Call of Duty: Black Ops - הדיון הראשי - עמוד 177 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call of Duty: Black Ops - הדיון הראשי

Guyn

Recommended Posts

ניראה לי שתמצא את זה פה

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=480306.2520

איזה יופי, משום מה לא נפתח אצלי, כותב שהתוכנה נפגמה. ניסיתי לעשות תיקון וקרה אותו דבר, מחקתי ועכשיו צריך להתקין את , את העדכונים שלו ואת כל המשחקים והעדכונים שלהם מחדש :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 3.5k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אם אני אשחק במשחק המחורבן הזה עוד דקה אני אשבור לעצמי חצי חדר :pissed: :pissed: :pissed: אלוהים ישמור כמה מערכת זיהוי פגיעה יכולה להיות גרועה במשחק FPS :facepalm: מה כואב להם לעשות שהמשחק יעבוד ולמה לעזאזל לרוב האנשים אין את הבעיה המחורבנת הזו :pissed: :pissed: :pissed: אני כל הזמן מקום אחרון :s07: :s07: :s07:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שיחקנו עכשיו בפרייבט והוא צודק במאה אחוז,HIT DETECTION גרוע.

ועוד משהו קטן ממתי רובה צלפים לא הורג בפגיע אחת? ממרחק של עד 100 מטר?

בNUKETOWN אין סיבה בעולם שקליע של רובה צלפים לא יהרוג ביריה אחת :kopfpatsch: :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם ההורים שלי היו רואים אותי עכשיו הם לא היו נותנים לי לשחק במשחק הזה יותר ואם הייתי לבד בבית הייתי נותן בוקס במקלדת רק בשביל להרגע לשניה >:( עשיתי את זה אתמול וחוץ מזה שהיא הפסיקה לעבוד לכמה דקות לא קרה שום דבר :lol: פעם ראשונה שאני משחק משחק יריות שפשוט אי אפשר לפגוע בו במטרה ואל תתחילו להגיד לי שזה פינג, זה היה פרייבט :pissed:

ניסיתי לשחק שוב, לאור תוצאות הרבע משחק (בקושי) אני בוחר לצאת להפסקה של כמה ימים ובשביל להיות בטוח שאני לא אשחק אני גם מוחק את המשחק. אם יצא עדכון תפרסמו בפורום בשביל שאני אדע, תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מתכוון לקרוא את ה 30 עמודים ש"פיספסתי" אבל לאחר מספר רב של נסיונות ורצון טוב להנות מהמשחק באונליין,

החששות שלי התגלו כנכונים ומדובר במשחק חצי אפוי וגם אם היה מוכן הוא לא מתקרב לגיימפליי של MW2 שהיה חרא טהור אבל עם ריח טוב.

COD5 , BO אותה מפתחת שעדיין רחוקה שנות אור מ IW ומולטי שמגיע לידי מיצוי מהר מידי

בינתיים אין לי ממש חשק להכנס למולטי ואני לא מרגיש פיספוס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מתכוון לקרוא את ה 30 עמודים ש"פיספסתי" אבל לאחר מספר רב של נסיונות ורצון טוב להנות מהמשחק באונליין,

החששות שלי התגלו כנכונים ומדובר במשחק חצי אפוי וגם אם היה מוכן הוא לא מתקרב לגיימפליי של MW2 שהיה חרא טהור אבל עם ריח טוב.

COD5 , BO אותה מפתחת שעדיין רחוקה שנות אור מ IW ומולטי שמגיע לידי מיצוי מהר מידי

בינתיים אין לי ממש חשק להכנס למולטי ואני לא מרגיש פיספוס.

מסכים עם כל מילה.

MW2 המשחק הכי טוב שיצא לי לשחק, אם היו מורידים את הקומנדו והטיוב אפילו בלי שרתים יעודיים הוא היה משחק מעולה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...