כונני SSD - תמונת מצב (נובמבר 2010) - עמוד 2 - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כונני SSD - תמונת מצב (נובמבר 2010)

Art Tatum

Recommended Posts

אינטל צריכים לשפר את המהירות כתיבה.

זה נכון גם אצל חברות אחרות לגבי דגמים עם נפח קטן.

אני לא מבין איך חברה מוציאה כונן עם מהירות קריאה של 350 אבל מהירות כתיבה של 75. [ CRUSIAL REALSSD]

אם יש מספיק ערוצים כדי להגיע למהירות קריאה כזאת, איך זה שהכתיבה לא מואצת באותה פרופורציה ?

הרי אם זה היה עניין של ערוצים אז הדגם הגדול יותר גם היה מציג קריאה יותר מהירה מגרסת ה64BGB בSATA 3.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 77
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מתיי הדור החדש של אמור בכלל לצאת?

זה לא אמור לצאת בסוף נובמבר?

אני לא יודע מה בדיוק מתכננים זה נראה ממש מוזר פתאום הם מוצאים את ה 120גיגה שהיו יכולים לעשות את זה לפני הרבה זמן

ועוד מעט הם אמורים להוציא את ה G3 שבכלל יפיל את ה G2 לגמרי

כנראה הם יוציאו את זה יותר מאוחר ממה שהוא מתכננים כדי לנצל עוד לקוחות לקנות את ה G2

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אנשים עדיין קונים את הסדרה הישנה במחיר שהוא לא ממש משתלם ביחס למוצרים חדשים בשוק אז אני יכול להבין למה ירצו למשוך קצת זמן.

בנוסף יש גם עניין של יצור.

היו תלונות לגבי חוסרים בהיצע ביחס לביקוש, ואינטל כנראה לא רוצים לחזור על אותה טעות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אינטל צריכים לשפר את המהירות כתיבה.

זה נכון גם אצל חברות אחרות לגבי דגמים עם נפח קטן.

אני לא מבין איך חברה מוציאה כונן עם מהירות קריאה של 350 אבל מהירות כתיבה של 75. [ CRUSIAL REALSSD]

אם יש מספיק ערוצים כדי להגיע למהירות קריאה כזאת, איך זה שהכתיבה לא מואצת באותה פרופורציה ?

הרי אם זה היה עניין של ערוצים אז הדגם הגדול יותר גם היה מציג קריאה יותר מהירה מגרסת ה64BGB בSATA 3.

האמת 75MB/s כתיבה זה בכלל לא קריטי למשתמש הממוצע שסה"כ רוצה מערכת הפעלה ואולי כמה משחקים על הכונן, מכיוון שלרוב משתמש בייתי לא כותב הרבה לתוכו אלה קורא

מה שכן ה-C300 64MB מיצטיין בקריאה רציפה ורנדולמלית של 4KB שסה"כ זה מה שאנחנו מרגישים וצריכים

ואם מדובר במישתמש שעוסק בעריכות וידאו/סאונד שמצריכות הרבה כתיבה לתוך הכונן אז כמובן ההמלצה תיהיה מבוסס SF1200

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הקשר קריטי ?

שום דבר לא קריטי למשתמש הממוצע.

גם 350MBPS קריאה המשתמש הממוצע לא "צריך".

כשאתה מתקין תוכנה או משחק מהירות הכתיבה לא חשובה ?

ומה עם משחק כבד ששמירה לוקחת 5-10 שניות עם הרדיסק מהיר, המשתמש הממוצע לא היה רוצה שיקצר את זה לשניה אחת ?

אף אחד לא ממש צריך .

אנשים קונים כי הם רוצים פחות עיכובים בפעולות, כולל פעולות שתלויות במהירות כתיבה.

ועם הופעת דגמים שגם קוראים וגם כותבים במהירויות של 250MBPS או יותר, אף אחד לא רוצה לקנות דגם עם כתיבה איטית.

אם הדגמים בעלי הכתיבה האיטית היו זולים משמעותית אז היה מקום לשקול קניה שלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה כבר תוכנות מתקין ביום או משחקים?

ואם התקנתה משחק ולקח 30 שניות מ תוך 4 דקות זה קריטי?

כמה כבר שמירות אתה מבצע תוך כידי משחק שדורש 10 שניות המתנה ??

ואם מדובר ב-Quick Save גם על HDD זה מיידי ..

ואם באמת המתנתה כמה שניות יותר בשמירה זה קריטי?

כמו שאמרתי לפני כתיבה מהירה למישתש הבייתי שמיתעסק עם הוינדאוס ומשחקים זה ממש לא קריטי,

לעומת זאת "קריאה" הוא הליך הרבה יותר נפוץ כמעט בכל הפעולות

אתה אומר שאפשר בלי .. נכון אתה צודק .. אבל אני שואל יצא לך להיתשמש במחשב עם ? ולחזור חזרה ל-HDD?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק בגלל ש95% מהאנשים בו גיימרים, לא אומר שאין עוד שימושים למחשב.

דברים שיכולים לרוץ פי 10 יותר מהר על SSD:

קימפול ולינקוג' של פרוייקטים עם הרבה קבצים

compact and repair לקובץ PST

כל פעולה מול DB

אם אני גרפיקאי, אני רוצה שהscratch disk של photoshop יהיה על . הייתי מעדיף שגם שאני עובד עליהן.

אם אני יוצר ומוחק מכונות וירטואליות על בסיס יומי....

אם יש לי סקריפט שמייצר אלפי דוחות אקסל ביום...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה כבר שמירות אתה מבצע תוך כידי משחק שדורש 10 שניות המתנה ??

ואם מדובר ב-Quick Save גם על HDD זה מיידי ..

ואם באמת המתנתה כמה שניות יותר בשמירה זה קריטי?

אתה אומר שאפשר בלי .. נכון אתה צודק .. אבל אני שואל יצא לך להיתשמש במחשב עם ? ולחזור חזרה ל-HDD?

יש משחקים שגם הQUICKSAVE לוקח אותו זמן כמו SAVE רגיל, רק שלא צריך להיכנס לתפריט בשביל זה.

ואם SAVE לוקח 5-10 שניות וזה משחק שמומלץ לשמור בו הרבה, אז זה מבאס מהתחת לעבוד עם שיש לו כתיבה איטית.

אין GAMER אחד שלא נתקל בכאלו משחקים מדי פעם, ועם כמות התוכן במשחקים אין ספק שנתקל בהם גם בהמשך.

אז על אותו מטבע אני שואל אותך:

אתה אומר שאפשר בלי עם כתיבה מהירה.. נכון אתה צודק .. אבל אני שואל יצא לך להשתמש במחשב עם SSD בעל כתיבה מהירה ? ולחזור חזרה ל- SDD עם כתיבה איטית ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

75mb/s לכתיבה זה מאוד מכובד ולא נחשב "איטי" אולי רק ביחס לאחים הגדולים של ה-C300 ושאר SS's מבוססי SF1200

אבל כתיבה כמו של ה-25x-V שהיא רק 40mb/s זה כבר לדעתי איטי, לא מהסיבה שזה באמת איטי אלה מהסיבה שאתה משתדרג מ-HDD ל- אתה אמור לקבל חווית שימוש מהירה בכל ההיבטים ולא רק ב-Seek time וקריאה ..

כך או כך ה-C300 64gb עושה את העבודה למישתמש הבייתי .. ואופי עבודה ש-ytoledano תיאר מומלץ C300 128GB/256GB ו-SF1200 למינהם ..

עריכה: כן .. יצא לי להיתשמש ב-Vertex 2 ברייד 0 .. במצב בודד וכמובן ב-HDD .. ואני אישית לא כותב הרבה לדיסק אולי התקנה פה ושם שמירות וכו' .. כך שאני לבנתיים מישתמש דיי מומצע, כתיבה מהירה היא ממש לא קריטית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

75 מגה לשניה זה כבר נמוך מחלק מהכוננים המכניים שקיימים בשוק. מוצר פרימיום (כרגע זו ההגדרה של הSSD) אמור לעבור את המיינסטרים

בהרבה, מה עוד שיש די והותר מוצרים שעושים בדיוק את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...