Call of Duty: Black Ops - הדיון הראשי - עמוד 92 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call of Duty: Black Ops - הדיון הראשי

Guyn

Recommended Posts

יש לי שאלה קצת מפגרת אבל תענו לי בכל זאת :)

איך אני קונה והמכוניות על שלט האלה שאני אוכל לשלוט בהם?

ואיך אני מפעיל אותם?

בהתחלה חשבתי שאני לא מוצא את זה כי הרמה שלי נמוכה מידי עכשיו אני רמה 40 ואני עדיין לא מוצא את זה

ואנשים עם רמות הרבה יותר נמוכות משלי כבר יש להם מכוניות על שלט כאלה מתפוצצת ומטוסים ומסוקים..

אתה לא יכול לקנות,

אתה מקבל את זה לאחר רצף הריגות (KILLSTREAK) הרשום לך בצד ימין,

הריגות המתקבלות על ידן אינן נספרות לצורך הרצף הבא אחריו.

יש לך שלוש בחירות:

3 Kills – Spy Plane: Shows enemies on the mini-map. Can be shot down

3 Kills – RC-xD Explosive RC Car: Remote controlled car strapped with explosives

4 Kills – Counter Spy Plane: Temporarily disables enemies mini-map

4 Kills – SAM Turret: Airdrop a placeable SAM turret that destroys aircraft

5 Kills – Care Package: Airdrop a random killstreak or ammo crate

5 Kills – Napalm Strike: Airstrike that covers an area in napalm

6 Kills – Sentry Gun: Airdrop a placeable Sentry Gun

6 Kills – Mortar Team: Target 3 locations to bombard with Mortar Strikes

7 Kills – Attack Helicopter: Call in a support helicopter

7 Kills – Valkyrie Rockets: Launcher with remote controlled rockets

8 Kills – Blackbird: Shows enemy position and direction on the mini-map. Cannot be shot down

8 Kills – Rolling Thunder: Carpet bombing airstrike

9 Kills – Chopper Gunner: Be the gunner of an attack helicopter

11 Kills – Attack Dogs: Attack dogs that hunt the enemy down

11 Kills – Gunship: Pilot an attack helicopte

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 3.5k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

טוב, רק שמחתי... הפינג חזר לסביבות ה150, וגם יש שוב פעם תקיעות מדי פעם, וכמובן קריסות :kopfpatsch:

כמעט שבועיים עברו מאז שהמשחק שוחרר ועדיין הוא כמעט בלתי שחיק עבור כל כך הרבה אנשים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, רק שמחתי... הפינג חזר לסביבות ה150, וגם יש שוב פעם תקיעות מדי פעם, וכמובן קריסות :kopfpatsch:

כמעט שבועיים עברו מאז שהמשחק שוחרר ועדיין הוא כמעט בלתי שחיק עבור כל כך הרבה אנשים.

אבל זה בהשמתך, הרי אתה פתחת את הפה לשטן! :angryfire:+פה פתוח= :behead: :'( :'(

לא, אבל באמת, מה באמת הפינגים סתם נהיו 150? לא ביצעת שום שינוי לא כלום? כי הם לא הודיעו על שום שינוי, ואתה לא ביצעת שום שינוי, וגייםסרברס לא ביצעו שום שינוי, לא הגיוני שהפינג ישתנה באופן דרסתי שכזה. מילא, 10, מקסימום 20, אבל 70-60??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברה מישהו יכול לתת לי קישור או להכין לי (אני לא יודע איך עשיתם את זה) את הEMBLEM של הקלאן שרשום הניק אז אם מישהו כל כך נחמד ומכין לכולכם אנא הכן לי

שהניק הוא Squishy תודה מראש

ולהוא שעשה את הTAG הזה של S6 יצא לך משו בן בן זונה ניראה כמו גרפיטי עצבני ואני אשמח לאמץ את זה רק תגיד לי בבקשה כמה שכבות יצא לך ואיזה עשיתה כל שיכבה תודה!

שמח שאהבת :xyxthumbs: ;D

אני לא מול המחשב שלי עכשיו אבל אני יעלה מחר איך עשיתי את זה בדיוק, לא מסובך, רק תכיו איזה סטפה של כסף :hat:

התחלתי להשתעמם מהמשחק, בקושי נגעתי בו ביומיים האחרונים :-X

מחר אני זורם לפרסטינג 3 ואני לא משתעמם בכלל,כל פרסטינג אני חורש על אחר,עכשיו התחלתי לשחק קצת יותר עם סניפר וחוץ מזה מצבי הWAGER ממש מהנים. כמו שאמרתי גם לפני כמה עמודים אחרי הפאץ המשחק זורם חלק, בעיקר הרגשתי שיפור עצום בFPS. מבחינתי הוא רץ כמעט כמו MW2.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחרי הפאטצ' השני זה אחרת אצל כל אחד, יש כאלה שהרגישו שיפורים ויש כאלה שהפך אצלם ליותר גרוע.

אצלי יש שיפור מורגש בפינגים, בממוצע 15-20 פחות מקודם. וגם יש הרבה פחות קרטועים במשחק, אבל עדיין לא חלק 100% כמו MW2 למשל, וגם ממשיכה הבעיה שלפעמים המשחק פשוט קורס לגמרי (אצלי זה בממוצע קורה בערך פעם בשעתיים של משחק).

הפינג השתפר עוד לפני העדכון, מה ששיפר אותו היה העידכון לשרתים שיצא קצת לפני העדכון למשחק. העדכון למשחק רק דפק אותו עוד יותר וגרם ללאגים איומים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפינג השתפר עוד לפני העדכון, מה ששיפר אותו היה העידכון לשרתים שיצא קצת לפני העדכון למשחק. העדכון למשחק רק דפק אותו עוד יותר וגרם ללאגים איומים.

יכול להיות, לא יצא לי לשחק כמה ימים אז אני לא יודע מה בדיוק גרם לשיפור. בכל מקרה עכשיו זה שוב פעם חזר למצב הקודם, אני די מתחיל להתייאש...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה קורה להרבה - זה אחד החולשות החזקות של סידרת המשחקים COD .

זה חולשה של כל משחק...

אין משחק עם אינסוף אפשרויות ואינסוף רמות ואינסוף הכל, תמיד יהיה סוף, וכשמגיעים אליו, משתעממים מההמשך (שהוא לא מיוחד כל כך, כי הייחוד נגמר)

גם אפילו סימס, משחק עם אפשריות כמעט אינסופיות, משעמם אחרי כמה זמן. (כמובן בהנחה שאתה אוהב את סגנון המשחק הזה, מה שאני הייתי לפני שגיליתי את הפלא שנקראFPS

(first person shooter ולא Frames per second לאלה מכם שחושבים שיצאתי מדעתי, מה הקשר FPS עכשיו?(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רגע, אתה טוען שממשחק עם משחקיות גבוהה נמאס יותר מהר? אתה לא חושב שזו קביעה קצת מוגזמת בהתחשב בעובדה שלא ממש עשית על זה עבודת מחקר?

כל אחד איך שהוא מעדיף. אני לדוגמה מאוד נהנתי בבאטלפילד וגם הייתי team player לא רע והיה לי K\D אחלה. כל ההליקופטרים (אגב, הייתי טייס ממש טוב :D), הטנקים ובעיקר הפיצוצים היו נראים לי מאוד מגניבים. משום מה מבאטלפילד נמאס לי יותר מוקדם מאשר מ MW2, אולי בגלל הבעיות שהיו חוזרות אחרי שתיקנת בעיות קודמות להן. למעשה, כשאני חושב על זה, בבאטלפילד נהנתי אפילו יותר מב MW2. אז למה נמאס לי יותר מהר? לא יודע. לדעתי זה סתם תלוי בכל ה"דברים שמסביב"-בעיות, החשק לשחק באותה התקופה, הזמן הפנוי וכו', ולא במשחקיות עצמה. לקחתי את המשחקיות מ MW2 ופשוט דחפתי בכח לבאטלפילד. הייתי מסתנן מאחורי האויבים (לדוגמה ע"י דימוי התרסקות המסוק שלי), לוקח איזה M60 ומתקתק 25 אויבים מאחורה, לא הייתי מפסיק לרסס שניה אחת, פשוט גוש אויבים ענק שיושבים אחד על השני (גם מלא סנייפרים) ובכלל לא שמים לב שטוחנים אותם כמו טונה :lol::screwy:

בקיצור, לדעתי זה לא קשור למשחקיות בכלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...