DOK 16GB ככונן SSD? - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

DOK 16GB ככונן SSD?

Mandheling

Recommended Posts

אני מעוניין להשתמש ב-DOK בגודל הזה (או אפילו 8GB) ככונן SSD עבור , כדי להריץ ממנו את מערכת ההפעלה (הסרטים נמצאים על דיסק 1.5TB חיצוני). האם מעשי? האם יש DOK ספציפי שמומלץ למטרה הזו ומצטיין במהירות ובאמינות?

תודה! :)

עריכה: מה דעתם על הכונן הזה? שווה להוסיף 100 ש"ח בשביל ה-eSATA? פרטים נוספים כאן. נראה מגניב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 37
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

באחסון מבוסס FLASH שם המשחק הוא הבקר. הבקריםבDOKים הם מינימליים (שלא לדבר על רוחב הפס הפחות בהרבה שלהם לעומת SSD)

ומרגישים את זה טוב טוב בעבודה שוטפת. אני אישית מתמש בXPORTER 32GB (שנחשב מהמהירים בשוק) להרצת מבוססת לינוקס

קלילה וגם היא מרגישה "כבדה".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חשבתי שכונן אמור לגרום למחשב לעבוד יותר מהר. אני מבין ממה שאתה כותב שמערכת הלינוקס שלך מרגישה עם ה-XPORTER 32GB יותר איטית מאשר עם דיסק רגיל?

אגב, חיברתי דיסק 2.5 חיצוני (60GB) דרך ה- והמערכת (לינוקס מינט 10) עובדת בסדר גמור. אולי אסתפק בפתרון הזה בינתיים. את בעיית הרעש של הדיסק הרגיל (סיגייט 500GB) זה פותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי, ו-DOK מהיר במיוחד (כמו זה שבלינק)? הוא יהיה לפחות תחרותי לכונן מכאני? אם כן, אז זה אמור להספיק.

260 ש"ח זה עדיין סכום משמעותית יותר נמוך מאשר כל כונן ייעודי, ואין לי צורך ביותר מ-16GB כי אני ממילא מאכסן את הסרטים על דיסק חיצוני של 1.5TB. הרעיון הוא שמערכת ההפעלה תשב על ה-DOK.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באחסון מבוסס FLASH שם המשחק הוא הבקר. הבקריםבDOKים הם מינימליים (שלא לדבר על רוחב הפס הפחות בהרבה שלהם לעומת SSD)

ומרגישים את זה טוב טוב בעבודה שוטפת. אני אישית מתמש בXPORTER 32GB (שנחשב מהמהירים בשוק) להרצת מבוססת לינוקס

קלילה וגם היא מרגישה "כבדה".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כתבת גם ש-"SSD מצוי עדיף בכל פרמטר (מלבד נפח) על כונן מכני". אפשר להגיד ש-DOK מהיר הוא בעצם איטי מהמצוי. זמני החיפוש שלו כמובן יותר טובים (בהרבה) מכל דיסק מכאני, וקצב ההעברה שלו נראה לי בסדר גמור. לטענת A-Data העברה של 4GB לוקחת קצת פחות מדקה. בהתחשב בזה, האם אתה חושב שהביצועים באופן כללי יהיה יותר או פחות טובים מאשר הדיסקים המכאניים שבהם אני משתמש היום.

אגב, איך הלינוקס מרגישה כבדה יותר מאשר עם דיסק מכאני אם מצוי מהיר יותר (ושלך עוד מהיר)?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ריבוי גישות וקבצים קטנים הוא נושא כאוב בDOKים. משום מה אתה חושב שעצם העובדה שגם DOK וגם משתמשים בזכרונות FLASH הם

שייכים לאותה קטגוריה. אם זה לא היה מובן מההודעות הקודמות שלי - הם לא. ההשוואה בינהם מיותרת. DOK בא למלא תפקיד אחד וSSD

ממלא תפקיד אחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם לא הבנת, הכונן שהוא התקין עליו את הלינוקס והיה איטי הוא DOK בנפח 32GB ולא . לכן הכדאיות של התקנת על התקן:

SSD>HDD>DOK

תודה על ההבהרה.

ה-DOK שאני מדבר עליו תומך ב-eSATA ומתיימר להיות פי 3 יותר מהיר מ-DOK רגיל, כך שאני מניח שיש סיכוי שהמהירות תהיה טובה יותר מאשר במקרה של ag43.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...