Call of Duty: Black Ops - הדיון הראשי - עמוד 229 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call of Duty: Black Ops - הדיון הראשי

Guyn

Recommended Posts

שיחקתי היום כמה שעות רצוף :smile1: עבר הרבה מאוד זמן מאז ששיחקתי ככה ב BLACK OPS, עבר הרבה זמן מאז שנכנסתי בכלל למשחק.

גיליתי ששרתי UNRANKED פשוט הרבה יותר מהנים, לא רק שהמשחק עובד יותר טוב ואין בכלל בעיות ביצועים, גם השחקנים והמשחקיות הרבה יותר טובים. לא יצא לי ליראות אפילו מישהו אחד שהיה חשד שהוא צ'יטר (מצד שני אני לא יודע בדיוק מה הולך בשרתי RANKED), שיחקתי ב GUN GAME עם 12 ו 20 אנשים! היה מדהים, הרבה יותר טוב מ 6 שחקנים. גם לא יצא לי ליראות אפילו RUNNER אחד! אנשים פשוט לא דוקרים, זה לא מעניין אותם. כל מי שמשחק שם נכנס לשרת כי הוא באמת רוצה לשחק :D

אדיר! קראתי את התגובה שלך ורצתי לנסות וזה באמת מעולה. משחק כסאח..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 3.5k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מקפיץ את הדיון מהשאול...

FFA צלפים שלי בפיירינג ריינג'. :)

מה היה הפינג שלך?

עכשיו כשראיתי את זה אני מבין כמה המשחק הזה מוגבל. אצלי גם עם HARD SCOPE זה לא ככה מדוייק, ב PRIVATE ביקשתי מחבר שיעמוד במקום והרבה פעמים זה לא פגע :pissed:

מה שהכי הזוי זה שלכל אחד יש בעיה אחרת :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא רק, ראיתי עוד ברחבי העולם שעדין לא יכולים להשתמש ברובי צלפים, היו עדכונים שאפילו עשו את זה יותר גרוע עכשיו זה עובד סביר.

זה גם מאוד משנה הספקית, היום ניסיתי עם CCC ולמרות שלא היה שיפור בפינג בהשוואה ל ORANGE המשחק עבד טוב יותר, כניראה פחות JITTER, לפחות בשעות האלה.

המשחק הזה מאוד רגיש להפרעות, הקוד העלוב שלהם מתבסס על זה שלכולם יש חיבור שעובד מושלם ושרת ליד הבית...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם רואים איזה באסה הBO בגלל זה לא קניתי, הMW2 הכי טוב כל משחק מסתמך על חיבור האינטרנט של ההוסט שזה הכי טוב והמשחק טס בטירוף, למה הם לא יכולים לעשות את אותו הדבר גם בBO ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

P2P עובד מצויין במקומות גדולים, ככל שהאיזור שלך קטן יותר ככה הסיכוי למצוא משחק טוב קטן. בארץ נגיד אפשר להגיע למצב שרבע שעה לא מוצאים משחק.

מצד שני DEDI SERVERS עובד טוב כל הזמן בתנאי שעושים את זה נכון ולא כמו שהם עשו ב BO. הם הגבילו לחברה אחת שלא מוכנה לעשות פריסה מלאה, השרתים שלהם טובים אבל לא יותר מזה והספקיות בארץ עושות בעיות (במיוחד עם המשחק הזה, כניראה הפריע להן שבחודש הראשון יותר מידי אנשים רצו לשחק במשחק שהם קנו :screwy: ).

חוץ מזה שברוב המשחקים אין את הבעיות האלה, ה NET CODE שלהם כל כך דפוק שגם אם אתה משחק ב P2P יש הרבה בעיות. היו אנשים שבדקו ואפילו ב PRIVATE 1VS1 ב 360 (הגירסה הכי טובה) להוסט היה יתרון מאוד גדול. משהו בקוד שלהם פשוט גורם לזה שאם אתה לא הוסט יש DELAY גדול מאוד בין הירי שלך עד שיש קליטה של הפגיעה (זה שהופיע לך X על המסך לא אומר שהפגיעה נרשמה במערכת), ככל שהפינג שלך גבוה יותר ככה ה DELAY הזה גדל.

אפילו עם פינג של 60 לא תמיד יש קליטה של 10 מ 10, עם פינג של 120 זה יכול להגיע למצב שיש 0 מ 4 שנקלטו ואז אתה מת.

על הבעיה הזו יש גם את הבעיה עם כל מערכת הפגיע השל המשחק שמאוד מיושנת ומאוד צולעת, ה HIT BOX לא תמיד במקום ובדרך כלל לא בצורה המתאימה וגם הזיהוי פגיעה הרבה פעמים מפספס בלי קשר לזמן קליטה.

בגלל כל הבעיות האלה מידי פעם אתה יורה במישהו ויש 10 סימני פגיעה (X) והוא לא מת ואז הוא מסתובב והורג אותך בשניה. גם ב MW2 מידי פעם יש את זה, יצא לי לירות במישהו 6 פעמים עם SCAR והוא לא מת (אפילו לא עבר ל-"הזדמנות שניה").

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מכיר את זה שאתה יורה על היריב ורבע שנייה אחרי הוא הורג אותך ובקילקאם בכלל לא רואים שיריתה.

זה הפרש הפינג.

הוא גם זה שאחראי על דיוק הפגיעה - המון פעמים אתה 100% על המטרה יורה ונאדה זה שילוב מעולה של פינג גרוע וSCOPING דפוק שטרייארק עשו.

ובnormal mode זה בכלל אבסורדי .. כל ירייה שנייה זה היטמרקר כאילו שאנחנו יורים אחד בשני עם שעועית.

להוסטים במקרה של P2P וחברה בעלי פינג של עד 70 בשרתים יש יתרון עצום ורואים את זה בדיוק הפגיעה / וזריזות התגובה תשלב את זה עם יכולת משחק ואתה פשוט שורף זמן ועצבים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תנסו לשבת באמצע קליפורניה עם חיבור אינטרנט נורמאלי ולפתוח MW2 או BO על LIVE, תנסו לספור יותר משניה אחת עד שתכנסו למשחק ואז תראו איך בדרך כלל יש לכם 4 פסים ואחלה חיבור.

P2P לא נועד לחור קטן כמו שלנו שמוקף בערבים שלא נוגעים בגיימינג.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ל P2P יש הרבה חסרונות, חבל להזכיר את כולן. מה שכן יש לו יתרון קל במהירות החיבור במדינות גדולות וגם הוא מתגמד בהשוואה לחסרונות.

בקשר למדינות ערב, לא חסר שם , אתה פשוט לא יכול לשחק איתם. אני דיי בטוח שאפילו לירדן ומצרים אין לנו חיבור, בפעם האחרונה שבדקתי הפינג מישראל למצרים היה 400.

ולפני שאתה אומר שהתשתית שם חרא תזכור שחלק גדול מהתקשורת בין אסיה ואירופה/אמריקה עוברת דרך מצריים, תשתית זה לא הבעיה שם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...