האם הטמפרטורות הללו נורמליות לפנטיום 2.4C? - עמוד 2 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם הטמפרטורות הללו נורמליות לפנטיום 2.4C?

Meturlal

Recommended Posts

• תגובות 36
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אם אין לך משחה טרמית אז זה ברור למה הטמפ' גבוהות כל כך!!!

תקנה משחה טרמית ב30 בערך ותמרח אותה לפי המדריך באתר.

ד"א מה הטמפ' של המארז שלך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קשה להבין שהטמפ' לא מדויקות? ולפי הנסיון שלי החיישנים מראים את הטמפ' יותר גבוה ולא נמוך..

50 מעלות בלוח מסוים יכול להיות 30! [וגם באותו מצב 60-70 :\ מקרה לא נעים]

ג'יז... :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מתכוון שלא נראהלי שיש לי משחה טרמית, אני אומר זאת משום שהמעבד שלי בא עם הקירור הרגיל שבא עם המעבד, ולא נראה לי שהוא מגיע עם גריז. המעבד מגיע עם גריז?? (הקירור שמגיע עם המעבד אני מתכוון)

וגם אם אני ישים משחה טרמית היא תעזור כל כך?? וגם אם כן איזה משחה טרמית אתם ממליצים לי???

תודה רבה ויום טוב!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני כמעט בטוח שבשני המקרים גם של סטרנג'ר וגם של הפותח התרד זה חיישנים דפוקים אם היה לכם איזה חיישן שלא קשור ללוח אולי הייתם מנסים למדוד איתו אם אין שמעו מה תעשו לכו לחנות שממנה קניתם את המחשב תגידו, שאתה חושב שהטמפרטורות גבוהות שלא יגידו לך לא 60-70 זה בסדר עוד, תגיד אני רוצה בדיקה תחליפו רגע ללוח אחר או תביאו חיישן ותבדקו אם אתה רואה שיש הבדל טמפ' בין החיישן של הלוח לזה החיצוני אז זה חיישן דפוק אם לא אז יש לך (שאני אומר לך אני מתכוון גם לסטרנג'ר וגם לפותח התרד) בעיה מאוד מוזרה אולי גם חמורה כי יש לכם שמאווררים הרבה יותר טוב מהרבה שאני מכיר ויש לכם טמפרטורות הרבה יותר גבוהות אז תבדקו את זה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח The_Exorcist

הטמפרטורות לא כל כך חריגות...כשאני מסתכל על כל ההודעות בנושא אז הטמפרטורות נעות בין 45-55 בIDLE עם הקירור הג'נרי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תנו לי לסכם את העניין:

לפותח הת'רד, שוב אני אומר

1) תוסיף את המאוררים שאמרתי לך בהתחלה ( 120 שמכניס מקדימה ושני 80 מאחורה מוציאים), אז תבדוק ותגיד לנו תוצאות

2) לכל מי שיש לוח של לפנטיום 4 המעלות גבוהות יותר בסביבות ה 10 מעלות אז אתם לא צריכים לדאוג כי הלוח הזה פשוט מאוד מודד את הטמפרטורות צמוד יותר לליבה מאשר לוחות אחרים.

** הקירור המקורי של מגיע עם משחה טרמית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי, תודה רבה!

יש לי עוד שאלה...

יש לי שך מושקין בלאק LEVEL 1. והמתחים שלהם מתחילים ב2.38 משהו כזה והם יורדים בהדרגה למתחת ל-2.00 משהו כמו 1.95,1.92.

מה לעשות אני יודע שאם הם (הזכרונות) יורדים מתחת ל2.00 זה אומר שמשהו לא בסדר.

מישהו יכול לעזור לי????

תודה רבה, וערב טוב!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...