Call of Duty: Black Ops - הדיון הראשי - עמוד 157 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call of Duty: Black Ops - הדיון הראשי

Guyn

Recommended Posts

מצאתי באג חדש, כשאני מנסה להגיע ל PRO ב PERKS הרבה פעמים הוא לא סופר כמו שצריך או אפילו מתאפס :( מאוד מקשה על התהליך...

נכון זה קרה גם לי אחרי ה"עדכון" האחרון. ניסיתי להגיע לפרו ב tactical mask ועד שהגעתי ל 18 הריגות של אנשים שפגעתי בהם קודם עם רימון הלם, הוא פתאום איפס לי את כל הצ'לנג' הזה...

טרייארך האלה, בינתיים כל פאטצ' שהם הוציאו רק דפק את המשחק עוד יותר :kopfpatsch:

(ואני בכלל לא מדבר על בעיות ה stuttering שעדיין קיימות ורק הולכות ומחריפות כל פעם)

דרך אגב עוד בעיה שלא ראיתי אף אחד שמדבר עליה ושקיימת אצלי עוד מההתחלה. לפעמים אחרי שאני מת ועושה respawn פתאום אני רואה את המסך באלכסון (כאילו זה מצולם מהעיניים של אדם שיכור שמתנדנד...) וזה לא עובר עד שאני לא מת.

עוד מישהו נתקל בזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 3.5k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

בטח שנתקלתי בזה, זה היה קורה לי הרבה בהתחלה, חשבתי שזה המחשב,

בנוסף יש לי המון ארטיפקטים, פתאום נעלמים חלקים שלמים מהמפה, לעיתים ממש נדירות ,אבל עדיין, כל המחשב שלי תקין, הכל עובד פיקס, כל משחק ,המחשב בן חודש בדיוק ףלא עבר המהרות וכו' כך שאין מצב שזו הסיבה....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן , גם לי קרה הבאג הזה עם WARLORD PRO , נשאר לי רק להרוג עם רימו או סטיקי מולטי קיל - הרגתי עם סטיקי איזה 3 במכה אחת וכלום.

הדבר ההזוי זה שאחרי שהרגתי מישהו אחד עם סטיקי ובאותו זמן מישהו מת מהקליימור שלי אז קיבלתי את הפרו :screwy: :screwy: :screwy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך אני אוהב לעשות HACKER PRO, לרוץ כמו משוגע ולזרוק C4 על אנשים, הדבר הכי מהנה במשחק הזה :lol: דרך מאוד מקורית ואפילו מהירה יותר להשלים את ה PRO, לא מבין את זה מי שמשתמש בגיימור או משתמש ב C4 ב DOM/DEM בשביל למנוע מהקבוצה השניה להגיע למטרה. פשוט נכנסים ל TDM בניוק ורצים עם C4 :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ככה נראה הבאג של המסך באלכסון:

זה קרה לי די הרבה בהתחלה, אחרי הפאטצ'ים הראשונים זה נעלם ועכשיו זה שוב חזר.

לפחות זה נשאר רק עד שמתים, כבר התרגלתי לשחק ככה כשזה קורה לי... :(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאוד לא מפתיע, אבל בקרוב תצא חבילת מפות ל BLACK OPS:

http://www.codblackopsblog.com/call-of-duty-black-ops-first-strike-map-pack-details/

http://www.codblackopsblog.com/black-ops-first-strike-map-pack-screen-shots/

Stadium.jpg

Discovery-Screenshot.jpg

Berlin-Wall-Screenshots.jpg

מסתבר שהתמונות האלה כבר מופיעות במשחק שמותקן אצלנו.

אני בכל אופן לא מתכוון להוציא עוד גרוש על המשחק, או על כל משחק אחר של טרייארך, עד שהם לא יתקנו אותו ויהפכו אותו ל 100% שחיק ולא 70% כמו שהוא עכשיו אצלי (ואצל עוד הרבה אחרים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי אמר שתעלה כסף? ( אני באמת שואל, לא יכול לראות מהפלאפון )

זה די מובן מאליו שהחבילת הרחבה תעלה כסף (אנחנו הרי מדברים על ACTIVI$ION ולא על VALVE למשל http://is.gd/j3eXd :'().

אבל בכל מקרה בקישור כתוב שזה יעלה 15$ ושזה יצא קודם כל לאקסבוקס. מן הסתם המחיר יהיה אותו דבר ל כמו שהיה בפעם הקודמת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכשיו זה מרנדר לי PART 1 של גיימפליי עצום שעשיתי עם העריכה הכי מושקעת שיש.

על PART 2 אני עובד אחרי הרינדור, כל המשחק נתקע (60% מנוצל והמעבד על מאמץ כמעט מקסימלי)

גיימפליי של 20 (22 וחצי, ליתר דיוק) דקות, בגלל זה יש כמה חלקים.

וואי וואי! 24/7!

זה מראה שאתה על המחשב 24/7? או אולי זה רומז על זה שאתה אוהב לבקר בחנויות שפתוחות 24/7? :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכשיו זה מרנדר לי PART 1 של גיימפליי עצום שעשיתי עם העריכה הכי מושקעת שיש.

על PART 2 אני עובד אחרי הרינדור, כל המשחק נתקע (60% מנוצל והמעבד על מאמץ כמעט מקסימלי)

גיימפליי של 20 (22 וחצי, ליתר דיוק) דקות, בגלל זה יש כמה חלקים.

וואי וואי! 24/7!

זה מראה שאתה על המחשב 24/7? או אולי זה רומז על זה שאתה אוהב לבקר בחנויות שפתוחות 24/7? :P

איך גיימפליי של 22 דקות?! :o

מה זה FFA 1VS1 xD?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...