Call of Duty: Black Ops - הדיון הראשי - עמוד 82 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call of Duty: Black Ops - הדיון הראשי

Guyn

Recommended Posts

• תגובות 3.5k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לפני יומיים העלתי את ההגדרות הגרפיות מ MED ל HIGH ומאז המשחק עובד לי הרבה יותר טוב וה FPS נשאר בערך אותו דבר (גם העלתי את ה AA מ 0 ל X2 שזה מספיק למסך 17"), כמובן שזה עם ביטלו של shadows. משהו בהגדרות של ה MED גורם לקפיצות מוזרות :P

לא קרה לי אפילו פעם אחת שהמשחק נסגר, גם לא היו לי בעיות ב SP, עבד חלק לאורך כל הדרך. נוריד עכשיו את העדכון ונבדוק מה קורה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי אחרי הפאטץ' ועדכון הדריברים של הכ"מ ל10.11 המשחק מעולם לא היה גרוע יותר - ברגע שיש אקשן הכי קטן (כדור שנפלט מרובה בטעות) תקיעות אחושרמוטה משהו לא נורמלי לחלוטין, אני מצטער שהפעלתי את המשחק בסטים עם כל שאר המשחקים שלי ואני לא יכול למכור אותו, גועל נפש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הCOMBAT RECORD שלי טועה, זה ככה גם אצלכם? הוא גם כותב לי שהSTREAK הכי גבוה שלי הוא 0, בזמן שאני מביא הליקופטר כמעט כל משחק, הוא גם אומר לי שהRATIO שלי הוא 0.7, גם, בזמן שאני מביא הליקופטר ועושה תוצאה חיובית כמעט בכל משחק.

תבדקו את שלכם, אולי הוא גם מבוגבג וטועה.

mygraphicssettings.th.png

אני משחק על ההגדרות האלה ואין לי בעיה אחת, עם המפרט שלי (הוא היה לגיימינג כבד כשקניתי אותו, עכשיו הוא דיי ממוצע.)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

העיקר קוראים לפיראטים גנבים...

הנה משחק שדווקא אני קונה ותראו מה אני מקבל.

עוד 3-4 חודש של חרבנה תראו שיצה איזה DLC מטונף או איזה stimulus crap

FUCK YOU BOBBY KOTICK

FUCK OYU ACTIVISION

AND FUCK YOU TREYARCH

YOU ARE ALL GREEDY SHIT

STEAM PLS DIE OF CANCER

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

העיקר קוראים לפיראטים גנבים...

הנה משחק שדווקא אני קונה ותראו מה אני מקבל.

עוד 3-4 חודש של חרבנה תראו שיצה איזה DLC מטונף או איזה stimulus crap

FUCK YOU BOBBY KOTICK

FUCK OYU ACTIVISION

AND FUCK YOU TREYARCH

YOU ARE ALL GREEDY SHIT

STEAM PLS DIE OF CANCER

אבל TREYARCH מודעים לבעיות, עומלים על מנת לסדר אותם, כן, נכון, אולי הם לא המתכנתים הכי טובים, אבל הם עושים הכל וזה מה שחשוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל TREYARCH מודעים לבעיות, עומלים על מנת לסדר אותם, כן, נכון, אולי הם לא המתכנתים הכי טובים, אבל הם עושים הכל וזה מה שחשוב.

עשה לי טובה - תוריד את הראש תסתובב ותלך

איך לעזאזל אתה עדיין מגן עליהם אחרי הפאצ' המחורבן הזה?!?!?!?!

ואיזה מן חברה מוציאה פאצ' בלי שום בדיקה נורמאלית?!!? ועוד בסופ"ש?!!?!?

מהסיבה הזו, DICE, שגם היא חברה שכושלת מאוד בכל התחום הטכני, לעולם לא מוציאים פאצ'ים בסופ"ש. הם תקעו את כל השחקנים עם פאצ' שהרס את המשחק ויצאו לחופשה של שבת.

הם לא בודקים את הבעיות ולא בטיח. רק ביום שני הם יתחילו לעבוד על זה שוב פעם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברה להירגע בבקשה....

הרצתי את המישחק על הנייד שלי והכל רץ חלק ללא שום תקיעה אחת, הכל תלוי במעבד שלכם, בנייד יש מעבד של I5 520 שזה 4 ליבות +כרטיס מסך HD5650 טורבו קאש , כך שלפי דעתי הם צריכים להכין תיקון למעבדים של 2 ליבות .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברה להירגע בבקשה....

הרצתי את המישחק על הנייד שלי והכל רץ חלק ללא שום תקיעה אחת, הכל תלוי במעבד שלכם, בנייד יש מעבד של I5 520 שזה 4 ליבות +כרטיס מסך HD5650 טורבו קאש , כך שלפי דעתי הם צריכים להכין תיקון למעבדים של 2 ליבות .

זה לא קשור למפרט, גם אנשים עם CROSSFIRE של 5890 עם OC ו2 מעבדי I7 מרובעי ליבות עם OC, עם מים וזיכרונות 8GB התלוננו על בעיות. תראה את המפרט של איגור

וגם לו יש תקיעות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...