רכישה מחו"ל וכתובת וירטואלית.... EzBuyUS , מסטופ ומה שבניהם - עמוד 5 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רכישה מחו"ל וכתובת וירטואלית.... EzBuyUS , מסטופ ומה שבניהם

omerha

Recommended Posts

המידע זמין לציבור רובו בשפת אם, מרבית החברות העולמיות האלו מציעות את השירות לכמעט כל העולם..ולכן קשה לי להאמין שהן מעודכנות בתעריפי כל מדינה

לא נכון זה זמין גם באנגלית, מה עוד שכל מדינה נורמאלית חתומה על הסכמי סחר חופשיים מה שאומר שהמיסים זהים ברוב המדינות(מעבר למע"מ) אם תכנס לאתר המכס בארץ ולאתר המכס של איסלנד למשל תראה שהמס המוסכם על כל דבר מעבר למכניות, אלכוהול טבק ומספר מוצרים מבוקרים זהה, יש לנו הסכמי מס וסחר עם הEEA וגם אם ארצות הברית, ההסכמים האלה מאפשרים סחר הוגן בין מדינות, בין השאר ההסכמים האלה מגדירים מיסוי אחיד לכל המדינות המשתתפות בהסכם ואיסורים על מיסוי מעודף או מיסוי כפול.

וכן כל המידע הזה זמין באתרי לשכת המסחר של המדינה לאותו אזור(AKA יש את לשכת המסחר הישראלי אירופאית, הישראלית אוסטרלית, ולכל מדינה אחרת שיש לנו הסכמי סחר איתה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 85
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

המידע זמין לציבור רובו בשפת אם, מרבית החברות העולמיות האלו מציעות את השירות לכמעט כל העולם..ולכן קשה לי להאמין שהן מעודכנות בתעריפי כל מדינה

החברות האלה אומנם עולמיות, אבל זה לא מונע מהן להקים אתר בשפת האם של המדינה:

http://www.mustop.co.il/

http://ushops.co.il/

http://ezbuyus.co.il/

כולל שירות לקוחות טלפוני מקומי..

אז כנראה שהשפה שבה כתובים מסמכי המכס - הם לא בעיה כזאת מסובכת. שוב, לחברה שזה בדיוק היעוד שלה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני הזמנתי דרך EZBUYUS ואני מתקשה להבין כמה הם לוקחים. בחשבונית שנשלחה אליי במייל בתור PDF כתוב:

http://www.mediafire.com/?b87dfug7pndtvuq

כלומר ממה שהבנתי פה כתוב שלוקחים ממני 82.19 דולר.

(יש גם בקבצים מצורפים).

עכשיו, בחשבונית באתר שהגעתי אליה דרך "איתור משלוח" באתר שלהם, יש את הדבר הבא:

http://www.mediafire.com/?13ajcb41ollw345

כלומר פה בכלל כתוב שהם לוקחים 6.99 על כל 1lb שהחבילה שוקלת. ולא רק זה אלא שהם גם טעו בחישוב וכתבו שהמחשב שלי שוקל 79lb במקום 7.9lb ויצא 552 דולר על המשקל... וסה"כ 585.47 דולר. שזה די מדאיג.

אבל אז קיבלתי במייל עוד חשבונית, מאוד דומה לזאת שבאתר, אבל פה היא נראית טיפה שונה:

http://www.mediafire.com/?kurecxu7swh8196

פה בכלל כתוב שזה 79 דולר.

החיוב עדיין לא מופיע בכרטיס אשראי אז אני לא יודע איזה סכום הם מתכוונים להוריד. אני אשמח אם מישהו יבהיר לי את העניין הזה.

ואגב - מתי אני משלם את המע"מ? יופיע לי פשוט חיוב נוסף אחרי שהחבילה תעבור את המע"מ בישראל על 16 אחוז משווי המחשב?

?b87dfug7pndtvuq?b87dfug7pndtvuq

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל ה-23.66 זה המיסים. לא תראה יותר חיוב מהחברה אלא פשוט תקבל טלפון משליח UPS:

"האם אתה בבית , תחכה עוד רבע שעה אני אצלך".

מה שמדאיג הוא החשבוניות האחרות . . . מעולם לא קיבלתי משהו (כמו שהראיתי החשבונית שלי דומה לשלך בכל הפםעמים שהזמנתי דרכם) דומה.

אולי זה קשור שקנית "דרכם" ? מה זה דרך האתר שלהם או שהחשבונית הגיע מאתר אחר ? בכל מקרה תפנה אליהם מיידית לפי פרטי הקשר באתר ודרוש הסבר עם הפנייה לפורום כאן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל ה-23.66 זה המיסים. לא תראה יותר חיוב מהחברה אלא פשוט תקבל טלפון משליח UPS:

"האם אתה בבית , תחכה עוד רבע שעה אני אצלך".

מה שמדאיג הוא החשבוניות האחרות . . . מעולם לא קיבלתי משהו (כמו שהראיתי החשבונית שלי דומה לשלך בכל הפםעמים שהזמנתי דרכם) דומה.

אולי זה קשור שקנית "דרכם" ? מה זה דרך האתר שלהם או שהחשבונית הגיע מאתר אחר ? בכל מקרה תפנה אליהם מיידית לפי פרטי הקשר באתר ודרוש הסבר עם הפנייה לפורום כאן.

אם אני לא אראה חיובים נוספים, איך אני אשלם את המע"מ? אני מניח שהם מורידים מהכרטיס אשראי שלי את המ"עמ באופן אוטומטי...

אני לא קניתי דרכם, כרטיס האשראי הוא שלי, והשתמשתי בהם רק בתור כתובת בארה"ב. באתר שלהם איפה שנכנסים בתור משתמש עם אימייל וסיסמא יש משמאל "איתור משלוח" ואז אפשר לפי המספר שמופיע בקבלה לאתר אותו. דרך שם הגעתי ל"חשבונית" שכתוב בה 500 ומשהו דולר. החשבונית האחרונה הגיעה פשוט בתור לינק במייל.

אני בהחלט אכתוב להם, אני מקווה רק שהם מגיבים למיילים.

עריכה:

מסתבר שהמייל תמיכה שהם כתבו אותו כשהם שלחו לי את החשבונית השנייה במייל (זאת שהיא לא PDF, שלפיה גובים ממני 79 דולר) לא מייל תקין. המייל הוא customercare@ezbuyus.co.il

ניסיתי לשלוח הודעה דרך האתר, דרך "צור קשר" אולם כשאני לוחץ על "שלח" אני מקבל הודעת שגיאה מהשרת. בסופו של דבר שלחתי למייל הבא:

contact@ezbuyus.com

מישהו יודע אם יש להם טלפון של שאפשר להתקשר אליו לברר מה קורה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זהו שאני ניסיתי לשלוח להם REPLY למייל ממנו נשלחה החשבונית הראשונה ואף אחד מעולם לא ענה.

אני באמת מקווה שהם יענו לך אחרת זו הפעםה אחרונה שאני מזמין אצלהם. גם אצלי הייתה גבייה גבוהה מהמוצהר, אבל לך תדע אם זה לפי נפח או משקל כי כתוב "המועדף מביניהם" או משהו כזה. אצלי היה הבדל זעיר אז לא התעסקתי עם זה אבל אצלך זה נוראי, אם זה אכן כך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זהו שאני ניסיתי לשלוח להם REPLY למייל ממנו נשלחה החשבונית הראשונה ואף אחד מעולם לא ענה.

אני באמת מקווה שהם יענו לך אחרת זו הפעםה אחרונה שאני מזמין אצלהם. גם אצלי הייתה גבייה גבוהה מהמוצהר, אבל לך תדע אם זה לפי נפח או משקל כי כתוב "המועדף מביניהם" או משהו כזה. אצלי היה הבדל זעיר אז לא התעסקתי עם זה אבל אצלך זה נוראי, אם זה אכן כך.

במקרה והם גובים לפי משקל אמור לצאת אצלי

7.9 * 6.99 = 55.221 דולר (7.9 זה משקל החבילה). לא כזה נורא, רק חבל שהם אומרים שהמחשב שלי שוקל 79lb במקום 7.9 (35 קילוגרם)

בוא נניח שהגרוע מכל יקרה והם יחייבו אותי על 500+ דולר, יש איזשהיא דרך שאני יכול לבטל את העסקה דרך חברת כרטיס האשראי ואחרי זה לסדר את זה איתם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שהחוק אוסר לבטל תשלומים אם בוצעה עסקה אחרת יש להם עילה לתבוע אותך.

אבל במקומך מיידית הייתי מתקשר לחברת האשראי (לפני שנסגר המוקד שלהם כי היום חמישי ויתבזבזו 3 ימים של חוסר מענה) ומברר מה ניתן לעשות

*וכותב כאן את התשובה שלהם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שהחוק אוסר לבטל תשלומים אם בוצעה עסקה אחרת יש להם עילה לתבוע אותך.

אבל במקומך מיידית הייתי מתקשר לחברת האשראי (לפני שנסגר המוקד שלהם כי היום חמישי ויתבזבזו 3 ימים של חוסר מענה) ומברר מה ניתן לעשות

*וכותב כאן את התשובה שלהם

שאלתי אם מישהו מכיר טלפון שלהם בישראל... מה שאני ראיתי זה שיש את הטלפון:

Tel: 516 467 2291אבל זה הטלפון שלהם בארה"ב ממה שהבנתי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז התקשרתי.

דיברתי עם בחור שלמרבה הפלא דיבר עברית. אולי זה יחסי האנוש הגרועים שלי אבל הוא לא נשמע הכי אדיב בעולם למרות שהוא היה בסדר גמור בשורה התחתונה. כשהזכרתי לו את עניין ה500 דולר הוא אמר שזאת טעות ברורה ושאם זה המצב הם יזכו אותי. לבסוף נאמר לי שהחיוב הוא מה שמופיע בחשבונית שנשלחה לי במייל בצורת ה-PDF.

בדקתי את העניין הרגע, ואכן בכרטיס האשראי מופיע חיוב על הסכום המדוייק של 82.19 דולר.

כל מה שנשאר זה לקבל את המחשב בחתיכה אחת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 5 שבועות מאוחר יותר...

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...