Call of Duty: Black Ops - הדיון הראשי - עמוד 211 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call of Duty: Black Ops - הדיון הראשי

Guyn

Recommended Posts

• תגובות 3.5k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

תודה על התגובה , הינה תמונה מהחלון של UPDATE לא הבנתי מה לעשות מפה http://www.si z.co.il/my/2jtymz mzkyzf.jpg תוריד רווחים

נכון, בטל את זה, שלא יהיה V.

חבוב למה אתה שולח כאלה קישורים לא נוחים שצריך להוריד רווחים?

http://imageshack.us/

:hizuk:

והנה סרטון ההמשך לפרומו הקצר של מקודם.

(סליחה על נפילות הפריימים והשיבושים בעיה בגרסת FRAPS)

:yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון, בטל את זה, שלא יהיה V. :hizuk: :yelclap:

עשיתי את זה , דבר ראשון איך שעשיתי את זה וניכנסתי למשחק המשחק עשה CONNECTING המון זמן, ואז עשה שגיאה, עשיתי PLAY כאילו להיכנס ואז עשה CONNECTING ואז זה רק ניכנס, וזה לא עזר לי, אני כימעט בטוח שזה המעבד כי בתמונה שהבאתי מראים שהוא תופס את שתי הליבות למקסימום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בזמן שהמשחק פתוח

1. תלחץ CTRL+ALT+DELETE

2. כנס לTASK MANAGER

3. לך לטאב PROCESSES

4. חפש את המשחק

5. מקש ימני על PROCESS של המשחק

6. "SET AFFINITY"

7. תכוון שישתמש רק בליבה אחת, כתוב באינטרנט שזה עזר למעבדים עם זוג ליבות, אני לא יכול להעיד לך כי לי יש מרובע, אבל נסה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בזמן שהמשחק פתוח

1. תלחץ CTRL+ALT+DELETE

2. כנס לTASK MANAGER

3. לך לטאב PROCESSES

4. חפש את המשחק

5. מקש ימני על PROCESS של המשחק

6. "SET AFFINITY"

7. תכוון שישתמש רק בליבה אחת, כתוב באינטרנט שזה עזר למעבדים עם זוג ליבות, אני לא יכול להעיד לך כי לי יש מרובע, אבל נסה.

לא הצלחתי להבין איך בזה שזה יפעל על אחת יעזור? כאילו מה ההיתרון בזה? אני צריך כה שיותר ליבות, עם 2 הליבות במקסימום אני לא רוצה לחשוב מה יקרה עם בודדת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כתוב באינטרנט שזה עזר למעבדים עם זוג ליבות, אני לא יכול להעיד לך כי לי יש מרובע, אבל נסה.

לא יודע, אולי למשחק יש בעיה עם 2 ליבות כי הוא לא בנוי לזה איכשהו? אבל עם אחת הוא יכול להסתדר כי אין לו בעיית חומרה, אלא משהו אחר, מאיפה אני יודע? באינטרנט זה נמצא באחד מהפתרונות לSTUTTERING.

give it a change thou

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גיטר הירו מת לפני כמה שנים...Treyarch, בניגוד לרוב המפתחות של , אף פעם לא היו באמת טובים.

במקרה הזה זה לא , אם MW2 עובד הסיבה היחידה ש BO לא יעבוד זה כי Treyarch שינו משהו שהם לא היו אמורים לשנות :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...