Call of Duty: Black Ops - הדיון הראשי - עמוד 105 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call of Duty: Black Ops - הדיון הראשי

Guyn

Recommended Posts

יש לי בעיה בעריכת הסרטון. אני מקליט את זה ב Fraps קנוי, מעביר ל live movie maker והכל כמו שצריך. זה בדיוק מה שאחי עשה. בשלב מסוים של הסרטון, פתאום יש קפיצה קטנטנה (אין קטע חסר, רק אולי חצי שניה חסרה) ומשם הוידאו "רודף" אחרי הסאונד. כלומר שקודם שומעים את הסאונד, ורק אז רואים את מה שקרה. מה אני עושה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 3.5k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

-מעבר לכל המחמאות העצמיות,מה אתם חושבים על הלהביור-משהו מחוץ לחוק או סביר לשימוש?

לא שמיש לדעתי ואם זה בא על חשבון כוונת בכלל אין על מה לדבר,אבל מי שאוהב ויודע להשתמש זה יכול להיות טקתי(זה מעולה למעברים צרים)

יש לי בעיה בעריכת הסרטון. אני מקליט את זה ב Fraps קנוי, מעביר ל live movie maker והכל כמו שצריך. זה בדיוק מה שאחי עשה. בשלב מסוים של הסרטון, פתאום יש קפיצה קטנטנה (אין קטע חסר, רק אולי חצי שניה חסרה) ומשם הוידאו "רודף" אחרי הסאונד. כלומר שקודם שומעים את הסאונד, ורק אז רואים את מה שקרה. מה אני עושה?

אולי כשאתה עושה CROP ואז מזיז חלקים המוזיקה זזה עם זה?,זה קורה לי הרבה אני לרוב עושה LOCK למוזיקה ומתחיל לבנות עליה סצנות.

(או שאתה מתכוון לסאונד של המשחק עצמו?)

כך או כך זה לא נושא שיחה פה חבל להציף ולהפוך את הנושא ל איך לצלם/לערוך סרטון - תמיכה תכנית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תופעה לא נעימה שיש במשחק: עכשיו אני רמה 25 פרסטיג' 2 ואם אני משחק קצת ועובר רמות בלי לצאת מהשרתים אז הכל ניראה בסדר אבל במקרה שאני יוצא מהמשחק או סתם משנה משהו באחד הקלאסים אז אני חוזר לרמה 25 :nixweiss: זה כבר ככה כמה ימים :'(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פתח קונסולה ותכתוב snd_restart

כל פעם שהוא מתחיל להכנס לקריזים עם הסאונד

חוצמזה יש לך מזל גדול.

אצלי הוא לא שחיק. כבר 3 שבועות. ואין שום סימן שטרייארק מסוגלים לתקן את זה.

שמע אחי לאט לאט גם לי יורד הfps ומתגלות בעיות קטנות

שהופכות לגדולות

מקווה ומחכה לפאצ' שיציל אותנו

לשחק עם 60 fps זה גרוע מילא הייתי משחק על הגדראות הכי גבוהות

sucks ass

תודה על הפקודה BTW

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תופעה לא נעימה שיש במשחק: עכשיו אני רמה 25 פרסטיג' 2 ואם אני משחק קצת ועובר רמות בלי לצאת מהשרתים אז הכל ניראה בסדר אבל במקרה שאני יוצא מהמשחק או סתם משנה משהו באחד הקלאסים אז אני חוזר לרמה 25 :nixweiss: זה כבר ככה כמה ימים :'(

same here...

אני הגעתי לרמה 40 בפרסטיג' השני ופתאום חזר לי ל-28. זה היה מבאס.

אבל חוץ מדברים קטנים כאלה, אין לי שום בעיות עם המשחק. אני מאוד נהנה ממנו.

אגב, אני מעלה עכשיו סרטון שלי ל-. משחק עם 48 הריגות ו-7 מיתות, חכו ותראו :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ככה משחקים HQ במשחק הזה:

קצת פישלתי עם המסוק כי כולם היו בתוך הבניינים והיה איזה אחד שישר כיוון את ה-launcher.

אבל קיבלתי איתו הריגה מצחיקה עם המכונית תופת :)

חוץ מזה, הרגתי את כולם "ידנית" בלי שום killstreak.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי כשאתה עושה CROP ואז מזיז חלקים המוזיקה זזה עם זה?,זה קורה לי הרבה אני לרוב עושה LOCK למוזיקה ומתחיל לבנות עליה סצנות.

(או שאתה מתכוון לסאונד של המשחק עצמו?)

כך או כך זה לא נושא שיחה פה חבל להציף ולהפוך את הנושא ל איך לצלם/לערוך סרטון - תמיכה תכנית.

לא, זה הסאונד של המשחק עצמו. שומעים יריות, פגיעות וטעינה אבל רק אחרי זה רואים אותי יורה במישהו, הורג אותו וטוען.

אני חושב שזה בסדר שכל הקטע יהיה בדיון הזה-בסה"כ זה "איך להעלות סרטון דרך ה theater mode" ובטוח יש כאן עוד אנשים שיסתבכו עם זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי זה היה מתאים יותר לoff-topic,אבל זו דעתי.

נסה להפיק קטע קצר ולאחר ההפקה תראה האם הסאונד הסתדר יכול להיות שהדיילי הוא רק בתוכנה.

אם זה לא עבד נסה להפיק את אותו הקטע בתוכנה אחרת אם קורה אותו דבר סימן שהקובץ תקול תקליט מחדש,אם לא הבעיה בתוכנה.

אני ממליץ על AVS תוכנה מעולה וקלה לשימוש עם אפשרויות לעריכה ברמה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ככה משחקים HQ במשחק הזה:

קצת פישלתי עם המסוק כי כולם היו בתוך הבניינים והיה איזה אחד שישר כיוון את ה-launcher.

אבל קיבלתי איתו הריגה מצחיקה עם המכונית תופת :)

חוץ מזה, הרגתי את כולם "ידנית" בלי שום killstreak.

יפה!!

תזכירו לי איך גורמים למשחק להקליט את המשחקים ב -theater?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...