זקוק לעזרה בקניית מעבד/לוח ומעבד. - עמוד 2 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

זקוק לעזרה בקניית מעבד/לוח ומעבד.

VegansXe

Recommended Posts

כל עוד אתה לא קונה מעבד מסדרת Q9xxx או כל מעבד אחר לתושבת 775 אתה צריך לוח-אם חדש.

זה נכון גם אם תקנה מעבד מסדרת Core i3/i5/i7 וגם אם תקנה מעבד של כך שהמבחינה הזאת אין הבדל.

אין צורך במחקר מקיף, ציינת את השימושים שלך ומלבד לדון קצת בדרישות שלך מלוח האם (האם יש לך דרישה לסוג או כמות חיבורים מסוימת) די אפשר לקבוע שמעבד מסדרת IIx4 יתאים לך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 38
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

כל עוד אתה לא קונה מעבד מסדרת Q9xxx או כל מעבד אחר לתושבת 775 אתה צריך לוח-אם חדש.

זה נכון גם אם תקנה מעבד מסדרת Core i3/i5/i7 וגם אם תקנה מעבד של כך שהמבחינה הזאת אין הבדל.

אין צורך במחקר מקיף, ציינת את השימושים שלך ומלבד לדון קצת בדרישות שלך מלוח האם (האם יש לך דרישה לסוג או כמות חיבורים מסוימת) די אפשר לקבוע שמעבד מסדרת IIx4 יתאים לך.

נכון, וגם אולי בקטע שציינתי למעלה לגבי 1066 1333MHZ אצטרך להחליף.

לגבי המעבד שציינת - למה אתה מעדיף אותו ע"ג אינטל? אני רואה שיש לו 4X512KB קאש, וארבע ליבות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כי אם אתה כבר עובר פלטפורמה, אז עבורך פלטפורמה המבוססת עליו היא פשוט יותר משתלמת.

1. הוא משתלם יותר ממעבדים מסדרת ה-Core i3 בגלל שהוא מרובע ליבה ומתוך הנחה שמגמת המעבר לעבור תמיכה בריבוי ליבות תמשיך (כולל של מערכות ההפעלה) הרי שהוא עדיף. כל זה כמובן לאור מחירי הפלטפורמות שהם מאוד דומים (ובהתאם לדרישות מלוח האם פלטפורמת אולי אפילו זולה יותר).

2. הפלטפורמה זולה כמעט בחצי (אם כי זה נתון שמשתנה בהתאם לדרישות מלוח האם והאם יש צורך בכרטיס מסך ייעודי) בהשוואה לפלטפורמה המבוססת על מעבד מסדרת Core i5-7xx כאשר מבחינתך, לאור השימושים, שתיהן יציגו ביצועים זהים (ובכלל בחתך רוחב ה-Core i5-7xx "טוב" יותר בכ-15-20% אך עולה כמעט פי 2 יותר).

צריך לזכור שלא קונים מעבד לבד, קונים פלטפורמה (מעבד + לוח אם) ולכן צריך לקחת גם את מחיר לוח האם בחשבון. נכון להיום לוחות האם של עבור אותו היצע תכונות זולים יותר לרוב, וכתוצאה לכל הפלטפורמה להיות זולה באופן משמעותי מפלטפורמה מקבילה של Intel. כמובן שלא רק המחיר חשוב, בעיקר חשובה ההתאמה לשימושים ולמסגרת התקציב. לאור השימושים השימושים שתארת פלטפורמה המבוססת על IIx3/4 תהיה עבורך המשתלמת ביותר לדעתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בQuad אני צריך בלבד לקנות מעבד, ולגבי זה שהמעבד עובד ב1333MHZ והזיכרונות בלוח הם DDR2 800MHZ, יש לי לוח שחבר שלי הביא לי DG41BI של אינטל. רוב הסיכויים שהוא תקין, והוא עובד בDDR3 אבל לצערנו עד 1066. דהיינו מעבד שעובד ב1333 לא יעבוד? או שיעבוד בתדר 1066?

זכרונות בתדר 2000 לדוגמא גם יעבדו ב1066/1333 או מה? הסתבכתי קצת עם זה.

בI5 באתר של אינטל הם שינו את זה ל2.5GT/S DMI במקום, מה זה אומר?

מעבד עובד ב1333MHZ - זה FSB.

זכרונות 800MHZ על הלוח - זה קשור לבקר זיכרון. אל תערבב בין זכרונות לבין FSB.

מעבד עם FSB של 1333MHZ, לא חשוב אם זה C2D או QUAD, יכול לעבוד יופי על לוח מתאים שתומך רק ב DDR2 800MHZ.

אומרים על לוח שהוא עובד ב DDR2 (או DDR3 בחדשים) במהירות מסויימת כאשר בקר הזיכרון נמצא על הלוח. זה רלוונטי לכל הלוחות שמיועדים למעבדי אינטל C2D או C2Q וישנים יותר. במעבדי ה I-3/5/7 בקר הזיכרון נמצא על המעבד.

במעבדי ה I-3/5/7 גם אין FSB שהיה מעבדי אינטל C2D ו C2Q. לא צריך לדאוג לזה. שינו את זה ל 2.5GT/S DMI, זה יותר טוב.

זכרונות DDR2 יותר מהירים ב-99% מהמקרים יעבדו על לוח עם בקר זיכרון DDR2 יותר איטי במהירות המקסימלית של בקר הזיכרון.

גם זכרונות DDR3 יותר מהירים ב-99% מהמקרים יעבדו על לוח עם בקר זיכרון DDR3 יותר איטי במהירות המקסימלית של בקר הזיכרון.

זה נכון גם כאשר בקר הזיכרון נמצא על מעבד, ואז זכרונות DDR3 בתדר 2000 לדוגמא גם יעבדו ב 1333 או 1066, תלוי במעבד.

(אני לא נכנס לעניין הטיימינגים, אלא אם כן אתה עושה OC)

לוח DG41BI תומך בכל המעבדים האלה:

http://processormatch.intel.com/CompDB/SearchResult.aspx?BoardName=DG41BI

אכן, בקר הזיכרון שלו מוגבל ל 1066MHZ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעבד עובד ב1333MHZ - זה FSB.

זכרונות 800MHZ על הלוח - זה קשור לבקר . אל תערבב בין לבין FSB.

מעבד עם FSB של 1333MHZ, לא חשוב אם זה C2D או QUAD, יכול לעבוד יופי על לוח מתאים שתומך רק ב 800MHZ.

אומרים על לוח שהוא עובד ב (או בחדשים) במהירות מסויימת כאשר בקר הזיכרון נמצא על הלוח. זה רלוונטי לכל הלוחות שמיועדים למעבדי C2D או C2Q וישנים יותר. במעבדי ה I-3/5/7 בקר הזיכרון נמצא על המעבד.

במעבדי ה I-3/5/7 גם אין FSB שהיה מעבדי C2D ו C2Q. לא צריך לדאוג לזה. שינו את זה ל 2.5GT/S DMI, זה יותר טוב.

זכרונות יותר מהירים ב-99% מהמקרים יעבדו על לוח עם בקר זיכרון יותר איטי במהירות המקסימלית של בקר הזיכרון.

גם זכרונות יותר מהירים ב-99% מהמקרים יעבדו על לוח עם בקר זיכרון יותר איטי במהירות המקסימלית של בקר הזיכרון.

זה נכון גם כאשר בקר הזיכרון נמצא על מעבד, ואז זכרונות בתדר 2000 לדוגמא גם יעבדו ב 1333 או 1066, תלוי במעבד.

(אני לא נכנס לעניין הטיימינגים, אלא אם כן אתה עושה OC)

לוח DG41BI תומך בכל המעבדים האלה:

אכן, בקר הזיכרון שלו מוגבל ל DDR3 1066MHZ.

בעצם אתה אומר שהמעבד עובד לפי הFSB ולא לפי הזיכרון הדינאמי (DDR). אמת?

חוץ מזה לא הבנתי כלום, ולכן אשמח לסבלנות מצידך ולהסבר חוזר. ואני מאוד מודה לך ! :xyxthumbs: ;D

אלא אם לגבי הזיכרון אני מבין כך:

בגיגהבייט הזיכרונות יעבדו על 800MHZ DDR2 מקסימום.

באינטל שעובד עם DDR3 הם יעבדו על 1066 באופן מקסימלי גם אם אפילו אקנה ואשים שם 1333/2000. האם זה משנה בכלל?

והאם זה משנה DDR2 800MHZ לעומת הDDR3 1066? בשביל דבר כזה שווה להחליף לוח בהנחה שהלוח לא תקין, ושאלך על QUAD ?

אגב,האם בQ9650, ה12MB קאש (זיכרון מטמון) מתייחס לL1 או L2 L3 ואיטיים יותר?

התלבטות קשה מאוד בין הI5 לבין הQUAD ;D

ואני רוצה כבר לסיים עם זה ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעצם אתה אומר שהמעבד עובד לפי הFSB ולא לפי הזיכרון הדינאמי (DDR). אמת?

חוץ מזה לא הבנתי כלום, ולכן אשמח לסבלנות מצידך ולהסבר חוזר. ואני מאוד מודה לך ! :xyxthumbs: ;D

אלא אם לגבי הזיכרון אני מבין כך:

בגיגהבייט הזיכרונות יעבדו על 800MHZ מקסימום.

באינטל שעובד עם הם יעבדו על 1066 באופן מקסימלי גם אם אפילו אקנה ואשים שם 1333/2000. האם זה משנה בכלל?

והאם זה משנה 800MHZ לעומת הDDR3 1066? בשביל דבר כזה שווה להחליף לוח בהנחה שהלוח לא תקין, ושאלך על QUAD ?

אגב,האם בQ9650, ה12MB קאש (זיכרון מטמון) מתייחס לL1 או L2 L3 ואיטיים יותר?

התלבטות קשה מאוד בין הI5 לבין הQUAD ;D

ואני רוצה כבר לסיים עם זה ;)

המעבד בכלל עובד על מהירות שעון, זה הנתון ה"גדול" שמפרסמים עליו - 2.66GHZ נניח. חוץ מזה יש לו אפיק קישור ללוח (FSB או יותר חדש), וחוץ מזה במעבדים החדשים יש גם בקר , שבעבר היה על הלוח.

בגיגהבייט זיכרונות DDR2 יעבדו על 800MHZ מקסימום. - זה נכון. בלוח הזה של גיגהבייט הזיכרונות הם , והם יעבדו מקסימום על 800MHZ. רק באוברקלוק הם יעבדו על 1066MHZ.

באינטל זכרונות DDR3 יעבדו על 1066MHZ מקסימום. - זה נכון. בלוח הזה של אינטל הזיכרונות הם , והם יעבדו מקסימום על 1066MHZ.

אם תשים זכרונות מהירים יותר על הלוח של גיגהבייט (בלי אוברקלוק) או תשים מהירים יותר על הלוח של , הם יעבדו כפי שכתוב למעלה, אבל עם טיימינגים (תזמונים) טובים יותר

בשביל ההבדל בין DDR2 ל או בשביל טיימינגים טובים יותר לא כדאי לך להתאמץ. עדיף להשתמש בזיכרונות שיש לך על לוח כלשהו שעובד. אם יש לך DDR2 והלוח של גיגהבייט עובד - כל מה שאתה צריך זה מעבד. גם Quad Q9650 הוא מעבד מתאים.

עריכה: שים לב, ש Q9500 לא מופיע ברשימת המעבדים המתאימים ללוח DG41BI של אינטל:

במעבדים שח גודל הקאש מתייחס לקאש האיטי ביותר, שהוא תמיד הגדול ביותר. במקרה של Quad Q9650 זה 12MB של קאש L3.

Quad כלשהו (Q9300 ומעלה, תלוי בתקציב) זו בהחלט אפשרות סבירה לשדרוג.

במקרה של לוח GA-G31M-ES2L - לא צריך לשדרג לוח עבור מעבד Quad.

בהצלחה!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המעבד בכלל עובד על מהירות שעון, זה הנתון ה"גדול" שמפרסמים עליו - 2.66GHZ נניח. חוץ מזה יש לו אפיק קישור ללוח (FSB או יותר חדש), וחוץ מזה במעבדים החדשים יש גם בקר זכרונות, שבעבר היה על הלוח.

בגיגהבייט זיכרונות DDR2 יעבדו על 800MHZ מקסימום. - זה נכון. בלוח הזה של גיגהבייט הזיכרונות הם DDR2, והם יעבדו מקסימום על 800MHZ. רק באוברקלוק הם יעבדו על 1066MHZ.

באינטל זכרונות DDR3 יעבדו על 1066MHZ מקסימום. - זה נכון. בלוח הזה של אינטל הזיכרונות הם DDR3, והם יעבדו מקסימום על 1066MHZ.

אם תשים זכרונות DDR2 מהירים יותר על הלוח של גיגהבייט (בלי אוברקלוק) או תשים DDR3 מהירים יותר על הלוח של אינטל, הם יעבדו כפי שכתוב למעלה, אבל עם טיימינגים (תזמונים) טובים יותר

בשביל ההבדל בין DDR2 ל DDR3 או בשביל טיימינגים טובים יותר לא כדאי לך להתאמץ. עדיף להשתמש בזיכרונות שיש לך על לוח כלשהו שעובד. אם יש לך DDR2 והלוח של גיגהבייט עובד - כל מה שאתה צריך זה מעבד. גם Quad Q9650 הוא מעבד מתאים.

עריכה: שים לב, ש Q9500 לא מופיע ברשימת המעבדים המתאימים ללוח DG41BI של אינטל:

במעבדים שח אינטל גודל הקאש מתייחס לקאש האיטי ביותר, שהוא תמיד הגדול ביותר. במקרה של Quad Q9650 זה 12MB של קאש L3.

Quad כלשהו (Q9300 ומעלה, תלוי בתקציב) זו בהחלט אפשרות סבירה לשדרוג.

במקרה של לוח GA-G31M-ES2L - לא צריך לשדרג לוח עבור מעבד Quad.

בהצלחה!!

היי נתן,

דבר ראשון שוב אודה לך מאוד על העזרה !

לגבי Q9650 רשום לי במחירון שזה L2... האם זו "טעות"?

האם ארגיש בהבדל בין DDR2 800MHZ לבין DDR3 1066MHZ? האם שווה לעבוד עם זכרונות DDR3 מהירים יותר?

(יש לי גם DDR2 800MHZ וגם DDR3 1333MHZ וגם DDR3 1066MHZ)

אכן Q9500 לא מופיע ברשימת המעבדים הנתמכים, אך הוא תומך אפילו בQ9650 אז כנראה שהוא תומך גם בQ9500 . זה לא קריטי...

איך אדע מה מתאים לי יותר? QUAD מסוים או I5 מסוים ? ( I3 ירד מהפרק כי הוא מכיל כרטיס גרפי מובנה שאין לו בו צורך ו2 ליבות רגילות כמו DUAL- לפי הבנתי)

אני אשמח גם להסבר מפורט על I7 1156 VS I7 1356... לפי מה שראיתי ההבדל בין I5 7XX לI7 הוא זניח ביותר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי נתן,

דבר ראשון שוב אודה לך מאוד על העזרה !

לגבי Q9650 רשום לי במחירון שזה L2... האם זו "טעות"?

האם ארגיש בהבדל בין 800MHZ לבין 1066MHZ? האם שווה לעבוד עם זכרונות מהירים יותר?

(יש לי גם 800MHZ וגם 1333MHZ וגם 1066MHZ)

אכן Q9500 לא מופיע ברשימת המעבדים הנתמכים, אך הוא תומך אפילו בQ9650 אז כנראה שהוא תומך גם בQ9500 . זה לא קריטי...

איך אדע מה מתאים לי יותר? QUAD מסוים או I5 מסוים ? ( I3 ירד מהפרק כי הוא מכיל כרטיס גרפי מובנה שאין לו בו צורך ו2 ליבות רגילות כמו DUAL- לפי הבנתי)

אני אשמח גם להסבר מפורט על I7 1156 VS I7 1356... לפי מה שראיתי ההבדל בין I5 7XX לI7 הוא זניח ביותר...

לגבי ה-Q9650: הטעות היא שלי. :kopfpatsch: אין לו L3, וה-L2 שלו הוא בהחלט 12MB. בכל אופן, מה שרלוונטי לצרכן זה הקאש הגדול ביותר, לא כ"כ חשוב אם זה L3 או L2.

http://ark.intel.com/Product.aspx?id=35428

סביר להניח שלא תרגיש בעין בהבדל בין לבין DDR3. בכל אופן, DDR3 צורך קצת פחות חשמל, פחות מתחמם. לא קריטי, אבל אם זה לא דורש השקעה, אז DDR3 כמובן עדיף.

QUAD מאפשר לך להשתמש בלוח הקיים, ואילו I5 דורש לוח חדש. אז יש פה עניין של תקציב. לרוב ניתן למצוא באינטרנט בנצ'מרקים של השוואה בין ספציפים במבחנים סינטטים, בחישובים מסויימים, במחשקים וכו'.

כאן לשמל, Q9650 ו I5-760 ממש צמודים:

http://www.cpubenchmark.net/cpu.php?cpu=Intel+Core+i5+760+%40+2.80GHz

ההבדל בין I7 בסוקטים שונים: 1366 תומך ב triple channel (לעומת dual channel ב-1156)וה-QPI (אפיק תקשורת עם הלוח) שלו יותר מהיר לעומת 1156. בסדרת ה-1366 יש מעבדי 6 ליבות עם קאש 12MB (יקרים מאוד) שאין ב-1156.

ההבדל בין I5-7XX (שזה 1156) לעומת I7-8XX (שזה גם 1156) הוא כזה: ב-I7 יש hyper-threading, טכנולוגיה מוכרת של , שמאפשרת "לפצל" כל כך שהיא תטפל בשני תהליכים "במקביל".

כל הפירמידה של I3, I5, ו I7 מסודרת כך:

I3 מטפל שני תהליכים, כי יש לו 2 ליבות,

I5 מטפל ב-4 תהליכים (4 ליבות, או 2 ליבות עם hyper-threading)

I7 מטפל ב-8 תהליכים או יותר (4 ליבות עם hyper-threading או 6 ליבות עם hyper-threading)

לפי מה שאני רואה, ההבדל בין I5 7XX ל-I7 הוא 400 ש"ח, זה המון כסף.

ההבדל בין I7-8XX (סוקט 1156) לבין הדגמים הזולים של I7-9XX (סוקט 1366) הוא זניח רק במעבדים, אבל הלוחות של 1366 יותר יקרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אהלן חברים,

הייתי שמח לעזרה בשדרוג המחשב שלי.

מדובר על המחשב (הקקה) הזה:

CPU Pentium 4 3.0GHZ

MB: GA-G31-ESTL (Gigabyte)

Ram: 2GB DDR2 667MHZ.

Hardisk: 3.5" 500GB. יש עוד דיסק לגיבוי.

כרטיס מסך: NVIDIA 9500GT

ספק כוח גנר'י לחלוטין שחייבים להחליף!

אני מריץ הרבה לשוניות בדפדפן, מותקנות הרבה תוכנות רלוונטיות, והמחשב איטי, בגלל המעבד המאוד ישן שלו. אפילו ליבה כפולה זה לא...

FIREFOX בגירסה האחרונה שלו כבר לא רץ נורמלי על המחשב הזה.

אני מעוניין להשקיע בשביל שהמחשב יהיה נורמלי וירוץ כמו שצריך.

הכיוון הוא לשדרג:

* מעבד להכי טוב שאפשר לשים ללוח הקיים (G31) (לפי הבנתי) - QUAD Q9650.

או להחליף לוח ולקנות I3 או I5 או I7.

ספק כוח - ישודרג בכל מקרה.

זיכרונות DDR 3 - יש לי, לא זקוק לקנות.

העניין הוא, שאין לי מושג מה יהיה ההבדל ומה יהיה טוב עבורי ולצרכים שלי, וההשוואה בין הQUAD לI3 I7 I5...

מתחת לQUAD אני לא מתכנן לקחת, אלא אם מישהו יסביר לי למה.

אשמח גם להסבר מה ההבדל בין סוקט 1156 ל1356 במעבדי I7. כי אני רואה שהבדלי המחירים לא בשמיים...

http://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=739020

http://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=717698

תודה רבה מראש (:

אני לא מבין למה להחליף את כל המערכת. אפשר לקחת QUAD95XX יד שניה, להחליף את הספק, להוסיף עוד שני ג'יגה ויש פה אחלה מחשב לשימושים המיועדים.....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שאמרו מעלי בתור התחלה תשדרג מעבד וספק.

יש לך כרטיס מסך חמוד תקרע אותו עוד קצת יש בו עדיין כוח להריץ משחקים.

ארדיסק כמו שאמרו ממש לא בעיה מבחינת מחיר או להישאר עים הנוכחי,

לוח אם לא מהבה בעיה רק עים אתה צריך תמיכה במשהו שאין לך הלוח הקיים,

אים אתה מתכוון לשדרג יותר מיזה עדיף לך לחשוב על מחשב חדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי ה-Q9650: הטעות היא שלי. :kopfpatsch: אין לו L3, וה-L2 שלו הוא בהחלט 12MB. בכל אופן, מה שרלוונטי לצרכן זה הקאש הגדול ביותר, לא כ"כ חשוב אם זה L3 או L2.

http://ark.intel.com/Product.aspx?id=35428

סביר להניח שלא תרגיש בעין בהבדל בין לבין . בכל אופן, צורך קצת פחות חשמל, פחות מתחמם. לא קריטי, אבל אם זה לא דורש השקעה, אז כמובן עדיף.

QUAD מאפשר לך להשתמש בלוח הקיים, ואילו I5 דורש לוח חדש. אז יש פה עניין של תקציב. לרוב ניתן למצוא באינטרנט בנצ'מרקים של השוואה בין ספציפים במבחנים סינטטים, בחישובים מסויימים, במחשקים וכו'.

כאן לשמל, Q9650 ו I5-760 ממש צמודים:

http://www.cpubenchmark.net/cpu.php?cpu=Intel+Core+i5+760+%40+2.80GHz

ההבדל בין I7 בסוקטים שונים: 1366 תומך ב triple channel (לעומת dual channel ב-1156)וה-QPI (אפיק תקשורת עם הלוח) שלו יותר מהיר לעומת 1156. בסדרת ה-1366 יש מעבדי 6 ליבות עם קאש 12MB (יקרים מאוד) שאין ב-1156.

ההבדל בין I5-7XX (שזה 1156) לעומת I7-8XX (שזה גם 1156) הוא כזה: ב-I7 יש hyper-threading, טכנולוגיה מוכרת של , שמאפשרת "לפצל" כל כך שהיא תטפל בשני תהליכים "במקביל".

כל הפירמידה של I3, I5, ו I7 מסודרת כך:

I3 מטפל שני תהליכים, כי יש לו 2 ליבות,

I5 מטפל ב-4 תהליכים (4 ליבות, או 2 ליבות עם hyper-threading)

I7 מטפל ב-8 תהליכים או יותר (4 ליבות עם hyper-threading או 6 ליבות עם hyper-threading)

לפי מה שאני רואה, ההבדל בין I5 7XX ל-I7 הוא 400 ש"ח, זה המון כסף.

ההבדל בין I7-8XX (סוקט 1156) לבין הדגמים הזולים של I7-9XX (סוקט 1366) הוא זניח רק במעבדים, אבל הלוחות של 1366 יותר יקרים.

אם כך, עדיף לעבוד עם הלוח של אינטל ולא עם הגיגהבייט, מכיוון שהוא עובד עם עד1066MHZ..

לגבי מעבדים: יש לי בI5 לקחת I5 760 שזה הכי טוב (לא שיש הרבה אופציות,כן? ;D

לגבי QUAD: יש לי

Q9650

Q5550S

Q9550

Q9505S

Q9500

Q9450

Q9400S

Q9400

Q9300

אכן ראיתי את ההשוואה ושניהם מאוד טובים ודומים (בין I5 760 לבין הQ9650)

מצד אחד אני לוקח מעבד שאין יותר ותמיכה בסוקט 775, לעומת 1156...

ההבדל בין I5 לI7 התחלתי הוא 290 ש"ח, אכן לא מצדיק בהתאם לשימושים. לעומת QUAD ההפרש לא גדול בכלל. BOX כמובן....

לוח בסיסי של I5/I3/I7 של גיגהבייט עולה 470 ש"ח וללוח יותר בסיסי עם 2 סטיקים של 410.

האם בלוח של מבוסס G41 אפשר להוסיף מעיין סלוט הרחבה לתמיכה בUSB 3.0? יש כבר?

Dimer, אכן חייבים ספק נורמלי ולא גנ'רי וחייבים מארז. לגבי המעבד - QUAD95XX יד שניה מאיפה תשיג?

2GB זיכרון אין בעייה יש ליד בצד כבר. גם וגם DDR3... (:

amitdanan, יש 9500GT אבל אני לא משחק משחקים גם ככה. בעתיד ארצה לנגן דרך המחשב הזה סרטי HD אבל.

הארדיסק אינה הבעייה, אך אולי אתחדש בחיצוני בקרוב, נראה, עם כל הקטע של 3.0...

זיכרון - יש בצד.

מעבד - זה כל ההתלבטות ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Dimer, אכן חייבים ספק נורמלי ולא גנ'רי וחייבים מארז. לגבי המעבד - QUAD95XX יד שניה מאיפה תשיג?

2GB זיכרון אין בעייה יש ליד בצד כבר. גם וגם ... (:

מכירות יד שניה פה באתר וביד 2. תבדוק, יש כמה.

אתה גם לא חייב Q95XX האמת.

גם פחות מזה יהיה שיפור אדיר, אפילו Q6XXX יספיק לך מעל ומעבר לפי השימושים שתיארת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם כך, עדיף לעבוד עם הלוח של אינטל ולא עם הגיגהבייט, מכיוון שהוא עובד עם עד1066MHZ..

לגבי מעבדים: יש לי בI5 לקחת I5 760 שזה הכי טוב (לא שיש הרבה אופציות,כן? ;D

לגבי QUAD: יש לי

Q9650

Q5550S

Q9550

Q9505S

Q9500

Q9450

Q9400S

Q9400

Q9300

אכן ראיתי את ההשוואה ושניהם מאוד טובים ודומים (בין I5 760 לבין הQ9650)

מצד אחד אני לוקח מעבד שאין יותר ותמיכה בסוקט 775, לעומת 1156...

ההבדל בין I5 לI7 התחלתי הוא 290 ש"ח, אכן לא מצדיק בהתאם לשימושים. לעומת QUAD ההפרש לא גדול בכלל. BOX כמובן....

לוח בסיסי של I5/I3/I7 של גיגהבייט עולה 470 ש"ח וללוח יותר בסיסי עם 2 סטיקים של 410.

2GB זיכרון אין בעייה יש ליד בצד כבר. גם וגם ... (:

amitdanan, יש 9500GT אבל אני לא משחק משחקים גם ככה. בעתיד ארצה לנגן דרך המחשב הזה סרטי HD אבל.

הארדיסק אינה הבעייה, אך אולי אתחדש בחיצוני בקרוב, נראה, עם כל הקטע של 3.0...

זיכרון - יש בצד.

מעבד - זה כל ההתלבטות ;D

מישהו?

ואם כבר אני מקפיץ, אשמח גם לדעת למה חלק מהאתרים מציעים אחריות לכל החיים על המעבד ולמה חלק ל3 שנים בלבד.

תודה מראש,שנית :xyxthumbs: ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, בחיבור PCIEx1.

אלה החיבורים הקטנים השחורים, בין השחור של כרטיס מסך ל PCI הלבן.

DG41BI_lg.jpg

למשל, כזה:

http://ksp.co.il/hmain.php?now_snif=ksptelaviv&uin=10285

אם כי USB3.0 רגיל (כמו שיש על הלוחות החדשים) תומך בקצב תאורטי עד 600 MB/s, והפתרון הזה עד 500 MB/s.

USB2, להזכירך, עד 60 MB/s.

ד"א, גם באותו לוח G31 של גיגהבייט אפשר:

3484.jpg

חיבור לבן קטן, אבל עד עד 250 MB/s, כנראה. בהנחה שכרטיס מסך לא חוסם אותו לגמרי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...