Call of Duty: Black Ops - הדיון הראשי - עמוד 207 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call of Duty: Black Ops - הדיון הראשי

Guyn

Recommended Posts

• תגובות 3.5k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני אומר שצריך לעשות ליפני המולטי מבחן קבלה לשחקנים.

כמה קאמפרים ונובים שלא יודעים מה זה HEADQUARTERS :bash::s07:

אני שונא לשחק נגד קאמפרים לא יוצלחים ועוד יחד עם זאת הקבוצה שאיתי אוסף של טירונים מושטנים שלא יודעים לכוון או להסתכל על המפה :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היום נכנסתי למשחק אחרי שבפעם האחרונה שנכנסתי זה היה לפני שבוע בערך ואז התפריט על ופתאום הופיעו נקודות ירוקות כאלה על המסך, התפריטים נעלמים ומופיעים כל מיני פסים כאלה על המסך ואי אפשר לנווט בתפריטים בכלל ואז מופיעה ההודעה הבאה:

DirectX encountered an unrecoverable error.

Check the readme for possible solutions.

איך מסדרים את הבעיה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשביל סרט ראשון - יפה מאוד :xyxthumbs: אני לא משחק בBO אבל ניראה שיש רמה ;)

לפעם הבאה תשפר את הלכידת תמונה, הכתוביות של FRAPS למעלה ניראה חובבני

ותעבור למסך רחב במקום 4:3 :xyxthumbs:

צודק

וצודק

ניסיתי לשנות את המסך הארוך הזה ולא הצלחתי

יש לך מושג איך משנים את זה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שאמרתי בדיון הראשי של המשחק. אם אתה מצלם דרך ה THEATER ולא לייב כל מה שצריך לעשות זה לפני הצילום להגדיר במשחק את הרזולוציה המתאימה ואת יחס התמונה המתאים, כלומר לשנות את הרזולוציה ל 1280X720 ואת יחס התמונה ל 16:9. במסך זה לא יראה לך טוב אבל הצילום ב FRAPS יהיה ב 720P נקי ויפה. כמו כן במהלך הצילום עדיף שלא יראו את הסרגל של ה THEATER, לא זוכר איך מורידים אותו, או F1 או F2, זה כתוב בסרגל עצמו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היום נכנסתי למשחק אחרי שבפעם האחרונה שנכנסתי זה היה לפני שבוע בערך ואז התפריט על ופתאום הופיעו נקודות ירוקות כאלה על המסך, התפריטים נעלמים ומופיעים כל מיני פסים כאלה על המסך ואי אפשר לנווט בתפריטים בכלל ואז מופיעה ההודעה הבאה:

DirectX encountered an unrecoverable error.

Check the readme for possible solutions.

איך מסדרים את הבעיה?

דבר ראשון- תעדכן דרייבר לכרטיס המסך.

דבר שני- מחיפוש עולה שהשגיאה הזו מתרחשת לפעמים כאשר מריצים xfire עם המשחק. במידה ופועל אצלך, תכבה ותנסה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי הבעיה שלי התסדרה. פשוט כיביתי את המחשב והכל חזר לעצמו. עכשיו יש לי בעיה במולטיפלייר. אני לא מצליח להיכנס לקונסול. אני לוחץ על המקש הזה שליד המספר 1 במקלדת ומעל TAB ולא קורה כלום. אני לוחץ כאשר אני בserver browser. מה עושים?וגם מישהו יכול לכתוב לי את הפקודה של ההתחברות כדי שאני יוכל להתחבר לשרת של HWZONE כאשר הקונסול יעבוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...