Call of Duty: Black Ops - הדיון הראשי - עמוד 23 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call of Duty: Black Ops - הדיון הראשי

Guyn

Recommended Posts

• תגובות 3.5k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

Call me Sir. FailAlot

יש אנשים שמעדיפים לקחת עותק בידיים ולשים מרשרשים על הדלפק מבלי לחפש חנויות בנרות ולנסוע לערים אחרות.

כשאני אומר אנשים, אני אומר אני. בין משמרות של 12 שעות לזמן פנוי רציתי את הנוחות שלי, ומצאתי אותה, ב-330 שקל :)

אז Hunter_V1 בסטים, תוסיפו ובואו ננסה לשרוד גלים של זומבים :smile1:

המממ, מה יכול להיות יותר נוח מאשר לקנות את המשחק בSTEAM? אתה מזין מס' אשראי ומוריד את המשחק ישירות למחשב :| , וזה עולה לך הרבה הרבה הרבה פחות.

60$, ע"פ שער יציג זה 216 בתוספת עמלה, שאם נתפרע תהיה 4 ש"ח. 220 ש"ח. 100 ש"ח פחות... ואפילו לא היית צריך לקום מהכיסא בשביל זה.

במחשבה שניה, למה בכלל לקנות את המשחק הזה?, בהתאם למסורת, טרייארק כהרגלם מפשלים, ובגדול. תסתכל כמה תלונות, כמה לאגים, כמה באגים. למה לעזאזל לקנות מוצר פגום? אתמול כבר כמעט לחצתי SEND עם הפרטי אשראי בSTEAM ובשניה האחרונה התחרטתי. וממש רציתי לקנות את המשחק. הוא לא שווה אפילו 10 ש"ח במצבו הנוכחי. אשכרה אנשים אומרים שהמצב טוב אם המשחק בכלל שחיק. זה פשוט עצוב.

ובטח ובטח שלזרוק 330 ש"ח, שזה בערך 92 דולר [שווה ערך לגרסאת האספנים], זה בזבוז זמן וכסף רציניים.

ועכשיו כשאני חושב על זה - 92 [!!!!!!] דולר על המשחק!!!! זה טירוף!! אני בספק אם יש מקום איפשהו בעולם שמתמחר את המשחק הזה ביותר גבוה. זה פשוט גניבה.

מצטער על הביאוס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון, בקרוב יצא פאטץ' שיתקן את הבאגים והלאגים המדוברים..

דבר שני.. 330 ש"ח זה המחיר המקסימלי.. קח בחשבון שרוב החברים פה בפורום רכשו אותו ב200 ש"ח פחות או יותר במסגרת הקנייה הקבוצתית. ולא ב330.

החסרון בסטים הוא שאתה לא מקבל את הדיסק (יש כאלה שזה יפריע להם).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חתיכת גליץ' מטורף..

מה שמזכיר לי שעד היום יש בCoD4 גליץ' במכונת ירייה.. אפילו שיצאו כבר 7 פאטצ'ים למשחק הבעיה עדיין קיימת.. אתמול שיחקתי כדי לעביר את הזמן עד שהמשחק יגיע וזה קרה לי.

מקווה שיסיקו מסקנות..

http://www.youtube.com/watch?v=LFwmddqVqcY

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...