Call of Duty: Black Ops - הדיון הראשי - עמוד 224 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call of Duty: Black Ops - הדיון הראשי

Guyn

Recommended Posts

אני קורא פה את התגובות ואני שואל את עצמי האם זה תרד BO או תרד שונאי BO.

אני לא יודע מה איתכם אבל אני יחסית מרוצה מהמשחק.

לא יודע אם מישהו ממכם רכש את המפות החדשות אבל הן בהחלט מגניבות.

מה אתם אומרים על המפות החדשות?

זה בסדר זה היה ככה גם בחצי השני של MW2

רק מראה שהמשחק הזה ימות אחרי המשחק הבא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 3.5k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

יש כמה סיבות לשנאת המשחק:

בעיות ביצועים בגלל פורט גרוע, חוסר תמיכה וחוסר השקעה בפלטפורמת ה- ובקהילה, ובכללי תאוות הבצע של אקטי-ביזיון.

אחרי שחוויתי את המשחק על ווינדוס XP, ראיתי איזה הבדל עצום יש בין XP לווינדוס 7 מבחינת הביצועים במשחק.

דבר כזה לא צריך לקרות בשום משחק מודרני, כי לרוב האנשים יש ווינדוס 7.

הפאצ'ים עזרו רק לחלק מהאנשים, אבל יש עוד הרבה שעדיין חווים בעיות של Lag/Stuttering.

לי למשל יש נפילות FPS מאוד מציקות, וכשאני מפעיל Shadows יש הרבה קרטועים.

בשבילי המשחק היה מאוד מהנה ומאוד טוב, עם כל הבעיות, אבל כשאתה מקבל יריקה לפנים, כשמוציאים לך פאצ' הרבה אחרי שהוציאו לקונסולות, וכשהם גובים מחיר מצחיק של 15 דולר על 4 מפות מולטיפלייר מסכנות מהקהילה שחוותה הכי הרבה בעיות ממשחק כלשהו, זה כבר מוגזם.

פרשתי מהמשחק כמעט לגמרי.

אוקי אני עם 7 ולא נתקלתי בבעיות לאחרונה. ההיפך, מאז הפאצ האחרון הפינגים אפילו עוד יותר טובים.

בקשר לחבילות הרחבה , נכון המחיר יקר קצת אבל תזכרו שאתם מדברים על איזה 45 ש"ח אוקי , אז לא צריך לעשות מזה כזה סיפור.

אז נגיד שהשקעתם על המשחק 200 ש"ח + 45 ש"ח לחבילת הרחבה , עדיין זה שווה מאוד והגיוני בהנחה שאתם משחקים הרבה שעות.

זה יוצא איזה שקל / שתיים לשעת משחק אז ממש לא צריך לעשות מזה סיפור. לא מבין את כל התבכיינות פה על המחירים.

צריך להבין שזה ה- FPS הפופלרי בעולם אז בגלל שיש ביקוש גם המחירים עולים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בגלל אנשים כמוך תעשית המשחקים הופכת להיות גוש חרא אחד גדול.

המשחקים של DICE לא פחות גדולים והם הוציאו עדכונים בחינם, כולל מפות נוספות וכשהם עשו משהו מתשלום זה היה הרבה יותר מעוד כמה מפות. לפני MW2 בכלל לא היה DLC למחשב, מפות תמיד היו בחינם. עד COD4 לרוב המשחקים היה MOD TOOLS ויוצר מפות, המפתחת בכלל לא יצרה את המפות הנוספות, הקהילה שמשחקת יצרה אותם (ראה, CS, SOF2, QUAKE 3). עד היום אם תבדוק תיראה שב CS יש יותר שחקנים וגם ל SOF2 ו QUAKE 3 יש שחקנים למרו תשהם משחקים מ 1999-2001.

לשלם כסף בשביל 4 מפות זה לא הגיוני!!! לא משנה איך אתה מציג את זה זה ל איהיה הגיוני בחיים.

המשחק הזה גוסס עכשיו, הוא אולי יחזיק על שיצא משחק נוסף בסידרה/משחק אחר שיהיה טוב יותר.

נ.ב.

כמובן שיש גם את TF2 ו L4D ש מוציאים להם עדכונים כל הזמן בחינם ובנוסף לזה יש אפשרות לקהילה להכין תוכן משלה (למרות שב L4D זה טיפה מוגבל).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עד שאני מנסה לשחק פעם ביובל בקושי יש שרתים מלאים כי לכולם נמאס שזה מעיף אותם אחרי שתי מפות כי הם לא פראיירים שקנו את ה DLC ,ועד שאתה מוצא אתה משחק שני סיבובים (במקרה הטוב) ואז עף לכל הרוחות, :-*

בקיצור, כנראה שמגיימינג כבר לא אצליח ליהנות יותר, את הזמן המאוד מוגבל שיש לי אני מעדיף לבזבז על COD אבל גם את זה אין אז נשקיע עוד טיפה בלימודים או שננגן עוד טיפה ,כבר עדיף ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה כי באמת המעבד הוא הרכיב המשפיע ביותר על המשחק הזה.

שידרגתי מE6300 ל2500K ואיזה פלא, אני מריץ על מקסימום(עם SHADOWS ON) בלי שום נפילות FPS. המינימום בBO שקיבלתי עכשיו הוא 69. לפני השדרוג המשחק בקושי זז לי.

(כרטיס מסך GTS250)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חשבתי עכשיו על משהו..

treyarch הרי פיתחו את world at war

שהיה משחק די סבבה בלי בעיות מאסיביות כמו BO.

אותו מנןע גרפי אם אני לא טועה.

אז מה באמת הסיבה לכישלון הנחרץ הזה?:o

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ל WAW גם היו בעיות עם הזיהוי פגיעה ו HIT BOX.

הוא גם היה כבד בהרבה מ MW2.

המנוע ש BO לא מבוסס על MW2 הוא מבוסס על WAW מה שאומר שהם השתמשו במנוע במראש לא היה מדהים ויעיל ושינו אותו. המפתחים שלהם מאוד בינוניים ולא עשו את השינויים כמו שצריך.

המפתחת הזו לא יודעת לפתח משחקים למחשב ויכולות הפיתוח שלה לקונסולות בינוניות ביותר ולכן יש למשחק גירסה אחת טובה (360), גירסה פחות טובה (PS3) וגירסאות בררה (PC ו WII).

כמו כן הם זורקים זין ולא מעניין אותם שום דבר וגם מדובר בפרוייקט גדול יותר (יצא לכל מכשיר אפשרי, כולל יותר דברים ובכללי פרוייקט גדול יותר). בעיה נוספת זה מספר החברות שעבדו עליו, הפיתוח הועבר להרבה מאוד חברות עזר (4 או 5 אם אני זוכר נכון), חלקן עבדו על משחק COD בפעם הראשונה. יכול להיות שהתקשורת והסדר בין החברות לא היו משהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בגלל אנשים כמוך תעשית המשחקים הופכת להיות גוש חרא אחד גדול.

המשחקים של DICE לא פחות גדולים והם הוציאו עדכונים בחינם, כולל מפות נוספות וכשהם עשו משהו מתשלום זה היה הרבה יותר מעוד כמה מפות. לפני MW2 בכלל לא היה DLC למחשב, מפות תמיד היו בחינם. עד COD4 לרוב המשחקים היה MOD TOOLS ויוצר מפות, המפתחת בכלל לא יצרה את המפות הנוספות, הקהילה שמשחקת יצרה אותם (ראה, CS, SOF2, QUAKE 3). עד היום אם תבדוק תיראה שב CS יש יותר שחקנים וגם ל SOF2 ו QUAKE 3 יש שחקנים למרו תשהם משחקים מ 1999-2001.

לשלם כסף בשביל 4 מפות זה לא הגיוני!!! לא משנה איך אתה מציג את זה זה ל איהיה הגיוני בחיים.

המשחק הזה גוסס עכשיו, הוא אולי יחזיק על שיצא משחק נוסף בסידרה/משחק אחר שיהיה טוב יותר.

נ.ב.

כמובן שיש גם את TF2 ו L4D ש מוציאים להם עדכונים כל הזמן בחינם ובנוסף לזה יש אפשרות לקהילה להכין תוכן משלה (למרות שב L4D זה טיפה מוגבל).

ממש לא מסכים. פעם גם לא היינו משלמים על טלוויזה ועכשיו אנחנו משלמים על כבלים אז זה אומר שהטלוויזיה פחות טובה? אין מה לעשות , תכנים עולים כסף , זה נכון בכל תחום בידור בחיים (לך תבדוק). למה יש לך כבלים ואתה לא נלחם ברשות השידור?

אני לא נתקל בשום בעיות טכניות למרות שיש לי מחשב יחסית ישן (אולי זה מזל) אבל בכל מקרה אני לא מבין מה הסיפור פה עם ה- DLC.

יש לך שתי אופציות:

1. לפתוח במלחמה מול אקטיביזן שזה לגיטימי ואפילו אצילי

2. לשלם 45 ש"ח על משהו שאתה אוהב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פעם בטלויזיה היו לך 4-10 ערוצים, היום יש לך כ 300.

פעם משחקים היו ארוכים יותר, יצאו עם יותר מפות, עבדו טוב יותר, היו הרבה יותר אפשרויות למשתמש והמחיר היה נמוך יותר. השיפור היחיד שהיה מאז זה הגרפיקה. אז כן העלות שלהם ל 6 שעות האלה שווה למה שהם היו צוציאים פעם על 10-12 שעות אבל זה לא מצדיק את כל שאר הדברים ואת הדרישה למחיר נוסף על ה DLC.

הם אומרים שזה בשביל הקהילה ותמיכה ותוכן נוסף למי שקנה את המשחק, שקר! הקהילות פעם היו הרבה יותר גדולות והיה להן הרבה יותר תוכן כי הן יצרו את התוכן בעצמן בחינם!

כל מה שהם עושים זה מביאים לנו פחות ודורשים על זה כסף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממש לא מסכים. פעם גם לא היינו משלמים על טלוויזה ועכשיו אנחנו משלמים על כבלים אז זה אומר שהטלוויזיה פחות טובה? אין מה לעשות , תכנים עולים כסף , זה נכון בכל תחום בידור בחיים (לך תבדוק). למה יש לך כבלים ואתה לא נלחם ברשות השידור?

אני לא נתקל בשום בעיות טכניות למרות שיש לי מחשב יחסית ישן (אולי זה מזל) אבל בכל מקרה אני לא מבין מה הסיפור פה עם ה- DLC.

יש לך שתי אופציות:

1. לפתוח במלחמה מול אקטיביזן שזה לגיטימי ואפילו אצילי

2. לשלם 45 ש"ח על משהו שאתה אוהב

דווקא בטלוויזיה אתה מקבל כל כך הרבה ערוצים ותכנים, שזה שווה את הכסף. אם זה ביס, , או בקרוב בעידן+.

כשאתה מדבר על 50 ש"ח ל-4 מפות מולטילפייר למשחק מחשב, לא משנה עד כמה המשחק הזה מהנה וטוב, ועד כמה אתה חושב שזה אשכרה תוכן ששווה 50 שקל, צריך להסתכל גם על הדברים האחרים לפי שאתה משלם את הכסף.

אתה הרי תומך במגמה מאוד שלילית, שהיא לשלם על משחק הרבה יותר מהמחיר המקורי.

אתה מראה למפיצה ולמפתחת של המשחק שאתה כל כך פראייר ואתה מוכן לשלם עוד ועוד גם אחרי שקנית מהם את המשחק.

אז למה שיפסיקו עם זה אם הם רואים שזה מצליח ושפראיירים לא מתים?

הם רק ימשיכו וזה רק יחמיר, זאת אומרת פחות תוכן תמורת יותר כסף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...