MSI and HWzone Israel Official CoD:BO Server - עמוד 34 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

MSI and HWzone Israel Official CoD:BO Server

LL@SS

Recommended Posts

CTF, אני בניגוד אלייך לא כל כך FUNBOY של HACKER, הוא בעבודה אסולט שלי, אבל אסור שהוא יהפוך להיות הSTOPPING POWER החדש.

צריך לגוון, והקליימורים האלה פשוט מכריחים אותך לשים פרק שכבר נמאס. אז בסדר, אני מבין את זה שקליימורים הם בסדר במפה, אבל רבאק ליד הדגל? חיסלתי 5-6 אויבים בדרך, אני כבר בRUSH אני אומר לעצמי שאני אקטוף את הדגל ושנייה ירוץ בחזרה עם MARATHON PRO. וטיק בום!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 617
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

CLAYMORES, IT'S GAY IT'S UGLY AND YOU SHOULD NOT PLACE IT NEAR THE CAPTURE POINT!

ואני חושב שזה נכון לכל מצב משחק ולא רק ל CTF...

נ.ב.

בקרוב GAME PLAY ב GUN GAME של DagdeGun ושלי עם סיום מאוד משעשע ;) ופחות בקרוב, סרטון שלי מנצח את DagdeGun ב GUN GAME! פעמיים! אולי אפילו יותר אם זה יקרה שוב לפני שאני אספיק לעשות משהו עם הפעמיים מהיום :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

CTF, אני בניגוד אלייך לא כל כך FUNBOY של HACKER, הוא בעבודה אסולט שלי, אבל אסור שהוא יהפוך להיות הSTOPPING POWER החדש.

צריך לגוון, והקליימורים האלה פשוט מכריחים אותך לשים פרק שכבר נמאס. אז בסדר, אני מבין את זה שקליימורים הם בסדר במפה, אבל רבאק ליד הדגל? חיסלתי 5-6 אויבים בדרך, אני כבר בRUSH אני אומר לעצמי שאני אקטוף את הדגל ושנייה ירוץ בחזרה עם MARATHON PRO. וטיק בום!

למה FUNBOY?

זה הPERK הכי משתלם טקטית,אתה יודע כמה פעמים הצלתי חברים מהחארות המתפוצצים האלו?(לא רק את עצמי)

כמה SAMS ו SENTRY וחבלות בMOTIONS ו JAMMERS.

והכי מספק זה לחבל ב CARE PACKAGE של האוייב xD

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדיין, אי אפשר להכריח בנאדם להשתמש בפרק שהוא לא רוצה בכל המשחקים, בכל המפות, רק בגלל שאיזה חסר טאקט החליט לשים על הדגל מוקש. בכלל, הגיימורס במשחק הזה כמעט ולא ניתן להתחמק מהם, בניגוד ל MW2 שם אם הייתה לך קליטה מהירה מספיק היית יכול לקפוץ ולשרוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדיין, אי אפשר להכריח בנאדם להשתמש בפרק שהוא לא רוצה בכל המשחקים, בכל המפות, רק בגלל שאיזה חסר טאקט החליט לשים על הדגל מוקש. בכלל, הגיימורס במשחק הזה כמעט ולא ניתן להתחמק מהם, בניגוד ל MW2 שם אם הייתה לך קליטה מהירה מספיק היית יכול לקפוץ ולשרוד.

אני מסכים עם זה שהקלייס חזקים מדי.

זה חלק מהמשחק הטקתי,לא רוצה HACKER תן צומת לב רבה יותר כאשר אתה מתקרב לדגל,זה מה שאני הייתי עושה ליפני הHACKER

או לחליפין זרוק Concussion זה מנתרל אותם זמנית,מספיק זמן כדי לחתוף ולברוח,מה גם שConcussion נזרק מהר במיוחד.

יש דרכים שונות לעקוף את ה קליי,אתם סתם קטנוניים.

שכחתי את GHOST PRO

"לא מזוהה ע"י כלי תעופה, אינפרא אדום ומכונות ירי. האויב לא רואה את השם ואין לו סמנת אדומה בהצבעה עליך"

אינפרא אדום = קליימור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אף פעם לא חשבתי על זה, אבל לעצור לזרוק STUN (רגיל מMW2) זה סתם עיקוב, והמטרה של הקלאס הזה הוא להתחמק מהיריות ולרוץ כמו משוגע!

אתה מדבר שטויות.

למה לעצור?! זרוק 10 מטר ליפני שאתה מגיע לדגל,לא צריך לעצור.

לא חשבת על זה כי אתה עסוק בלהתלונן במקום.

היופי במשחק הזה זה שיש לכל טקטיקה אפשרית אחת שנוגדת/מבטלת אותה.

אתה יודע כמה פעמים אני נכנסתי לעמוד הראשון בתרד כדי לקרוא על הפרקים ובכלל על הכל.

כמה פעמים ישבת לפחות 5 דקות לחשוב באיזה וציוד טקטי כדי להשתמש בכל מוד משחק?

חוץ בהשילוב של CTF מרטון פרו,לדעתי רק לרוץ כמו חולה נפש זה טיפשי.

הנה דוגמא:

אתמול בשרת שיחקנו CTF אני עם האקר סלייט אוף האנד וגואוסט,ג'אמר סמטקס וסטאן.

רץ לי בשקט לדגל של האוייב שם להם ג'אמר ליד הדגל(לא במקום גלוי כמובן) זורק סטאן אחד לכיוון הדגל חותף את הדגל זורק עוד סטאן לכיוון שממנו אני בורח וממשיך האלה.

תוצאה סופית 3 קאפס לטובתי אחד לטובתם.

מסכנה:

יש הרבה טקטיקות לשחק חוץ ממרטון פרו וראש מטורף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אדם חסר סבלנות

בSND התוצאה הכי טובה שלי במקרה הטוב היא 2 מיתות 3 הריגות, או שאם האויבים נובים אז 8 הריגות 0 מיתות.

אני מסתער, תמיד הייתי כזה.

ולגבי לבנות קלאסים, אז כן, פעם אחת עשיתי מיליון בירורים בDENKIRSON ובאינטרנט אם כדי לי לקחת FLASH או STUN. אני לא מחפף בעבודות.

ולגבי הדוגמא שלך, לי היו המון, המון מקרים, שרצתי כמו משוגע עם MARATHON PRO LEIGHTWEIGHT PRO, לקחתי את הדגל, מכל כיוון יורים עליי, אני רץ זיגזגים, בורח לאויב ומשיג את הדגל בקושי פצוע? תוצאה סופית-לי 5 CAPTURES למישהו מהקבוצה שלי 2 CAPTURES ניצחנו אותם 2-1.

והראונד שבו הם ניצחו אותנו, אני הייתי עם הCOMMANDO. ולא עם הקלאס של הCTF

אבל

זה גם תלוי במפה, נגיד בCRACKED, אתה לא יכול לעצור ולהניח JAMMER שיש שם מיליון מסביבך, וכל רגע יכול לקפוץ אויב, אבל בLAUNCH לדוגמא אפשר לקחת את הזמן יותר, כי האזור של הדגל גדול יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז כן, פעם אחת עשיתי מיליון בירורים בDENKIRSON ובאינטרנט אם כדי לי לקחת FLASH או STUN. אני לא מחפף בעבודות.

בשביל מה לעשות סיפור

STUN מהאט את האויב ומטשטש לו את הראיה

FLASH עושה את האויב עיוור לכמה שניות

FLASH מפוצץ באוויר, STUN מתפוצץ רק שמגיע לקרקע

END OF STORY

לא צריך לעשות ביג דיל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני בנאדם לא כל כך סבלני,זה לא קשור בכלל.

דבר שני אתמול שיחקנו בCRACKED ועל הראונד הזה ספציפית דיברתי.

אז תפסיק לשלול ותנסה לגוון.

אני אמליץ לך על עוד שיטה חמודה שאני ממש אוהב להשתמש בה במיוחד בCRACKED

C4בשני כניסות לאזור הדגל וברגע שאתה שומע שהדגל שלך נלקח פעמיים F ו66% שאתה הורגאת הפלאגר.

זהו מספיק יותר אני לא משתף טאקטיקות איתך בימינו זה עולה כסף.

סטאן גם מנתרל זמנית את הסנטרי גאן.

תחשוב שיש לךהאקר פרו וניתרלת סנטרי,הגעת אליו והפכת אותו לשלך,זה יתרון אדיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...