Call of Duty: Black Ops - הדיון הראשי - עמוד 206 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call of Duty: Black Ops - הדיון הראשי

Guyn

Recommended Posts

• תגובות 3.5k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מצאתי שינוי אחד בעדכון הזה, אנשים דוקרים אותי מקילומטר אבל שאני מנסה לדקור, לא משנה מאיזה מרחק, זה מפשוט לא עובד...אני דוקר והסכין פשוט עוברת לידם :pissed: בגלל זה הפסדתי ב GUN GAME, דקרו אותי 6 פעמים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בוואגר רוב האנשים סתם חארות ורק מחפשים לדקור, הם חושבים שרק אם יש להם K/D חיובי אז זה אומר שהם טובים :bash:

היו מלא פעמים שהאויב היה במרחק ממני שהייתי בטוח שאני יכול לירות בו ולהרוג אותו ובום! אני נדקר... אני אפילו לא חושב לדקור מהמרחק שדוקרים אותי, זה הזוי לגמרי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסטים הרגע עידכן את המשחק (9.9 מ''ב):

Backward compatibility for films created before Patch 1.05

Issues with weapon purchases after prestiging in some cases

Leaving a server and joining a different server, could briefly show the Map of the previous server

Duplicate player name on a server now becomes playername+slotnumber instead of ‘Unknown Soldier’

During a 'Demolition' match, the 'Auto-balancing teams' options may cause a 'Defender' player to respawn with a 'Bomb' icon in his inventory

Minor Shader Warming speed increase

One In The Chamber no longer counts democlient as a live player

16x AA menu option for compatible graphics cards

Additional Stability improvements

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין למה יש אפשרות לדקור במרחק שיותר גדול מהאורך של היד ועוד יותר אני לא מבין זה למה להכניס דבר כזה אם הוא לא עובד כל הזמן ואתה צריך לנחש מתי זה יעבוד.

כי ככה זה, המשחק דפוק, והעניין של טווח הדקירה המוגזם כבר היה ב MW2:

1275466095329.gif

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני פשוט לא מאמין ! ! !

4 חודשים לאחר שחרור המחשק והוא טוטאל לוס!

*לאגים וקרטועים מכאן ועד להודעה חדשה.

*קפיצות נינג'ה עם סכין

*hit detection עלוב - אנשים היו לי על הכוונת כאילו אני הצלם שעושה פרופיל בבקום ואני עדיין מפספס. WHAT THE FUCK

*גליצ'ים אינסופיים - דוגמא אחת מתוך ים (במפה CRYSIS במפרסת האחורית, ייתכן שגם בקדמית, לא ניתן לירות דרך המעקה! הכדורים נספגים לתוכו וזה לא מגיע למי שעומד על המרפסת).

*נזק עלוב לנשקים - לשחק במצב משחק נורמלי ולא בהארדקור זה פשוט בדיחה צריך לרוץ אחרי האויבים ולשחרר מחסניות שלמות / יריה של L96A1 לפלג הגוף ממרחק של 2 מטרים לא הורגת ! מדהים !! העיקר סכין בליסטית לעקב זה instadeath.

*איכות גרפיקה ירודה ולא יציבה ( DX-9 גורם לי לבעיות כשהמערכת מתמודדת בצורה מעולה עם DX 10.

*הובטחו כלים למודים - אפשרויות מגוונות לעצב שרת ע"מ לאפשר הנאה מרובה או בכלל מודים לכל מטרה. בנתיים אי אפשר לעשות VOTE TO KICK מז***ן

*חוסר איזון בסידור הכוחות / גם אם איכשהו מסתדרים הנבלות מתחילים לשנות קבוצות והורסים את המשחק.

*ריספאון מ ג ו ח ך . אני מפעיל UAV רואה שהאוייבים נמצאים צפונה - בא ללכת לקראת - הופ הם נהרגים אחרי 2 שניות ריספאון של שלושה אויבים מאחורי (תופעה עלובה שמעודדת קאמפרים).

וכך הלאה...

העיקר וכל העיקר הם כבר משחררים DLC בכסף.

פעם ראשונה ואחרונה שאני קונה משחק של זבל ממפתחים ששווים לזבל עם מימון של חברת זבל. שבראשה עומד מיץ של זבל.

למי שחסר אמבלם שימושי: treyarchemblem.jpg

ראו חתימה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

16x AA menu option for compatible graphics cards

אין אפשרות כזאת בתפריט, זה עדיין עד 8X...

Minor Shader Warming speed increase

המהירות דווקא יותר איטית...

בנושא אחר, מישהו ניסה sniper only בסרבר FFA?

זה אחד הדברים הכיפיים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...