Call of Duty: Black Ops - הדיון הראשי - עמוד 26 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call of Duty: Black Ops - הדיון הראשי

Guyn

Recommended Posts

• תגובות 3.5k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

כמעט,עדיין יש נפילות שאתה פוגש מישהו מטווח 0 ובמקרים מסוימים,אבל זה דרייבר חדש לכרטיסי מסך יסדר לדעתי וגם איזה עוד פאטצ' נחמד ;D

גם לי יש אותו נפילות.אחד מול אחד = נפילת FPS.

יצא עדכון בימים האחרונים ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היום סוף סוף התקנתי את המשחק ושיחקתי כמה שעות במולטי.

אחרי ההתקנה המשחק ישר עידכן את עצמו.

לא היו לי בעיות של stuttering אבל היו טיפה לאגים. הפינג שלי היה על 90-70.

בכל מקרה, הבעיות שאנשים תיארו כנראה נפתרו בפאץ'.

לא שמתי לב לנפילות FPS באחד מול אחד.....איך אתם רואים את זה?

לא מובנים לי הדרישות החומרה החדשות, המשחק לא ממש ניראה שונה מ-MW2 או COD4....

כמה שאלות:

איפה אני יכול לראות מה את הפקודות של הקונסולה? אף פעם לא השתמשתי בקונסולה ואין לי מושג ירוק/סגול/טורקיז איך להשתמש בה.

מה בדיוק צריך לכתוב בקונסולה כדי לסדר את העניינים של מולטי ט'רדינג של ה-CPU ושל GPU? מישהו רשם את זה אבל אני לא מוצא את ההודעה.

יש שם פקודה שמאפשרת לראות FPS?

איך אני יכול להוסיף את אחד השרתים הישראלים שמופיעים בהודעה הראשונה?

ואיך אפשר לשחק עם שאר החבר'ה מהפורום?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבר'ה, יש לי שאלה אליכם, מכיוון שאין לי יותר מידי זמן לקרוא את כל הדיון, אשמח לדעת אם יש למישהו מסקנה חד משמעית שאומרת שלא כדאי לקנות את המשחק?

האם כל הבאגים שהיו בהתחלה חדלו מלהתקיים? האם המשחק שחיק וכדאי לקנות אותו עכשיו ?

תודה מראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבר'ה, יש לי שאלה אליכם, מכיוון שאין לי יותר מידי זמן לקרוא את כל הדיון, אשמח לדעת אם יש למישהו מסקנה חד משמעית שאומרת שלא כדאי לקנות את המשחק?

האם כל הבאגים שהיו בהתחלה חדלו מלהתקיים? האם המשחק שחיק וכדאי לקנות אותו עכשיו ?

תודה מראש.

אני עדיין לא קניתי ומחכה לאור ירוק.

וכרגע אין אחד כזה.

אין תיקון, יצא פאצ' בגודל 8 מגה שתיקן לחלק מהאנשים את בעיות הLAG. טרייארק לא התחילו אפילו לגעת בבעיות הביצועים והSTUTTERING שיש בסינגפלייר וגם לא התעמקו עם הבעיות ביצועים בMP.

בקיצור, לא זה לא תוקן. אני חורש על הפורומים של STEAMPOWERED, שהפכו להיות הפורומים הרשמיים של COD:BO מאז שהפורום הרשמי נפל, ומרבית השחקנים עדיין נעים בין "המשחק לא שחיק" ל"שחיק בקושי". גם הסיכוי שבעיות הלאג תוקנו לך בפאצ' האחרון נעות בערך 40-60 לרעתך. והפאצ' האחרון גרם להרבה אנשים גם לבעיות חיבור עם השרתים.

BF:BC2 ALL OVER AGAIN!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא דואג לגבי ביצועים.. אני מאמין שגם אם המשחק מאוד גרוע מבחינת אפוטימיזציה למפרט שלי לא תהיה בעיה להריץ אותו.. השאלה היא אם כל שאר הבאגים כלכך נוראיים..(וכן ראיתי את התגובה האחרונה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^

אתה מאמין לא נכון.

אני מציע לקרוא את הת'ראד, ולהבין בדיוק על אילו בעיות מדובר. *רמז* - על המפרט שלי המשחק פשוט לא שחיק (FPS גבוה מלווה בקרטועים וגמגומים רגעיים, אשר בחלק מהמקרים אף גובלים ב "Slow Motion"). תחפש סרטונים ב הממחישים את התופעה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואיך אפשר לשחק עם שאר החבר'ה מהפורום?

חברים, על מנת שנוכל לשחק ביחד יש צורך להיות חברים ב-.

רשימת החברים של תופיע בתפריט המולטי תחת Friends, שם נוכל לשלוח / לקבל הזמנות למשחקים.

נפתחה רשימת שחקני Black Ops בהודעה הראשונה.

מי שמעוניין להיות ברשימה- נא לשלוח אלי בהודעה פרטית את שם המשתמש / כתובת המייל / עמוד השחקן בסטים (לא את הכינוי!), כך שיוכלו להוסיף אתכם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא דואג לגבי ביצועים.. אני מאמין שגם אם המשחק מאוד גרוע מבחינת אפוטימיזציה למפרט שלי לא תהיה בעיה להריץ אותו.. השאלה היא אם כל שאר הבאגים כלכך נוראיים..(וכן ראיתי את התגובה האחרונה)

המצב במולטי אחרי הפאטצ' האחרון קצת יותר טוב, אבל זה עדיין לא שחיק בצורה חלקה.

אני גם חושב שאחרי הפאטצ' הוא התחיל לעשות בעיות ומדי פעם פשוט להתקע לגמרי. אני לא זוכר שזה קרה לי לפני הפאטצ'.

קשה לי להאמין שאני מתגעגע ל"שרתים" שהיו ב MW2...

אפשר לפחות לשחק בינתיים בסינגל ובמוד הזומבים בצורה חלקה (וגם זה לא תמיד ולא אצל כולם, אצל חלק מהאנשים יש בעיות גם בסינגל). אני מאמין שהבעיות במולטי יפתרו מתישהו בקרוב. אבל כרגע אתה לא ממש מפסיד אם אתה לא משחק במולטי, כי הוא רחוק מלהיות כיפי כשיש לך כל הזמן לאגים/ירידות ב FPS. אם כל מה שחשוב לך זה רק המולטי שווה לך לחכות שיסדרו קודם את כל הבעיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

IGN מעניקים ציון 8.5:

http://pc.ign.com/articles/113/1133458p1.html

ובינתיים הממוצע של המשחק מ-13 ביקורות יורד מעט, ל-87:

http://www.metacritic.com/game/pc/call-of-duty-black-ops

לאוהבי ההשוואות, הנה השקלול של הכותרים הקודמים:

COD4 - 92

COD5 - 83

COD6 - 86

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפאץ שיצא מכיל:

# 11/11

# - Friends fix for join in progress and Friends tab in server browser.

# - Performance improvement for dual and quad .

# - Improved connectivity with Black Ops Rcon tool.

הפאץ הבא יכיל:

# - GPU hitching on certain graphics cards.

# - Incomplete server browser results.

# - Improvements to Quickmatch joins (results with better ping and reduced lag).

# - Zombies "The game session is no longer available" error.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...