כונני SSD - תמונת מצב (נובמבר 2010) - עמוד 5 - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כונני SSD - תמונת מצב (נובמבר 2010)

Art Tatum

Recommended Posts

הזמנתי את ה- 120GB Force מ- לקרובי משפחה בפלורידה.. יצא 207 דולר, אם הם ירצו גם יוכלו לקבל את ה-REBATE של ה-40 דולר.

זה פחות מ-800 שח לכונן כזה, נראה אם יהיה מע"מ. בארץ באותו סכום קונים את ה-60GB שלהם.. :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 77
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אם יש לך לוח אם תומך ב STATA 3 אז אתה יכול לקחת את ה- RealSSD C300 הוא כרגע הSSD הכי מהיר.

הוא מאוד מהיר גם בלי ממשק ה-SATA החדש. אפילו ממליצים להריץ אותו במצב SATA 3.0Gb/s בביקורת של TechReport.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא כזה זול, בארה"ב:

http://www.superbiiz.com/detail.php?name=SNV425_64G

עם קוד קופון SNOWFLAKE10 מקבלים עוד 10 דולר הנחה, וכבר יוצא בכלל 95 דולר.

אבל כמובן שלא שולחים לארץ..

נראה לי גם שזו סידרה קצת ישנה, מהירות ככה-ככה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לארה"ב תמיד אפשר לשלוח חזרה לאחריות.. כבר עבד לי בעבר עם מקרים שהיית צריך אחריות.

בכל אופן לכונן 120GB של שקניתי זה בהחלט שווה גם אם לא היתה אחריות.. הפרש של כמעט פי 2 מהמחיר בארץ.

בקשר ל-DX לא יודע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פי שתיים זה בערך מה שאני מחשיב כמשתלם (:

לשלוח לארה"ב זה די כאב ראש. אבל פי שתיים זה בהחלט חתיכת הבדל.

אני גם שוקל לפנק את עצמי באיזה .

עד כמה שאני מבין, בגלל שהעבודה שלי טוחנת את הקשיחים אני אראה שיפור משמעותי.

אני צודק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לקחתי רייד בחשבון בהתחלה אבל מכל מיני סיבות ירדתי מזה.

SSD לעומת רייד מבחינתי זה אכן חצי פינוק, אבל רק חצי (:

אבל זה ממש לא רק שמירת קבצים. זה החלק הפחות חשוב.

זה זיבראש שעובדת עם מערכת וירטואלי עצמאית משלה וכל הזמן כותבת וקוראת ממנה (ולמשל עבודה על אותו קובץ של 900 מגה לוקח לי 2.1 גיגה ב vmem של זיבראש והמון פעולות פשוטות נהיות מסורבלות. זה עוד לפני שהתחלתי לעבוד על טקסטורות ולפתוח פוטושופ/MARI/MUDBOX במקביל לזיבראש)

זה ה scratch disks של פוטושופ

זה הטחינה של MARI שאפילו דואגת לשים bar בתכנה שמנטר את מצב הדיסק

הזכרון הוירטואלי הרגיל שנטחן בסצנות כבדות במאיה או כשעובדים עם GOZ עם זיבראש ומאיה במקביל

ועוד ועוד (:

עבודה עם הרבה קבצים כבדים בו זמנית ותכנות שאוהבות לשמור על קשר רציף עם הקשיחים גם כשלא שומרים.

ועבודה עם התכנות הנ"ל במקביל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואתה מודע לזה שרוב ה- הנמכרים הם מסוג MLC עם עד 100,000 כתיבות במקרה הטוב/אופטימי של היצרן?

אחרי חודש ה- שלך יורד לברכיים. מילא SLC שיקר פי כמה עם 1,000,000 כתיבות (וגם זה אופטימי...)

בקשיחים רגילים זה לא יקרה לך. מה גם, RAID 0 נותן לך 250~ מגבייט כתיבה וקריאה, זה לא מספיק לך? (יש לי מערך רייד כזה במפרט)

לא צריך אליו שום חומרה מיוחדת, קונים 2 קשיחים רגילים ומחברים, בחלונות (7) מגדירים אותם לרייד 0 וזהו (כלי מובנה של המערכת).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שיש לך טעות בסדר גודל אחד.

זה 10,000 ו-100,000 כתיבות.

לקחתי רייד בחשבון בהתחלה אבל מכל מיני סיבות ירדתי מזה.

SSD לעומת רייד מבחינתי זה אכן חצי פינוק, אבל רק חצי (:

אבל זה ממש לא רק שמירת קבצים. זה החלק הפחות חשוב.

זה זיבראש שעובדת עם מערכת זכרון וירטואלי עצמאית משלה וכל הזמן כותבת וקוראת ממנה (ולמשל עבודה על אותו קובץ של 900 מגה לוקח לי 2.1 גיגה ב vmem של זיבראש והמון פעולות פשוטות נהיות מסורבלות. זה עוד לפני שהתחלתי לעבוד על טקסטורות ולפתוח פוטושופ/MARI/MUDBOX במקביל לזיבראש)

זה ה scratch disks של פוטושופ

זה הטחינה של MARI שאפילו דואגת לשים bar בתכנה שמנטר את מצב הדיסק

הזכרון הוירטואלי הרגיל שנטחן בסצנות כבדות במאיה או כשעובדים עם GOZ עם זיבראש ומאיה במקביל

ועוד ועוד (:

עבודה עם הרבה קבצים כבדים בו זמנית ותכנות שאוהבות לשמור על קשר רציף עם הקשיחים גם כשלא שומרים.

ועבודה עם התכנות הנ"ל במקביל

אולי שווה לך להשקיע בהרבה ולעשות RAMDRIVE לזיכרון הירטואלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי שווה לך להשקיע בהרבה RAM ולעשות RAMDRIVE לזיכרון הירטואלי.

^

+1

אם יש לך לוח סטנדרטי (ולא X58), תוכל לשים 4X4G שיעלו לך כ~1400-1500 ש"ח ל-16G סה"כ.

תגדיר 10G מהם כ-RAMDRIVE ותעבוד ממנו - מהיר הרבה יותר מכל SSD או על פתרון אחר שקיים היום (לפחות בתיאוריה - לא מכיר את האפליקציה הספציפית שתיארת). אין צוואר בקבוק של ה-SATA ואתה מקבל מהירות כתיבה/קריאה של DDR3 (שוב - בתיאוריה).

עריכה: ראיתי שכבר יש לך 2X4G אז אתה רק צריך להוסיף עוד 2 סטיקים ב~800 ש"ח לערך.

עריכה2: עכשיו שמתי לב שזה ולא אז אני בספק לגבי הזמינות והמחיר של סטיקים של 4G במקרה הזה. צריך לבדוק...

ד"א - גם אתה חובב שקט אני רואה... איך זה מסתדר עם Q6600 ב-OC כזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...