Call of Duty: Black Ops - הדיון הראשי - עמוד 210 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call of Duty: Black Ops - הדיון הראשי

Guyn

Recommended Posts

• תגובות 3.5k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

זה לא ממש פועל ככה, אתה לא יכול לשמוע את הסאונד של האויבים שלך במצב כזה, שכל 2 שניות אתה הורג מישהו ולא מפסיק לירות ברובה שלך לפחות משניה, במיוחד בניוקטאון עם כל הרעש מסביב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ותתפלא, לי גם היו משחקים כאלה, לא בדיוק כאלה, אבל בסגנון, שזה היה רייפ אחד גדול, ותתפלא, גם אני חטפתי באן ממספר שרתים על חשד לצ'יטינג. זה כן ככה. אני הרבה פעמים שומע אנשים עם משתיק קול דרך איזה קיר, ופשוט יורה בקיר והורג אותם. אז אני צ'יטר? לא, אני שחקן עם שמיעה טובה ומוח. כנ"ל לגביו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צ'יטים אפשר לזהות בקלות.

הוא פשוט היה מחומם מספיק ערני לסביבה ושחקן מנוסה זה הכל אחלה סרטון.

KILL STREAK שלי הוא 16 הכי גבוהה אני בטוח שאנשים יותר מנוסים ממני יש להם גם 25 + ב BLACK OPS

הבנאדם פשוט שיתף את המשחק הכי טוב שלו,לא צ'יטים משחק טוב,הכי טוב.

עומרי גם כשאנחנו משחקים בפרייסט צלפים אני בטוח שאם זה היה מישהו אחר הייתי בטוח שזה צ'יטים,זה פשוט SKILL.

קשה אבל אפשרי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עומרי גם כשאנחנו משחקים בפרייסט צלפים אני בטוח שאם זה היה מישהו אחר הייתי בטוח שזה צ'יטים,זה פשוט SKILL.

קשה אבל אפשרי.

אתה משווה פרייבט צלפים שלנו לזה? בפרייבט זה 1V1 ואני אישית צריך להתרכז לאללה כדי לזהות אותך דרך האוזניות, ב MW2 זה היה סיפור אחר, אם מישהו באמת ניסה לבדוק אז בבלק אופס הרבה אבל הרבה יותר קשה לעשות SOUND WHORING

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההשווה הייתה רק לצורך העיניין.

אני משתף את התמונה הבאה:

http://img831.imageshack.us/img831/9329/godr.jpg

נסו את הדבר הזה ולא תצטערו.

אני מבטיח לכם שעוד לא חוויתם עוצמה כזו.

CROSSBOW הוא לצורך CAMPERIM - מושלם נגדם.

(מרטון אמור להיות פרו)

ההיתרון שלנו פה זה STEADY AIM PRO

כיוון מהיר יותר אחרי ריצה,ויחד עם MARATHON PRO אנחנו רצים בלי סוף.

ברגע שנתקלים כניסה לכוונת מהירה בהרבה.

הSTONER63 ביחד עם מחסנית מוגדלת נותן לנו 60 כדורים במחסנית.

הSCAVENGER PRO נותן לנו להתחיל עם כמות כפולה של תחמושת ולאסוף מגופות רימונים רימוני אלם או פלאש וכמובן עוד תחמושת.

בסיכום הכללי יוצא לנו ריצה אין סופית עם חזק בעל קצב אש מטורף ומחסנית של 60 כדורים תוך כדי כיוון מהיר ואיסוף תחמושת עד אין סוף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מאמין, אמרו לי שתיקנו את בעית התקיעות המעצבנות במשחק וכניראה שלא, היום רכשתי תמשחק מסטים אני מתקין ניכנס למולטי שם על 1680X1050 בלי פילטרים הכל על LOW אפילו בלי צללים, ואיך שהוא אומר לי ליבחור CLASS אז יש שם 30FPS ורואים את הכל איטי!, שמתחיל המשחק בשניות הראשונות הוא על 15FPS ואז קופץ ל 60 תוך ירייה קטנה שאני מביא בריצפה הוא נוחת ל 30-40 FPS ,אני זוכר שאמרו שתיקנו וכניראה שלו.

אני לא מאמין ששילמתי על משחק כזה 220 שקל!

למי ששואל מה המערכת הינה בכללי :

e8400

250gts

4gb ram

הינה תמונה שצילמתי על היסטורית אחוז שימוש במעבד. להוריד רווחים http://www.s iz.co.il/my/o lqw1dmu mzyl.jpg הגרף שאתם רואים יורד ירידה חדה זה כי מיזערתי ,

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. לך לתפריט של המשחק

2. מקש ימני על המשחק

3. PROPERTIES

4. UPDATES

5. ותעשה UNCHECK לSYNC WITH STEAM CLOUD.

6. תהנה

תודה על התגובה , הינה תמונה מהחלון של UPDATE לא הבנתי מה לעשות מפה http://www.si z.co.il/my/2jtymz mzkyzf.jpg תוריד רווחים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...