כונני SSD - תמונת מצב (נובמבר 2010) - עמוד 3 - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כונני SSD - תמונת מצב (נובמבר 2010)

Art Tatum

Recommended Posts

75 מגה לשניה זה כבר נמוך מחלק מהכוננים המכניים שקיימים בשוק. מוצר פרימיום (כרגע זו ההגדרה של הSSD) אמור לעבור את המיינסטרים

בהרבה, מה עוד שיש די והותר מוצרים שעושים בדיוק את זה.

נכון אבל כמה כבר כוננים מכניים מגיעים ל-355MB/s בקריאה :) .. כנראה 3 F3 ברייד 0 ..

Yarin D גירסאת ה-128GB נותנת כתיבה של 140MB/s גם כשהיא מחוברת ל-SATA3.0 אתה מיתבלבל עם דגם ה-256GB .. וחוץ מי זה SATA לא מוסיף לביצועים אלה מספק רוחב פס

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 77
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ההבדל בין 160 גיגה של אינטל לבין REVODRIVE X2 של OCZ

בהתקנות הוא ממש לא בעננים מדובר על 10-15 אחוזים הפרש

ככה שכתיבה מהירה היא לא זו שעוזרת בדברים אלא מהירות כתיבה של רנדומלית אני משער

הכי חשוב זה ACCESS TIME אם לא יהיה שיפור בו באינטל החדשים G3 לא נראה הבדל משמעותי

אולי יש גם בעייה בתוכנה \ במערכת הפעלה

שלא מאפשרת לשלוח מספר פקודות בו זמנית ל תמיד

במקום לעתיק מספר קבצים בו זמנית מהתקנה זאת אומרת עובדת בצורה טורית ולא מקבילית

אם נעשה השוואה בין FUSIONIO לבין רגיל או REVODRIVE נראה שיש הבדלים משמעותיים

ה ACCESS TIME שלו הרבה יותר נמוך משהו כמו 30 מיקרו שנייה שליש משל אינטל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מבין את הקטע של המחירים, הם אשכרה מעדיפים שאחד ל- 10,000 אנשים יקנה את הכוננים ב-150$ במקום שאחד ל-50 אנשים יקנה אותו ב-90$.

כולם יודעים שלא כזה קשה לייצר אותם אז למה הם עושים את זה? איך זה שחברה כמו לא באה עם איזה שטיק שישבור את השוק במחיר זול??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המחירים הם פרי המציאות. הייצור עדיין יקר, אתה עדיין משלם על . המחירים רק ירדו, ואל תשכח שבניגוד לדיסקים קשיחים יש המון חברות שמתחרות בניהם לעומת מספר קטן יחסית במכניים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המחירים הם פרי המציאות. הייצור עדיין יקר, אתה עדיין משלם על פיתוח. המחירים רק ירדו, ואל תשכח שבניגוד לדיסקים קשיחים יש המון חברות שמתחרות בניהם לעומת מספר קטן יחסית במכניים.

הייצור של יותר יקר מייצור דיסקים קשיחים? יותר יקר מייצור מעבדי פנטיום4- קור2דו? יותר יקר מייצור עשרות דגמי כרטיסי מסך מתחת ל-150$?

במעבדים אנחנו לא משלמים על פיתוח? בטח שכן! ואתה עדיין יכול להשיג מעבד 4 ליבות באחלה מחיר, להשיג טוב של 60 ג'יגה בלבד במחיר סביר - אי אפשר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה פונקציה של הרבה סיבות למשל בקרים יקרים יותר, חברות עדיין רוצות למכור קשיחים וכמובן שהם לא יוכלו למכור מוצר טוב יותר באותו סדר גודל של מחיר.

וכן חומרי הגלם יקרים יותר(NAND Flash) ליצור (בערך 2 דולר לGB)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברות עדיין רוצות למכור קשיחים וכמובן שהם לא יוכלו למכור מוצר טוב יותר באותו סדר גודל של מחיר.

??

סגייט, WD והיטאצ'י מייצרות SSD?

ובנוגע למחיר החומרים: לא מדובר בזהב ומתישהו הם הרי יורידו את המחירים ו-256GB יעלה 100 דולר, למה הם לא מעדיפים להוריד כבר עכשיו את המחירים בשליש ולמכור פי 100 יותר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הטכנולוגיה היא כזאת שיש כמה יצרנים של זכרונות ובקרים שמיועדים לזה, ואז כל מיני חברות משתמשות בזה לבנות .

כל חברה יכולה לקנות את הזכרונות, לקנות בקר, ולהרכיב כונן .

לכן יש לכאורה הרבה חברות בשוק.

אבל הם כולם תלוים במחירים של חלקי הבסיס.

התחרות כמובן מתגברת מכל כיוון.

דורות חדשים עוזרים לדחוף למטה את המחירים של הישנים.

וכמויות היצור הגדלות מוזילות את המחירים של כל יחידה חדשה.

בעוד שזה נראה כמו דבר נהדר בשביל הצרכנים, ליצרנים עצמם יש חשש מוצדק מירידות מחירים, הם לא רוצים להיצקע עם סטוקים ישנים גדולים שיאבדו כדאיות ושווי.

ולכן זה צומח בהדרגתיות יחסית לשאר הגורמים בשוק.

זה קצת כמו ריקוד מעגלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

75 מגה לשניה זה כבר נמוך מחלק מהכוננים המכניים שקיימים בשוק. מוצר פרימיום (כרגע זו ההגדרה של הSSD) אמור לעבור את המיינסטרים

בהרבה, מה עוד שיש די והותר מוצרים שעושים בדיוק את זה.

אולי בכתיבה רציפה, בכתיבה רנדומלית של 4KB כונן רנדומלי לא מיתקרב למספר הזה

RVEODRIVE הוא בפועל שתי Agilty 2 ברייד 0 , REVODRIVE X2 הוא 4 Agilty 2 ברייד 0

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא רוצה להרוס את המסיבה אבל אני עדיין לא רואה תוכנות אשר יודעות לנצל את מלא המהירות

של כונני .

כיום יש לי 2 כונני ב רייד0 והאמת - כאשר אני עובד או משחק אני ממש לא מרגיש הבדל משמעותי בין HDD RAID0 ל RAID0 :kopfpatsch:

ברגע שתראו לי תוכנה אחד (ולא איזה תוכנת בנמצמארק) שיודעת לנצל בפועל מהירות של מעל 300מג"ש אז יהיה על מה לדבר.

ואני לא מדבר על להעתיק קובץ מספריה לספריה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...