אנשים חיים בלהלה-לנד במדור יד 2 - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אנשים חיים בלהלה-לנד במדור יד 2

efee123

Recommended Posts

1. כן, רוב המוכרים מבקשים מחירים מופרזים.

2. אני מניח שבחלק מהמקרים יש פה את האלמנט של "אני אזרוק מחיר ואז מי שמעוניין יגיד לי ונתמקח". אלא שברגע שאתה רואה על כל מני פריטים מחיר שקרוב למחיר של האלטרנטיבות העדכניות שלהם, אתה כבר לא יוצר קשר אפילו. אני מקוה מאד ורוצה להאמין שאנשים לא באמת מאמינים שהם ימכרו את הGTX260 שלהם ב1200 ש"ח, או את ה8800GTX ב1175 ש"ח וכד'... - אבל הם חושבים שהם מתחילים את המיקוח שלהם מגבוה, בפועל אלו אנשים שלא באמת רוצים למכור.

3. מה שמוצע במחיר הגון גם נמכר, אתה רואה פה לא מעט דברים שנעלמים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 36
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

זה עוד כלום מול הבנאדם שמתעקש שהרכב שלו שווה 80 אלף שקל במחירון, כשהמחירון מולי והמחיר עומד על 71 אלף, ואנחנו עושים הצלבה של כל הנתונים של הרכב אחד לאחד.

???

לא בדקתם עם התאריכים של המחירון זהה. :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקיצור... לפי מה שנראה לי צריכה להיות איזושהיא הסכמה רשמית או לא שכל מוצר ברגע שקנית אותו ואפילו לא פתחת את הקופסא ערכו יורד ב-15% לדוגמא.

במידה והשתמשו במוצר אז- 33.33% וכו' וכו'.

אם מישהו רוצה למכור ביותר זול אז שיבושם לו אבל חייב להיות רף מינימום ולא אם מישהו קנה כרטיס מסך ב-1500 שקל אז הוא מוכר אותו ב-1200 אחרי שימוש של כמה חודשים.

נקודה למחשבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסכים איתך.

רק איך לבדוק את המחיר של המוצר? הרי כל חנות יש לה מחיר משלה! למשל אני לא ילך רחוק ונתקע על כרטיס מסך שהמליצו לי בפורום פה.

זה : http://www.rsm.co.il/Product.aspx?productid=963

לזה : http://www.zap.co.il/models.aspx?sog=c-graphiccard&db112601=1340094

לכן יצאתי טיפש בשרשור אחד פה.

אותו כרטיס מסך, המחיר שונה לגמרי .....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי המחיר הנמוך ביותר שימצא ברשת מצידי. אם הבחור מוצא מישהו שמוכר את הכרטיס ב-1000 שקל יותר אז נראה לך שהוא "יעשה טובה" ויוריד לך איזה 600 שקל?

בדרך כלל החנויות הזולות הם האמינות יותר (ksp,rsm וכו) וההפרשים ביניהם לא עולים על 100 שקל לפריט!(במקסימום!).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ונראה לך שזה בסדר? סביר להניח שכל עוד המוצר עדיין בשוק והמוכר מוכר אותו במחיר גבוה יותר הוא נפל על ילד/אדם תמים שלא מבין יותר מידי. בסופו של דבר אם המוכר אנטיפת ולא מעניין אותו מאף אחד אחר אז כן אולי במקרה כזה אתה צודק, אבל לפי דעתי בחברה מתוקנת לא צריך לעבוד על החלש והלא מבין גם אם זה יכניס בסופו של דבר כמה מאות שקלים נוספים לכיס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה אתם מתווכחים על דברים כאלה בכלל?

אתם רואים מישהו שמוכר מוצג מזדקן במחיר מופרז - אל תקנו ממנו. זה מפריע לכם אישית שהוא אידיוט או שהוא בחיים לא ימכור את המוצר (אולי בטעות לפראייר כלשהו)?

במקרים כאלה המקסימום שאני עושה הוא מתקשר לאותו מוכר, מודיע לו על מחיר השוק ושואל אם הוא רוצה למכור במחיר הגיוני. אם לא - סלאמת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקיצור... לפי מה שנראה לי צריכה להיות איזושהיא הסכמה רשמית או לא שכל מוצר ברגע שקנית אותו ואפילו לא פתחת את הקופסא ערכו יורד ב-15% לדוגמא.

במידה והשתמשו במוצר אז- 33.33% וכו' וכו'.

אם מישהו רוצה למכור ביותר זול אז שיבושם לו אבל חייב להיות רף מינימום ולא אם מישהו קנה כרטיס מסך ב-1500 שקל אז הוא מוכר אותו ב-1200 אחרי שימוש של כמה חודשים.

נקודה למחשבה.

אני קניתי ב1200 ש"ח ואחרי חצי שנה מכרתי אותו ב1000 ש"ח, ונגן MP4 שקניתי ב350 ש"ח מכרתי ב550 ש"ח, ואחר שקניתי ב150 ש"ח מכרתי ב400 ש"ח.

מצד שני מכרתי טלפון שקניתי ב1200 ומכרתי ב850, או מכונה לשינה שקניתי ב850 ומכרתי ב350.

סה"כ לפעמים מרוויחים מהמכירה ולפעמים מפסידים.

שוק חופשי, אם לא מוצא חן בעינכם המחירים אל תקנו :\

תנו למוכר להתייבש, ככה אני קניתי PS3 שהמוכר רצה עליו 1100 ש"ח ב650 ש"ח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...