DOK 16GB ככונן SSD? - עמוד 3 - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

DOK 16GB ככונן SSD?

Mandheling

Recommended Posts

נו .... יש לו פלטות של 667ג'יגה, די חדשות בשוק וזה הנפח הכי גדול לפלטה שקיים היום.

מה שנאמר בציטוט..... ---> יחסית לדגם זהה לחלוטין רק עם פלטות יותר קטנות (בנפח איחסון לפלטה). פלטות גדולות מאפשרות לקרוא ולכתוב יותר נתונים לזמן נתון יחסית לפלטות קטנות יותר. כמובן שיש עוד אלף משתנים אבל הרעיון הוא כללי ומעבר של דגמים מסויימים מ 4 פלטות ל 3 פלטות (בדיסקים של 2 טרה) שיפר נתון זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 37
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

בקשר לכונן SSD:

הכונן eSATA שהצעת עולה 260 ש"ח ל-16 ג'יגה, 260 לחלק ל-16 נותן 16.25 ש"ח לג'יגה.

כונן X25-v של אינטל עולה 450 ש"ח עבור 40 ג'יגה, 450 לחלק ל-40 נותן 11.25 ש"ח לג'יגה - משמעותית יותר זול.

והרי הוא מהיר יותר מה-DOK ההוא, אז אין פה מה להתברבר.

בקשר לקשיח שלך:

הוא רועש, בד"כ זה אומר הקריסה בקרוב... 500 ג'יגה זה מאוד זול היום, 200 ש"ח לכונן 500 חדש טוב.

מה שווה לך לעשות? אם אתה רוצה איכות חיים וזריזות מערכת הפעלה קח את ה-.

אם אתה רוצה לחסוך קצת, קח אחד הכוננים הירוקים שנחשבים לשקטים יותר (אתה לא תשמע אותו).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר לכונן SSD:

הכונן eSATA שהצעת עולה 260 ש"ח ל-16 ג'יגה, 260 לחלק ל-16 נותן 16.25 ש"ח לג'יגה.

כונן X25-v של אינטל עולה 450 ש"ח עבור 40 ג'יגה, 450 לחלק ל-40 נותן 11.25 ש"ח לג'יגה - משמעותית יותר זול.

והרי הוא מהיר יותר מה-DOK ההוא, אז אין פה מה להתברבר.

זה לא עובד ככה. ה-eSATA DOK היה אופציה רק בגלל המחיר האבסולוטי הזול שלו (וכפתרון לנושא הרעש בלבד). אם אני כבר מוציא 450 ש"ח אז אני מעדיף ללכת על דיסק שגם ייתן לי פתרון טוב, כלומר דיסק מכאני שקט וגדול.

בקשר לקשיח שלך:

הוא רועש, בד"כ זה אומר הקריסה בקרוב... 500 ג'יגה זה מאוד זול היום, 200 ש"ח לכונן 500 חדש טוב.

הוא תמיד היה רועש (בזמן Seek), ולפי הלוגים של ה-SMART הוא תקין. כאמור, אם אני כבר קונה דיסק מכאני, אז אני מעדיף דיסק שגם נותן פתרון טוב ושבו המחיר לג'יגה אופטימלי (כשקל אחד לכל 4 ג"ב). לפחות לפי הביקורת הרעש שמייצרים דיסקים מכאניים שקטים די דומה, ובכל מקרה לא משהו שאני אמור לשמוע ממרחק של כמעט 3 מטר. הסיגייט העכשווי שלי הוא היוצא מהכלל.

תודה לכולם על כל התגובות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בלי ביקורות אין סיבה לקנות רק בגלל שזה בתוך קופסה מרובעת. אין כלכך נתונים חוץ ממהירות העברה סופית שמזכירה קצת מהירויות של DOK רגילים כשמורידים מהם את מגבלת הUSB2 ע"י שימוש בSATA, זה בהחלט חתיכת "SSD" איטי. במחיר כזה יש בארה"ב ממותגים ומוכרים שהם אמנם איטיים אך לפחות במהירות העברה סופית נראים הרבה יותר טוב.

מה שלא יהיה חנות כזו עם משלוחים חינם לכל העולם... מעניין מה עוד יש שם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא אמרתי שזה משהו טוב, אבל אולי זה יותר מהיר מהרדיסק באופן כללי למערכת הפעלה, זה שקט לגמרי, וזה עולה ממש קצת יחסית.

אפילו DOK מהיר באותו גודל עולה הרבה יותר ממנו.

יכול להיות ששווה לנסות.

במחיר הזה אין הרבה מה להפסיד.

אם בכל מקרה השיקול הוא להשתמש בDOK אז עדיף כבר את זה אני חושב.

יש להם כמה מבצעים לBLACK FRIDAY.

http://www.suntekstore.com/blackfriday.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואו נכון, יום שישי. אני חייב להתחיל לקנות דרך הרשת :)

אבל בהנחה שמישהו כן חושב על זה כפיתרון לנושא המדובר בתרד והמחיר מצדיק נסיון כל עוד המשלוח באמת חינם, - לא יתווסף לו כל הקטע של מכס?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...