רכישה מחו"ל וכתובת וירטואלית.... EzBuyUS , מסטופ ומה שבניהם - עמוד 3 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רכישה מחו"ל וכתובת וירטואלית.... EzBuyUS , מסטופ ומה שבניהם

omerha

Recommended Posts

• תגובות 85
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הזמנתי עכבר דרך מאסטופ מ AMAZON

הם נותנים 10$ הנחה על הוצאות שליחה לארץ.

אעדכן בעלויות ... :xyxthumbs:

הזמנת במקרה את ה- G700 ?

אני גם מעוניין להזמין אותו, צריך לצאת סה"כ (אצלך ביד) כ- 400ש"ח, ובארץ יש לפנדה מחשבים את החוצפה לדרוש עליו 1,150ש"ח (+50ש"ח משלוח), הם היחידים שמוכרים אותו, למרות שהוא כבר מזמן מופיע באתר של היבואן (בנדא מגנטיק).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השאלה זה איך הם מזהים שזה כתובת של שירות כזה ולמה אכפת להם?

זה לא שהם "מחרימים" אותם, הם פשוט (עד כמה שאני יודע) לא שולחים לכתובת אחרת מהכתובת של הכרטיס אשראי.

גם אם אתה באהרכ"ב עם כרטיס אשראי אמריקאי אתה לא יכול לקנות שם ולבקש שישלחו את זה לכתובת שהיא לא הכתובת שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש עדכון ?

לבנתיים אמאזון שלחו לכתובת שלי בחו"ל

קיבלתי אישור גם ממאסטופ אישור שהם אמורים לקבל מאמאזון מוצר שהזמנתי

שלחתי להם את ההזמנה כדי לקבל 10$ הנחה במשלוח לארץ (זה מבצע שלהם כרגע)

ממתין לקבלה לכתובת בחו"ל ודיווח על שליחה לארץ.

הזמנתי עכבר מיני לנייד שלי לא משהו יקר או משתלם - זוהי רק בדיקה ראשונית לראות איך השירות עובד וכמה הוא משתלם

ADIZZ - ל לא משנה הכתובת, אלא הכרטיס אשראי, הוא חייב להיות אמרקאי, אגב הם גם לא מוכנים לקבל מזומן (מניסיון) - ושירות קניה עם כרטיס אשראי אמריקאי יש ל EzBuyUS - זאת תיהיה הבדיקה הבאה שלי - רכישה מ ע"י EzBuyUs

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא שהם "מחרימים" אותם, הם פשוט (עד כמה שאני יודע) לא שולחים לכתובת אחרת מהכתובת של הכרטיס אשראי.

גם אם אתה באהרכ"ב עם כרטיס אשראי אמריקאי אתה לא יכול לקנות שם ולבקש שישלחו את זה לכתובת שהיא לא הכתובת שלך.

ADIZZ - ל לא משנה הכתובת, אלא הכרטיס אשראי, הוא חייב להיות אמרקאי, אגב הם גם לא מוכנים לקבל מזומן (מניסיון) - ושירות קניה עם כרטיס אשראי אמריקאי יש ל EzBuyUS - זאת תיהיה הבדיקה הבאה שלי - רכישה מ ע"י EzBuyUs

אני לא יודע מה קורה עכשיו, אך בזמנו (לפני כשנה), אני שלחתי אימייל ל- והם אמרו לי בפירוש שהם מכירים את Mustop ולא מוכנים לשלוח לכתובת שלהם (בלי קשר לכרטיס אשראי אמריקאי שהם דרשו). אני לא היחיד, חפשו בנט, ישנם עוד כמוני שפנו אליהם וקיבלו תשובה דומה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

היי,

אז ככה, קיבלתי את העכבר שהזמנתי דרך AMAZON

הקנייה נעשתה דרך MUSTOP

ל MUSTOP יש עמלת ניהול ועיבוד על כל מוצר שמזמינים בסכום של 15$

עלות משלוח לעכבר קטן שמגיע עם אריזה גדולה, שמן הסתם עלות המשלוח חושבה על פי נפח עלתה 27$ שעליה קיבלתי זיכוי של 10$ (יש להם מבצע) אבל הייתי צריך להזכיר להם על המבצע הזה. הם משום מה שכחו.

המשלוח מחו"ל לישראל הוא ממש מהיר, המשלוח עצמו דרך DHL (שהם היו הכי גרועים בתהליך לדעתי) ומגיע עד הבית.

לאורך כל מהלך הרכישה, קיבלתי עדכונים שוטפים לגבי מצב החבילה

והשירות של MUSTOP טוב.

בסך הכול עם קונים מוצר שעלתו הכללית היא יחסית גבוה, באיזור ה 100$ צפונה ,ומחירו הוא זול לעומת הארץ, הקנייה היא דרך MUSTOP היא אפשרות טובה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום אנשים

שמתי לב היום על שירות ללקוחות אמריקן אקספרס (אולי גם לכולם, אני לא יודע)

https://www.americanexpress.co.il/18318.html

http://www.globalshop.net/

אני מניח שזה אמין ועובד טוב אם יש להם את הגב של אמריקן אקספרס.

רק רציתי לשתף וגם לשאול אם יש למישהו נסיון איתם

אשמח אם תשתפו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אנסה את EZBUYUS.CO.IL בקרוב ונראה כמה הם ייקחו על חבילה רצינית של הרבה חבילות קטנות בתוכה. מסתבר שיותר זול לשלוח דרך חברה כזאת מאשר דרך ידידה בארה"ב ושירות ה-USPS שזה הדואר הרגיל של ארה"ב :nixweiss:

שלחתי הכל מ אליה משלוח חינם ועכשיו היא צריכה לשלוח פעם שנייה לEZBUYUS אחרי שהיא ביררה איתם ויוצא יותר זול מUSPS לשלוח לישראל. נו טוב, לפחות זה לקח לאחרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...