עזרה ברכישת טלויזיה 40-42 אינץ - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה ברכישת טלויזיה 40-42 אינץ

kobiperez

Recommended Posts

שלום הלכתי היום למספר חנויות במטרה לקנות שתחובר למחשב באמצעות כבל HD, אני התבלבלתי מרוב דמגים סוגים ואנשי מכירות שכל אחד אומר לי משהו אחר.

השימושים העיקרים יהיו ומשחקים כאמור היא תחובר למחשב.

חשוב שאיכות תמונה תיהיה ברמה גבוהה

תמיכה ברזולוציה FULL HD

ואם אפשר לקבל קצת אינפורמציה על קצב ריענון של התמונה כי הציעו לי כמה דגמים בעלי קצב ריענון 100hz.

התקציב הוא בין 4000-4600 ואם אין ברירה אפשר לחרוג ב 100

תודה מראש לכל העוזרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשבוע שעבר קניתי בגוד 40 אינץ' מדגם 40LV655 ש לטושיבה עלתה ליט 3850 בBIGBOX נהנה מכל רגע ממש ושל אנדבר על זהב שיש לך 7 שנים אחריות שנה ראשונה עד בית הלקוח ובשש השניים אם אתה לוקח אליהם זה בחינם ואם את המזמין אותם זה 200 שקלים.

המלצה שלי זה הדגם .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Sharp LC40LE600E

זה אמנם בדיוק בתקציב (יעני לא הכי זול) אבל אם איכות תמונה אתה רוצה מדובר בטלווזיה עם תאורת LED שהיא אחורית עם LOCAL DIMMING, זה סוג התאורה שהכי משפר את איכות התמונה (קונטרסט ושחור קרוב לפלזמה). לרוב מסכים אלו הם מאוד יקרים אך פה שארפ יצאו עם מסך כזה במחיר ממש ממש טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וזה בדיוק מה שיפה.

לא סתם זה דגם מומלץ והתימחור המעולה נועד לחלץ את שארפ מהמצב הלא מזהיר שלה בשוק הזה שהקוריאנים משתלטים עליו (הערכה שלי).

זה שטלווזיה כלשהי היא LED לא אומר הרבה מבחינת האיכות, כל הקטע של המחיר הטוב פה הוא שיש לה LED אחורי עם פונקציית LOCAL DIMMING, זו שיטת תאורת הLED הכי טובה שקיימת (מבין 4 סוגים) והיא משמעותית טובה יותר מהנחותים (תאורה צידית - לפי אזורים או קבועה).

זה עדיין אלף ש"ח יותר מטלווזיה זולה עם תאורת פלורסנט אבל מדובר במציאה אמיתית למי שיש התקציב, יישום אמיתי של LED במחיר ממש טוב.

ורק כדי שיהיה ברור - המחיר הטוב הוא בכל העולם , מומלץ לקרוא ביקורות.

למי שמצפה לכל שאר הפינוקים כמו 120HZ, עשרים שלטים או לא יודע מה כמובן שהוא לא ימצא את זה בטלווזיה תקציבית אבל כרגע הטלווזיה הזו נותנת את התמורה הכי טובה של איכות למחיר ביחד עם איכות תמונה מעולה אני חושב בטלווזיות עד 6000 וקצת יותר ש"ח.

יש להם את דגם ה700 שמציע יותר פינוקים בעוד קצת כסף אבל אז זה כבר פחות מלהיב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...