Call of Duty: Black Ops - הדיון הראשי - עמוד 114 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call of Duty: Black Ops - הדיון הראשי

Guyn

Recommended Posts

בדקתי אותן טוב טוב, הרובה הזה הורג מטווח קרוב בפאקינג 2 פגיעות בחזה. (לא מחצי מטר, מ3 מטר) ומטווח רחוק ב5 פגיעות בחזה. בזמן שהFIRE RATE שלו משתווה ל750 RPM.

וDENKIRSON מוכיח זאת, כי הוא עושה נזק 50 מטווח קרוב ברגליים. ככה שתהרוג מטווח קרוב בשתי פגיעות לא משנה איפה פגעת, גם 2 פגיעות ברגליים

ומכל טווח שהוא מעבר ל4 מטרים, אתה תוריד 20 לפגיעה. מה שאומר שבטווח רחוק אתה תהרוג את האויב ב5 פגיעות בכל מקום בגוף, ועם 2 פגיעות בראש ועוד 3 פגיעות בגוף אתה תוריד את האויב ל4 נקודות חיים בלבד, כך שגם STUN יהרוג אותו. וזה מטווח רחוק. כך שהחיסרון היחיד של הרובה הזה הוא הנשק, שכן, הוא מחזיק רק בכ20 כדורים במחסנית. לכן, עם EXT MAGS הוא הרבה יותר אפקטיבי, ויכול להוריד 6 אנשים במקרה שכל הכדורים פגעו, ופגעו ברגליים מרחוק. אבל אז גם מתבזבז הנשק, וכאן SCAVANGER נכנס לתמונה.

עריכה: עכשיו ראיתי שSTUN שפוגע ישירות מוריד 15 , מה שאומר ש2 פגיעות בראש ו3 פגיעות ברגליים מרחוק, + STUN שפגע יהרגו את האויב.

ועם כזה קצב ירי, זה רצחני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 3.5k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

בדקתי אותן טוב טוב, הרובה הזה הורג מטווח קרוב בפאקינג 2 פגיעות בחזה. (לא מחצי מטר, מ3 מטר) ומטווח רחוק ב5 פגיעות בחזה. בזמן שהFIRE RATE שלו משתווה ל750 RPM.

וDENKIRSON מוכיח זאת, כי הוא עושה נזק 50 מטווח קרוב ברגליים. ככה שתהרוג מטווח קרוב בשתי פגיעות לא משנה איפה פגעת, גם 2 פגיעות ברגליים

ומכל טווח שהוא מעבר ל4 מטרים, אתה תוריד 20 לפגיעה. מה שאומר שבטווח רחוק אתה תהרוג את האויב ב5 פגיעות בכל מקום בגוף, ועם 2 פגיעות בראש ועוד 3 פגיעות בגוף אתה תוריד את האויב ל4 נקודות חיים בלבד, כך שגם STUN יהרוג אותו. וזה מטווח רחוק. כך שהחיסרון היחיד של הרובה הזה הוא הנשק, שכן, הוא מחזיק רק בכ20 כדורים במחסנית. לכן, עם EXT MAGS הוא הרבה יותר אפקטיבי, ויכול להוריד 6 אנשים במקרה שכל הכדורים פגעו, ופגעו ברגליים מרחוק. אבל אז גם מתבזבז הנשק, וכאן SCAVANGER נכנס לתמונה.

עריכה: עכשיו ראיתי שSTUN שפוגע ישירות מוריד 15 , מה שאומר ש2 פגיעות בראש ו3 פגיעות ברגליים מרחוק, + STUN שפגע יהרגו את האויב.

ועם כזה קצב ירי, זה רצחני.

זה היה ממש מיותר... :screwy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע,אחרי הרבה קומבינציות והרבה זמן משחק הכי הרבה הריגות לאומת מיתות היו לי עם ה COMMANDO אחרי הפרסטיז' הגעתי שוב ל44 והחלטתי לתת צ'אנס נוסף לCOMMANDO אחרי ששיחקתי קצת עם KIPARIS RAPID FIRE(הלכתי על SUB MG בגלל DAGDEGUN שהיה מפתיע אותי כל פעם מחדש עם ה"חרא" שהוא יורה איתו)

לאחרונה שמתי על הCOMMANDO ACOG (טריג'יקון בשפה "שלנו") ואת האמת מדהים אפקטיבי ברמה מטורפת.

מתווח ממש קרוב אפשר בלי כוונת זה לא כזה משנה.

מתווח בינוני עד רחוק הACOG פשוט מפציץ הוא מדוייק ברמה של צלף כמעט(ממליץ בחום לא להחזיק את ההדק[עכבר] אלה לירות כמה כדורים לעזוב ושוב אותו סיפור זה משפר את פיזור הכדורים ב150% לפחות),הסמן שלו מעולה יותר טוב מכל בולשיט ציורי אחר שאפשר לעשות.

ג'וני עזוב אותך מתמטיקה תשתמש במה שנוח לך לכל מפה/מוד משחק.

cg_drawfps

איך האמבלם הזה? :D

src='http://img690.imageshack.us/img690/1337/emblemh0.png' border='0'/></a>

מושקע,אבל לא מתאים.

מה שהאבתי ממש זה הקטע חול המוצל בצד ימין שנראה ממש מציאותי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגידו יש לכם מושג מתי אמור לצאת פאטצ' או עידכון כלשהו?

:s05: :s05: :s05: :s05: :s05: :s05: :s05: :s05: :s05: :s05: :s05:

:nixweiss: :nixweiss: :nixweiss: :nixweiss: :nixweiss: :nixweiss: :nixweiss: :nixweiss: :nixweiss: :nixweiss: :nixweiss: :nixweiss: :nixweiss:

בקרוב... :nixweiss:

(אין בינתיים שום תאריך, אבל יש המון תלונות אז כנראה שיצא, מתישהו, פאטצ' נוסף. אולי הפעם זה אפילו גם יתקן כמה דברים במשחק ולא רק יקלקל אותם).

________

;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עצב לומר את זה ואני אומר את זה בזהירות רבה, נכנסתי לMW2, הוא פשוט יותר טוב מבלאק אופס, יותר משחק ,יותר ארקיידי, יותר כייפי, יותר זורם,

עצוב

עדיין לא ממש שיחקתי במשחק כי המחשב שלי דורש שדרוג, רק שיחקתי קצת קומבט טריינינג

וצפיתי בהרבה גיימפליי ואני גם חושב ככה, ממש עצוב, שימו לב כמה אנשים משתעממים מהמשחק

ועוד לא עבר חודש מהיציאה שלו. ב-MW2 שיחקנו כמה חודשים עד שאנשים התחילו לנשור

למרות כל הבעיות שבו. כנראה ש-BO יותר מדי "מאוזן", לי הנשקים מרגישים ממש אותו דבר

וההבדלים ביניהם ממש קטנים. עוד דבר מעצבן זה פס הקול, כמה שעות אפשר לשמוע את

אותן צעקות מעצבנות "מדיק", "סניטר" וכ"ו... לא בא לכם לפעמים לשחק על "מיוט"?

ב-MW2 המוזיקה הנפלאה שנכנסת בדיוק ברגעים הנכונים ומלחיצה אותך וגורמת לך

להגביר את קצב המשחק שלך זה חלק מהגאונות שלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

>:(:(:o ??? ::) :-\ :-X :-[ :'( :cool2::facepalm:

עצב לומר את זה ואני אומר את זה בזהירות רבה, נכנסתי לMW2, הוא פשוט יותר טוב מבלאק אופס, יותר משחק ,יותר ארקיידי, יותר כייפי, יותר זורם,

:\\\\

עצוב, אלה ההבדלים בין שתי החברות כנראה, שלא תטעו, אני מאוד נהנה מבלאק אופס (רוב הזמן), אבל הליטוש של IW והניצוץ חסר, אולי לא כולכם תסכימו איתי, זו דעתי בנושא.

מה יותר כייפי בו ויותר זורם?

שתבין, זו גם דעתי על MW2 VS BO, אבל אני לא מצליח להבין מה הבעיה עם BO לעומת MW2...... אולי זה הלוחמה המודרנית ב -MW2 לעומת BO שיש בו הרבה נשקים הזויים? הסאונד? הקולות?

:(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^

קשה להצביע אחי, בגדול זה הטאץ' של IW ,אין מה לעשות, כמובן שיש דברים מאוד מגניבים שעשו במשחק הזה אבל הקונספט הכללי לא מושך בכלל, לא כי המשחק קשה או משהו, כמובן שהוא מאוד קשה יחסית אבל עדיין, מסתדרים גם עם זה, יש פה כמה אלמנטים שדופקים אותו שבראשם החוסר ליטוש של IW יש,

דבר נוסף הוא ההפרדה בין שחקנים שרוצים לשחק יחד ולא יכולים, ובנוסף הפינגים לא משהו, יש עוד המון פירוט לגבי למה זה לא מלוטש כמו MW2 אבל לא אכנס לזה , זה המצב וזהו,

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חלק מהדברים שהורסים את החוויה, לפחות בשבילי, הם בעיקר הדברים הקטנים. הסאונד ממש גרוע רוב הזמן. לנשקים יש של צעצוע והם פשוט לא נשמעים קרוב אפילו לדבר האמיתי. חלק מההנאה של לשחק משחק יריות זה באמת להאמין שאתה יורה בנשק אמיתי שנשמע רועש ומפחיד ולא באיזה אקדח קפצונים.

הנשקים גם די זהים אחד לשני וההבדלים ביניהם פחות ניכרים. ב MW2 למשל ממש הרגשת את ההבדל בין הקלצ'ניקוב שהיה אימתני אבל בעל רתע חזק, ה ACR שאמנם היה חלש בנזק שלו אבל מדויק ביותר וה SCAR שהיא אימתני ומדויק אבל בעל מחסנית מאוד קטנה שדרשה ממך להיות מאוד מקצועי ולא לפספס כדורים. כאן ההבדל בין הנשקים השונים בקושי ניכר (אפילו לפי הטבלאות אתה יכול לראות שההבדלים בנזק בין רובי הסער מאוד קטן, וכולם תמיד הורגים עם אותו מספר של פגיעות, 3 מטווח קרוב ו4 מטווח רחוק). חוץ מזה שה FAMAS הוא ככל הנראה הרובה סער הכי טוב במשחק וכמעט כולם משתמשים רק בו (קצת יריה הכי גבוה, מדויק מאוד, ורתע מאוד נמוך).

גם הדיבוב של הדמויות במולטי די בינוני. המפקד של הקבוצה שלך (או מי שנותן לך את ההוראות בקשר) נשמע תמיד די ישנוני וכאילו לא ממש אכפת לו אם תנצח או תפסיד - תשווה את זה למשל ל COD4 או MW2 ששם הוא תמיד היה נשמע לחוץ והיה מדרבן אותך להלחם חזק יותר. גם החיילים הוויטנאמים מדובבים ממש מצחיק ומוזר ולפעמים יש להם יציאות שפשוט גורמות לי להתפוצץ מצחוק (ולא כי אני חושב שאסייאתים נשמעים מצחיק, פשוט כי זה נשמע לקוח מסרט מצויר).

גם השליטה במשחק פחות מוצלחת מ MW2. קשה להסביר את זה אבל התנועה שלך מרגישה מגושמת וכבדה מאוד. אחרי שאתה מתרגל לנוחות השליטה החלקה ב MW2 זה פשוט ירידת מדרגה וזה סתם מעיק ומעצבן. זה לא הבדל עצום, אבל הוא בהחלט מורגש לכל מי ששיחק כמה שעות טובות בשני המשחקים האלה.

חוץ מזה שבסופו של דבר BO לא ממש מחדש הרבה, ואחרי ששרפנו כל כך הרבה שעות ב COD4 ו MW2 קל מאוד להשתעמם מהר ב BO. מילא שהנשקים והפרקים די זהים, אבל היו יכולים לפחות להיות קצת יצירתיים ולהוסיף איזה מצב משחק חדש או שניים. כמה כבר אפשר לחרוש על TDM ו DOM?

זה ממש לא ש BLACK OPS הוא משחק גרוע, אני בכלל לא חושב ככה, פשוט הוא קצת מאכזב ובתכל'ס לא ממש מחדש הרבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...