"שכחתי" איפון אצל בן דוד בקנדה, אפשר להתחמק מהמכס וכו'? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

"שכחתי" איפון אצל בן דוד בקנדה, אפשר להתחמק מהמכס וכו'?

MatanFrenkel

Recommended Posts

בן דוד שלי חבר שלי רוצה למכור לו איפון ב300 דולר והוא מקנדה, השאלה היא בעצם - האם אפשר להצהיר בדרך כלשהי ששכחתי אצלו את האיפון בעת ביקור, והוא שולח לי בחזרה (האיפון משומש הקופסא פתוחה וכו', רואים שזה לא חדש)

יש מה לעשות בעניין?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בן דוד שלי חבר שלי רוצה למכור לו איפון ב300 דולר והוא מקנדה, השאלה היא בעצם - האם אפשר להצהיר בדרך כלשהי ששכחתי אצלו את האיפון בעת ביקור, והוא שולח לי בחזרה (האיפון משומש הקופסא פתוחה וכו', רואים שזה לא חדש)

יש מה לעשות בעניין?

נראה לך שעובדי המכס נולדו אתמול ? הם מכירים את כל התירוצים/סיפורים שקיימים (לא משנה כמה יצירתי אתה), אם תשלח בדואר רגיל ותצהיר עליו מחיר של פחות מ- 50$ (להגדיל את הסיכוי של התחמקות מהמכס, שבן דוד שלך ישלח ללא קופסא מקורית, ויצהיר עליו חלק מחשב שחזר מתיקון) תכנס "לפול" של הבדיקה, אם יש לך מזל, יעבירו את זה, אם לא תדרש לשלם 30%+ על השווי של מכשיר חדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה לך שעובדי המכס נולדו אתמול ? הם מכירים את כל התירוצים/סיפורים שקיימים (לא משנה כמה יצירתי אתה), אם תשלח בדואר רגיל ותצהיר עליו מחיר של פחות מ- 50$ (להגדיל את הסיכוי של התחמקות מהמכס, שבן דוד שלך ישלח ללא קופסא מקורית, ויצהיר עליו חלק מחשב שחזר מתיקון) תכנס "לפול" של הבדיקה, אם יש לך מזל, יעבירו את זה, אם לא תדרש לשלם 30%+ על השווי של מכשיר חדש.

אבל נניח וזה לא תירוץ, מקרה ובאמת שכחתי משהו בחו"ל, אני צריך לחזור כדי לקחת אותו? -_-

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל נניח וזה לא תירוץ, מקרה ובאמת שכחתי משהו בחו"ל, אני צריך לחזור כדי לקחת אותו? -_-

יא אללה הזכרת לי ששכחתי את הפורשה שלי MSRP בחול 60,000$, מחיר בארץ 970,000 שקל, עם המפתחות בסוויץ.

מה אתה אומר לא יעשו לי בעיות כשהמכולה תגיע?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יא אללה הזכרת לי ששכחתי את הפורשה שלי MSRP בחול 60,000$, מחיר בארץ 970,000 שקל, עם המפתחות בסוויץ.

מה אתה אומר לא יעשו לי בעיות כשהמכולה תגיע?

יופי אחי גם אני שכחתי את האפאצ'י שלי אז אבא שלי שגם אותו שכחתי שם הביא אותו לפה, בדרך הוא גם עבר מעל אירן עם 5 חברים שלו מחיל האוויר אתה יכול לקרוא על זה פה:

http://www.mako.co.il/news-military/security/Article-570d9a667495c21004.htm&Partner=facebook_comments

מצאת מה להשוות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם מדובר במכשיר משומש, יתכן ויש לי רעיון איך אפשר להתחמק ממכס - חבר שלך בחו"ל מפרסם ב- מכשיר משומש למכירה, כאשר אותו מכשיר משומש סובל מבאגים שונים - קורס אחת לכמה זמן, בעיות במסך וכו'. יש לו גם בעיה לממש אחריות כי הוא עדכן גרסת קושחה לגרסא פרוצה. הוא מציע את המכשיר למכירה ב-40$.

אתה "מסתכן" בקניית המכשיר ומשלם לו בפייפל 40$. אם החברה במכס יחליטו לעשות צרות - יש לך את כל ההוכחות שקנית את המכשיר ב-40$, ולכן אינך חייב לא במע"מ ולא במכס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם מדובר במכשיר משומש, יתכן ויש לי רעיון איך אפשר להתחמק ממכס - חבר שלך בחו"ל מפרסם ב- מכשיר משומש למכירה, כאשר אותו מכשיר משומש סובל מבאגים שונים - קורס אחת לכמה זמן, בעיות במסך וכו'. יש לו גם בעיה לממש אחריות כי הוא עדכן גרסת קושחה לגרסא פרוצה. הוא מציע את המכשיר למכירה ב-40$.

אתה "מסתכן" בקניית המכשיר ומשלם לו בפייפל 40$. אם החברה במכס יחליטו לעשות צרות - יש לך את כל ההוכחות שקנית את המכשיר ב-40$, ולכן אינך חייב לא במע"מ ולא במכס.

:) למה נראה לך שהמכס לא יבדוק את שווי המוצר ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כי איביי זה שוק חופשי.

האיפון של אותו הבחור מקולקל והוא מוכר ב40..

ואני קניתי בב 40

מה אכפת לי שהשווי שוק שלו זה 10000 דולר?

אותי מעניין בכמה אני קניתי.

ואם הוא משומש אז בכלל..

למרות שלפי זכרוני על מוצרי יד 2 אין מיסים אבל לא סגור על זה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוו אני אוהב את זה, עוד טראד של מיטב המוחות בישראל הפועלים יחד כדי להבין איך דופקים את המכס.

למה שפשוט לא תקנו מוצר שעולה 300 דולר ותשלמו עליו בשני תשלומים, 299 דולר הראשון, 1 דולר השני ותביאו קבלה רק על התשלום השני?

זהו...דפקנו את המכס!!!

(אתם מבינים שזה לא עובד ככה נכון?)

למרות שלפי זכרוני על מוצרי יד 2 אין מיסים אבל לא סגור על זה

ברצינות מאיפה אתם מנפיצים את זה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...