Call of Duty: Black Ops - הדיון הראשי - עמוד 223 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call of Duty: Black Ops - הדיון הראשי

Guyn

Recommended Posts

המשחק היחידי שישחקתי בו יותר מפעם אחת בסינגל פלייר היה COD 1

וגם אז זה היה רק בשביל להתאמן עם ה-rifle, כי מי שזוכר היו כמה שרתים עם rifle only.

ולנושא, חבילת המפות "First Strike".

יש הרבה הודעות בכל מיני פורומים על הגועל נפש הזה.

הרוב המכריע לא מתכוון לקנות, אבל כמובן שיש כמה אידיוטים פה ושם שמוכנים לתרום 15 דולר צדקה לאקטי-ביזיון.

כמה מכרה חבילת המפות הראשונה ל-MW2 ל-PC?

איזה מישהו זרק מספר- 12000. אבל אני לא יודע כי לא שיחקתי במשחק הזה באותה תקופה.

אני שואל כי אני רוצה לראות ביום שישי כמה אנשים התפכחו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 3.5k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

יצא עדכון חדש, מוריד לי במהירות חרא אז לא בדקתי אותו אבל לפי מה שהבנתי זה השינויים שיש:

הוסיפו את ה DLC, הוסיפו אפשרויות נוספות לסינון שרתים שקשורות ל DLC, המשחק עובד פחות טוב, הרובה צלפים עובד פחות טוב (לא ידעתי שזה אפשרי :lol: ) :s07:

לידעתכם, בעלי השרתים קיבלו קוד ל DLC אז לאחד מהבעלים של השרת יש עכשיו את המפות הנוספות בחינם ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

QS הרבה יותר קשה עכשיו.

ובתור אחד ששיחק בשרתי sniper only, זה קצת מבאס.

מבחינת ביצועים הכל אותו הדבר. אני עדיין לא יכול לשחק עם shadows, ותמיד במפה cracked יש לי נפילות FPS.

קיוויתי לעזוב לטובת קרייסיס 2, אבל מסתבר שגם המשחק הזה הוא פורט די גרוע. לפחות ככה זה נראה בהתחלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

QS הרבה יותר קשה עכשיו.

ובתור אחד ששיחק בשרתי sniper only, זה קצת מבאס.

:pissed: !@#$?#@$?!?!!@!$!@! :pissed:

אני כל כך עצבני מזה, לא יאומן

עריכה: אושר שה-SWAY הזה לא מכוון ויתוקן בימים הקרובים. מקור: הטוויטר של פיסידב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יותר היה מצחיק לראות שוב כמה הם לא יודעים לפתח משחקים, במיוחד לא למחשב.

גם עכשיו אחרי כל העדכונים המשחק לא רץ הכי חלק (ה FPS על 60 אבל התנועה לא חלקה) ובכללי המשחק הזה מאמץ את העניים יותר מידי, לא רק בגלל התנועה הלא חלקה שלו.

ממש חבל, אם היו מצליחים לסדר לו את הבעיות הוא היה טוב בהרבה מ MW2.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם עכשיו, אחרי הפאצ' ושיחרור ה-DLC, ב-MW2 יש יותר שחקנים.

שמעו סיפור מצחיק,

אחד המפתחים של BO ל- בא לפורום של Steam וכמו איזה ליצן הציע את ה-DLC בחינם למי שינחש איזושהי אות מאיזשהו סריאל.

הוא פתח נושא בין עשרות נושאים שהביעו זעם על החברה שהוא עובד בא, ולא טרח להגיב תגובה אחת בנושא של חוסר התמיכה ב-.

אם כבר אתה בא לפורום, לפחות תתייחס לטענות שמועלים כלפייך והחברים שלך. פשוט זלזול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זאת אשמת הקונסולות.

קיומן של הקונסולות בשוק גורם למפתחים להשקיע את מיטב המשאבים שלהם ע"מ למקסם את האופטימיזציה לקונסולות ושחקני הPC מקבלים שאריות ופורטים גרועים כשבפועל הפוטנציאל האמיתי טמון בPC כמובן.

זה מה שקורה כשה"רוב" (ילדים, שחקנים מזדמנים, ופאנבויז) שולטים בשוק.

תשלבו את המצוין לעיל עם מפתחת עלובה כמו Treyarch תחת המפיצה

18646742.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קשה שלא להוציא טינופת על Treyarch, במיוחד כשמנהל הקהילה שלהם מגיב בצורה כל כך מטומטמת בקשר לבעיות הביצועים בפלטפורמת ה-PC

JD_2020:

"Black Ops is a more resource-intensive PC title. It's a new game, with new engine enhancements.

Often times people fall into the trap thinking that "last year's game ran fine, so should this year's."

That's not necessarily the case at the rate technology advances these days."

בקיצור הוא מדבר על זה שלמשחק יש טכנולוגיה מתקדמת, עם מנוע משופר, ובגלל זה המחשבים של היום לא עומדים במשאבים שהמשחק צורך.

וזו באמת התגובה שלו בפורום כאן (זו התגובה השניה שלו בהמשך העמוד):

http://forums.steampowered.com/forums/showthread.php?t=1810486

אני לא יכול לשמוע כאלה שטויות. איזה בנאדם חסר ידע, והוא פאקינג מנהל הקהילה שלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני קורא פה את התגובות ואני שואל את עצמי האם זה תרד BO או תרד שונאי BO.

אני לא יודע מה איתכם אבל אני יחסית מרוצה מהמשחק.

לא יודע אם מישהו ממכם רכש את המפות החדשות אבל הן בהחלט מגניבות.

מה אתם אומרים על המפות החדשות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש כמה סיבות לשנאת המשחק:

בעיות ביצועים בגלל פורט גרוע, חוסר תמיכה וחוסר השקעה בפלטפורמת ה- ובקהילה, ובכללי תאוות הבצע של אקטי-ביזיון.

אחרי שחוויתי את המשחק על ווינדוס , ראיתי איזה הבדל עצום יש בין לווינדוס 7 מבחינת הביצועים במשחק.

דבר כזה לא צריך לקרות בשום משחק מודרני, כי לרוב האנשים יש 7.

הפאצ'ים עזרו רק לחלק מהאנשים, אבל יש עוד הרבה שעדיין חווים בעיות של Lag/Stuttering.

לי למשל יש נפילות FPS מאוד מציקות, וכשאני מפעיל Shadows יש הרבה קרטועים.

בשבילי המשחק היה מאוד מהנה ומאוד טוב, עם כל הבעיות, אבל כשאתה מקבל יריקה לפנים, כשמוציאים לך פאצ' הרבה אחרי שהוציאו לקונסולות, וכשהם גובים מחיר מצחיק של 15 דולר על 4 מפות מולטיפלייר מסכנות מהקהילה שחוותה הכי הרבה בעיות ממשחק כלשהו, זה כבר מוגזם.

פרשתי מהמשחק כמעט לגמרי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...