חיון מחשבים אחריות על חומרת המחשב 12 חודש? - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חיון מחשבים אחריות על חומרת המחשב 12 חודש?

mniiii

Recommended Posts

שלום

רכשתי מחשב נייח שמיוצר בחברת כור תקשורת חיון מחשבים על המחשב מקבלים 12 חודשי אחריות כולל החומרה .לוח אם דיסק קשיח סמסונג מעבד וצורב על החומרה הזו מקבלים 12 חודשי אחריות בלבד.כול חנות מחשבים שמוכרת את החומרה הזו נותנת 36 חודשי אחריות יצרן.עד לפני כ4חודשים גם חיון מחשבים נתנו 36 חודשי אחריות לחומרה. השאלה הי מדוע ירדו ל12 חודשים האים החומרה שחיון מחשבים משתמשת להרכבת מחשבים אותה הי מוכרת דרך אולסייל הי באיכות ירודה? נסיתי לברר את הסיבה אצל חיון מחשבים שלחתי להם גם מייל ולא קיבלתי תשובה למזלי לאחר כמה ימים שהמחשב היה ברשותי נוצרה בעיה בלוח האם והחברה אספה את המחשב מביתי למעבדתה המחשב נמצא טקול והעסקה בוטלה. :pissed: :pissed:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חשבת על האפשרות הבאה?:

תבדוק מהם תנאי האחריות לפני רכישת המחשב לפני שאתה רוכש אותו!

אם לא מתאימים לך, אל תקנה.

:nixweiss:

ובלי קשר - אין ספק שיש פה משהו מוזר.

ומה הקשר בין תקול לביטול העסקה? לא אמורים פשוט לתקן את זה? ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

שלום למה אתה כול כך כועס אתה אולי במקרה יחצן של החברה. ציינתי עובדות כול יצרני החומרה שהורכבו במחשב זה נותנים 36 חודשי אחריות חיון מחשבים הו יבואן מורשה של ואינטל ונשאלת השאלה למה במחשבים המורכבים ע"י חברת כור תיקשורת האחריות לחומרה הי 12 חודש בלבד ולזיכרון 36 חודש. המחשב נימצא תקול ולכן העסקה בוטלה. מכתב ששלחתי לחברה לא נענה ולכן מצאתי לנכון להציג את הדברים כפי שהם. :bash:[br]פורסם בתאריך: 15.11.2010 בשעה 13:17:56

דיי כבר לזהם את הפורום ביקורות גולשים לפני שמבינים בכלל מה זה הפורום הזה. מי שמזהם את הפורום זה לא אלה הכותבים ביקורת על חומרה אבל אולי הביקורת הפחידה אותכם אני העלתי בעיה של טיב חומרה אז איפה הזיהום בסך הכול הפנתי את תשומת לב הקוראים לגבי חודשי האחריות על החומרה ואני חושב שזו מטרת הפורום

זה הרי אתר שאמור לתת אינפורמציה לגבי מחשבים וחומרה.אבל כנראה שזוהמה זה חלק מצורת הכתב של מנהל הפורום :bash:[br]פורסם בתאריך: 15.11.2010 בשעה 13:56:06

קניתם מוצר חדש ואתם מעוניינים לחלוק את התרשמותכם ממנו? זהו המקום לפרסם את הביקורת שלכם על המוצר, על מנת לסייע לכל מי שעומד בפני רכישה דומה ולהוות מאגר ידע צרכני נרחב

אחראים: !_ :bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מבוא ללשון 101:

הכר, זו הנקודה: .

זהו הפסיק: ,

כאן הייתה ירידת שורה.

נא תחזור אלינו שבוע הבא לאחר שהפנמת כללים בסיסיים אלו.

לא צריך לרדת עליו ככה, זה לא לעניין. אף אחד לא חושב שאתה מאגניב בגלל זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מבטא את זה לא נכון, זה "מאגניב".

לא צריך לרדת עליו ככה, זה לא לעניין. אף אחד לא חושב שאתה מאגניב בגלל זה.

מצטער, אולי לך זה לא מפריע שאונסים את השפה העברית. לי זה קצת מפריע.

ומילא לא אכפת לך מהשפה העברית, ניסית לקרוא ולהבין את התגובה שלו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מבטא את זה לא נכון, זה "מאגניב".

מצטער, אולי לך זה לא מפריע שאונסים את השפה העברית. לי זה קצת מפריע.

ומילא לא אכפת לך מהשפה העברית, ניסית לקרוא ולהבין את התגובה שלו?

הוא לא אמר שזה לא משנה, הוא רק אמר שלא צריך לרדת עליו, ובאמת למה? זה סתם מדרדר את הרמה של הפורום.

לדוגמא אתם רוצים לראות שפה תקינה בפורום, ואחרים מעדיפים לראות קודם כל נימוס וכבוד בפורום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שכתבת הוא לא ביקורת. נקודה אני לא רוצה להיכנס איתך לויכוח מהי ביקורת אבל חשוב שאנשים ידעו להבחין בין חומרה טובה לפחות טובה במקרה הזה לחומרה ניתנה אחריות ל12 חודשים כאשר ארבעה חודשים לפני ניתנה לאותה חומרה ע"י אותו ספק אחריותל36 חודש ולכן יש כאן ביקורת על חומרה ועל טיב החומרה ומין הראוי היה לקבל את תגובת חיון מחשבים שהי הספק של החומרה להזכירכם מקרה אייבורי ו KSP דיסקים קשיחים של . :bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...