שילוש מעבד-לוח-זכרונות - התייעצות לגבי הזמנה מחו"ל - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שילוש מעבד-לוח-זכרונות - התייעצות לגבי הזמנה מחו"ל

SuBeX

Recommended Posts

עדכון בעמ 2 - החלטתי להזמין מספר רכיבים מארה"ב - זקוק לייעוץ

אני מחפש זיכרונות שיתחברו ל I5 760 על gigabyte p55a-ud3.

אני מזמין מnewegg. שמתי את עיני על

G.SKILL Ripjaws Series 4GB (2 x 2GB) 240-Pin SDRAM 1600 (PC3 12800) Desktop Memory Model F3-12800CL8D-4GBRM

שעולה 85 דולר או

G.SKILL Ripjaws Series 4GB (2 x 2GB) 240-Pin SDRAM 1600 (PC3 12800) Desktop Memory Model F3-12800CL9D-4GBRL

שמחירו 65 דולר או

G.SKILL Ripjaws Series 4GB (2 x 2GB) 240-Pin DDR3 SDRAM DDR3 1333 (PC3 10666) Desktop Memory Model F3-10666CL8D-4GBRM

שמחירו 75 דולר

מה ההבדל ביניהם? בתכלס אני לא מתכנן לפחות כרגע OC ונראה לי שזה OVERKILL.

בכל מקרה במחיר הזה זה יוצא די זול בשקלים ושקול ממילא למחיר נמוך בארץ.

מה אתם אומרים? מומלץ? יש דברים יותר טובים? עדיף כבר לקנות בארץ ולחסוך תכאב ראש.

דרך אגב המשלוח אינו מהווה שיקול כי מביאים לי את זה לארץ...

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. אין טעם בשביל 50ש"ח לקנות מחו"ל (האקמולים יעלו לך יותר..) - המחירים כיום מאוד ירדו בארץ ואפשר להשיג טובים כולל ה RIPJAWS במחירים דומים לחנויות טובות בחו"ל...

ב. אם אתה לא מתכנן OC אז התדר יהיה פחות מורגש (אומרים שבכלל לא תרגיש הבדל בין 1333 ל1600) .בOC יהיה יתרון קל לתדר הגבוה יותר..

ג. לגבי התזמונים - ככל שנמוכים יותר טוב יותר - אין ספק ! רק לא תמיד כדאי לשלם הרבה יותר (ובטח אם לא עושים OC) על תוספת שולית בביצועים הכלליים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על התשובות.

לגבי המחיר, ההפרש הוא יותר לכיוון של 200 שקל.

לא מצאתי מחיר נמוך מ550 לזכרונות האלו בארץ.

לא ידעתי שהתדר של המעבד מוגבל ל-1333. תודה. אם זה נכון אז למעשה אין לי פה התלבטות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש משהו בדבריך, אבל זה לא כזה כאב ראש.

אני ממילא קונה כ. מסך מארה"ב ומביאים לי אותו לארץ אישית אז חשבתי לתפוס טרמפ על הדרך.

אני קונה את שאר החלקים מksp בארץ וההיצע 1333MHZ שלהם הוא לא אדיר והמחירים הם סביב 400-600.

אפשר אולי עצה מה מהם מומלץ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

300 שקל, תקנה זכרונות 4GB

1333MHZ ותהיה בריא.

http://www.bigcomputers.co.il/Product.asp?Pid=KVR1333D3N9-2G&Cat2Cat1ID=5373&Cat2ID=7926&aff=Zap〈=HE

לא שווה להשקיע מאות שקלים בשביל יכולת עדיפה ותזמונים .

במיוחד למשתמשים שלא צריכים את זה.

מעבד וכרטיס מסך יעשו לך את העבודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברה, המון תודה על העזרה.

נקודה למחשבה, הזכרונות שאני רוצה מארה"ב ממילא עולים אותו מחיר בשקלים כמו אלו שהוצעו ועניין המשלוח לא מהווה שיקול בשבילי.

לא עדיף כבר לקנות טובים עם פתרון פאסיבי טוב יותר באותו המחיר?

אני מתכוון לזכרונות 1333MHZ לאחר שהביאו לידיעתי שזה לא משנה עבורי כי 1600 ממילא לא נתמך ללא OC.

לגבי האחריות, אני בסיכון נמוך כי אני לא מתכוון לעשות OC ולכן הסיכוי שאני אאלץ לממש אחריות בארה"ב הוא קטן.

עוד נקודה למחשבה,

אם אני קונה מחשב בארץ אז אני מעדיף כבר לקנות בחנות אחת ולא להתרוצץ בין חנויות למצוא מחיר זול יותר לכל חלק בנפרד.

אני קונה מksp מטעמי נוחות וקירבה ולכן אני מוגבל לחלקים משם ושם המחירים גבוהים יותר.

יש המלצה משם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עכשיו הבאתי (עדיין מחכה לי בקנדה) מעבד+לוח אם+ כרטיס מסך+ מחנות בקנדה וחסכתי בין 800-1200 ש"ח (לא בדקתי במיוחד אלא בחפיף). אפשר להגיד שיחסית לארץ קיבלתי 460GTX חינם. נכון שיש את הבעיה של האחריות אבל נקודה למחשבה היא שאת מרבית האחריות מקבלים מהחברה עצמה ולא מהחנות ככה שבכל מקרה זה לא משנה הרבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב,

אני מזמין בסוף:

iמעבד i5 760

לוח אם GA-P55A-UD3

זכרונות GSKILL 2X2GB 1333MHZ RipJaws

כ. מסך HD6870 HIS

כל זה יוצא אלף שקל פחות מאשר השוואות שביצעתי עם מספר חנויות שונות מאזור המרכז בארץ - KSP, SKYPC, RSM, וכו'

אני הולך על אופציה של הרכבה עצמית לאור העובדה שפירקתי והרכבתי את המחשב שלי כבר מליון פעם ועד עכשיו הכל תמיד חזר לעבוד אז תחזיקו לי אצבעות....

ההזמנה תהיה מחר, יש למישהו עצות אחרונות? (תמיד כיף להתלבט עוד קצת...)

ותודה על העצות והעזרה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...