Call of Duty: Black Ops - הדיון הראשי - עמוד 221 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call of Duty: Black Ops - הדיון הראשי

Guyn

Recommended Posts

• תגובות 3.5k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

את הכסף שלי הם לא יקבלו יותר בחיים.

קיוויתי שזה יהיה בחינם, והנה הם בלי שום בושה דורשים משחקני המחשב עוד כסף על משחק שבור.

שילמדו מ-DICE. ב-BC2, תמורת 15 דולר מקבלים חבילת הרחבה מצויינת ששווה כל גרוש. שלא נדבר על המפות החדשות שהם הוסיפו בחינם.

DLC זה דבר שיימשך לעד כל עוד אנשים צורכים אותו. פשוט אל תקנו את השטויות שמוכרים לכם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יצא SHEKER TOOLS, יהיה אפשר לעשות כמה שינויים קטנים בשרתים, לא יותר מזה. יותר מפות כמובן שלא יהיה, לעשות מודים רציניים גם לא יהיה אפשר.

הכל היה שקר בשביל לגרום לאנשים לקנות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קשה לי להאמין שאחרי MW3 המשחק ימות, אולי במחשב הוא ימות, ילדי הקונסולות יוכלו את הזבל בהנאה כל שנה ואולי גם פעמיים בשנה, לפחות עוד שנתיים שלוש.

המשחק רחוק מלהיות זבל בקונסולות, מה גם שBO פורח עוד יותר מCOD4 בימיו הטובים ב360, מה לעשות חבר'ה הגיימינג בכל הנישות חוץ מMMORPG וRTS פשוט מת בPC.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזו פסימיות...

משחק ה-FPS הטוב ביותר שהיה אי פעם הולך לצאת בעיקר ל-, והקונסולות יקבלו גירסא פחות טובה של המשחק. ואני מדבר כמובן על BF3

DICE הודו שגירסת ה- תקבל "העדפות מיוחדות", כי הם רואים שבהרבה משחקים הפלטפורמה הזאת מוזנחת יותר מידי.

אגב, זו לא השערה או סתם איזו נבואה, אני בטוח שהמשחק הזה הולך להיות פשוט מדהים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אנחנו חשבנו שנקבל יחס טוב מחברה שידועה בתמיכה שלהם במשחקים, שאמרו שיש להם צוות מיותד לפי סי, שיהיה טולז, שיהיו שרתים (מה זה שווה אם חצי מהעולם לא יכול להנות מפינג נורמאלי)

אל תצפה לכלום BF3 יוצא בסוף השנה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בלאק אופס יצא בעיקר ל-XBOX, זה היה ידוע עוד לפני שהמשחק יצא.

עם BF3 זה שונה כי כבר עכשיו אומרים לך שמוציאים אותו בעיקר ל-.

ומכל מיני ראיונות שראיתי עם המפתחים ב-DICE, הם נראים לי אנשים רציניים שיודעים על מה הם מדברים.

טרייארק הם חבורה של אמריקאים שחצנים שרואים רק בעיניים. אתה רואה את זה בראיונות איתם ובצורת ההתנהלות.

אז זה כל ההבדל, ואני מאוד אופטימי לגבי BF3.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...