ביניהם במוצרים בהם התעניינתי, התמחור שלהם הוא מעט שונה לכן יש לבדוק כל מקרה לגופו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון להיום, אם מישהו רוצה כתובת בארה"ב לשלוח אליה משהו וכעבור כ-3 ימים מרגע הגעת המוצר לאתר החברה בניו ג'רסי לקבל את זה בארץ ולא לעשות שום דבר מעבר כולל מיסים והכל - אני ממליץ בחום על EZBUYUS.CO.IL

שימו לב שיש אפשרות חדשה מחברה בשם TNT לבצע את המשלוח וזו גם חברת דואר בינלאומית אז שווה לבדוק אותם.

http://www.tnt.com/express/iw_il/data/news/tnt_4.html

נראה לי פעם הבאה אזמין דרכם לראות איך זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי,

אתה יכול בבקשה להגיד מה צריך לשים בכל מקום?

זה לא כל כך מובן לי

לדוגמא:

Moshe Sagiv

IL 4324256784

86 Cedarhurst Avenue

Cedarhurst NY 11516

United States

Address line1*

City*

State*

Zip code

אני משער שעיר זאת ניו ניורק

והמיקוד זה 11516

אבל מה זה כל השאר?

ואיפה אני שם אותם?

תודה מראש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא קיים דבר כזה. החברות האלה מחייבות אותך על עלות המכס המלאה והמקסימלית ביותר - מראש ועוד לפני שהמוצר בכלל נשלח מחו"ל לארץ.

אם במקרה הוא לא יעזור במכס (אם הם בכלל מתעסקים עם זה) - מי שירוויח את ההפרש תהיה החברה ולא אתה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מיליון אחוז. זה גם כתוב להם באתר. כשהמוצר מגיע אליהם אתה מקבל את הדרישה לתשלום המשלוח והמיסים. אחרי שאתה משלם הם שולחים את זה לארץ..

ומה זאת אומרת איך?

הכווונה שלי הייתה היא שלרוב החברות האלה הן לא רק ישאליות ולכן נראה לי מוזר שלכל אחת מהן יהיה מומחה מכס למדינות השונות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"מומחה מכס"?

המידע זמין לציבור.. ומין הסתם חברה שזה בדיוק היעוד שלה - לעשות משלוחים ממדינות למדינות - צריכה להבין בתחום העיסוק שלה..

המידע זמין לציבור רובו בשפת אם, מרבית החברות העולמיות האלו מציעות את השירות לכמעט כל העולם..ולכן קשה לי להאמין שהן מעודכנות בתעריפי כל מדינה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע לגבי החברות הישראליות, אבל לגבי החברות האמריקאיות (לפחות הגדולות שבהן), תשלום המיסים בכלל לא באחריותה של החברה - מרגע שזה נשלח (במקרה שלי זה היה עם DHL), חברת השילוח שילמה את עלות המיסים (די בטוח שיש להם גבול עליון לזה - נדמה לי שראיתי 2500$ אבל אני לא בטוח) וברגע קבלת המשלוח (עד הדלת) אתה משלם גם על המיסים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...