gtx460 gigbyte oc - עושה לי בעיות במחשב - עמוד 5 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

gtx460 gigbyte oc - עושה לי בעיות במחשב

Vaz

Recommended Posts

זה לא נכון, אני פירמטטי עם כל מיני גירסאות של מערכת הפעלה כולל , וגם התקנתי על נקי דרייבר, גם המערכת קופא לגמריי, אני נאלץ ללחוץ לחיצה ארוכה על כפתור ההפעלה וברגע שהמחשב עולה שוב יש ציפצופים רבים או שאין ביכלל ציפצוף , זה בפירוש בעיית חומרה (הכרטיס ) כי אפילו מערכת ההפעלה עוד לא עלתה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 120
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

ציפצופים זה משהו אחר, זאת לא בעיה שהייתה אצלי.

לי רק קרס הדריוור.

וכבר שבוע שהכל עובד אצלי חלק מאז ההתקנה.

בעיות בPOST זה עניין חומרתי, תפסיק לקשקש פה ותשלח הכרטיס חזרה לחנות

נערך בכדי שתגובתי תהיה ברורה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציפצופים זה משהו אחר, זאת לא בעיה שהייתה אצלי.

לי רק קרס הדריוור.

וכבר שבוע שהכל עובד אצלי חלק מאז ההתקנה.

בעיות בPOST זה עניין חומרתי, תפסיק לקשקש פה ותשלח הכרטיס חזרה לחנות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז מאז שעידכנתי את הדריוור כמו שצריך על מערכת נקיה לא ראיתי את הקריסה הזאת.

תהיו ילדים טובים, תקשיבו למה שאנשי הפורום החכמים אומרים לכם. עדיף להתקין הכל מהתחלה, תורידו מראש את הדריוור העדכני ותתקינו על מערכת נקיה.

אבל אם אתם רוצים להתחכם, תשתמשו בכלים הנכונים תסירו כל שארית של דריוור ותתקינו מחדש.

לי אין בעיות יותר ואני מריץ את הכרטיס יופי עם ביצועים מעולים !

תשמע רגע ידידי היקר FEE ( קיבלת פיי שמן מניוודיה? :P)? סתם אני צוחק.

תשמע, מה עשית בדיוק כדי לתקן את העניין הזה? תרשום לנו צעד צעד כאילו שאתה מסביר לילד בן 3. למה אני עשיתי כל מה שאמרו בפורום וכלום לא עוזר.

1. פרמטתי את כל המחשב - התקנתי WIN64 מחדש

2. הווינדוס על ההפעלה הראשונית שלו מזהה אוטומטית את הדרייבר גרסה 258.96 ומוריד אותו לבד -לבטל תוך כדי התקנות החלונות את העדכונים האוטומטיים?

3. מחקתי בסייף מוד כל זכר לניוודיה עם דרייבר סוויפר

4. התקנתי את הדרייבר הכי חדש 260.99 ובחרתי ב COSTUM ועשיתי התקנת clean install שמחקה כל זכר מהדרייבר הקודם.

5. כל זה ועדיין הקרנל של הכרטיס קורס כרגע אפילו תוך כדי עבודה וגולישה רגילה בלי הפעלת משחקים.

6. מה את הרוצה לומר לי שאני חייב עכשיו לפרמט את כל המחשב מחדש לבטל עדכונים אוטומטיים ואז להתקין את ה 260.99 בתקווה שיעבוד?

6 האם יש לך את הכרטיס של 1GB OC ?

7.עוד מישהו מהנפגעים הצליח לפתור את הבעיה? לדעתי הסדרה הזו של הכרטיסים יצאה דפוקה, קומבינה של יבואן או משהו מסריח או שיש בהם הרבה דפוקים ואני מעידף בכל זאת להחליף כרטיס מסך למשהו בלי בעיות, אם תחפשו ברשת למלא יש תשגיאת קרנל הזו. אולי זה משהו בקבצים של WIN7 שהשתנה?

8. אני קניתי את הכרטיס וכל המערכת שלי אצל היבוראן שמוכר אותם לכל החנויות מחשבים אז אני אתקשר לשם לברר - הכרטיס הזה עדיין שווה 1000 שקל? יש לי אחריות ל3 שנים אם אני ארצה כרטיס יותר מתקדם של ATI איזה עדיף? או שיכולים לתת לי כזה בדיוק תקין?

* עוד משהו מוזר, מאז הדרייבר הזה גם הרמקולים של נדפקו אני לא יכול להגביר ולהנמיך דרך הרמקולים כאילו שהלחיצה עליהם לא משפיעה וגם שאני מכבה אותם עדיין יש מוזיקה אולי זה בגלל הדרייבר של ה AUDIO? כי זה רמקולים של CRETURE וזה ממש מוזר שהם לא יגיבו לכפתורים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי יש GB 1GB וזה מה שאני עושה ולא היו לי שום בעיות.

פירמוט.

התקנת WIN7 .

לא לתת לוינדוס להתקין כלום כרגע.

להתקין את הדריבר של הצ'יפסט ואז ריסט

להתקין דריבר של כרטיס קול + כרטיס + שאר הדריברים לא כולל כרטיס מסך.

התקנת הדריבר החדש ביותר של NV - תבחר בEXPRESS ותתקין את הדריבר.

עשה ריסט והכל אמור להיות חלק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי יש GB 1GB וזה מה שאני עושה ולא היו לי שום בעיות.

פירמוט.

התקנת WIN7 .

לא לתת לוינדוס להתקין כלום כרגע.

להתקין את הדריבר של הצ'יפסט ואז ריסט

להתקין דריבר של כרטיס קול + כרטיס רשת + שאר הדריברים לא כולל כרטיס מסך.

התקנת הדריבר החדש ביותר של NV - תבחר בEXPRESS ותתקין את הדריבר.

עשה ריסט והכל אמור להיות חלק.

אז אנסה את זה לפני הטרטרור של ההחלפה.

תשמע הווינדוס מהכניסה הראשונית שלו ב7, מעדכן לב הוא לא שואל אותך ואין איקס לסגור או משהו.

הוא מזהה מתאם VGA ואז מוריד לבד. אם אני אבטל עדכונים אוטמטיים זה יבטל גם התקנת דרייברים? או שמה ממש לכבות את המודם שלא תהיה תקשורת?

והדבר הכי חשוב שעוד לא קיבלתי עליו תשובה - זה משנה עם הכח של הכרטיס בא מ2 הכניסות PCI-E של הספק או ה4 מולקסים שבאים עם הכרטיס לספקים לא תומכים?

מה זה הדרייבר של הצ'יפסט? הלוח אם?

אצלי נראה לי שהכרטיס קול והרשת וכל זה באים ביחד עם הלוח אם אז אני חייב להכניס את הדיסק שלו גם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפתרון של פירמוט מלא של המערכת והתקנה מלאה וחדשה של WINDOWS כולל התקנות 1001 התוכנות, ההגדרות, הסידורים, העברות הקבצים..

הכל מחדש..

זה ממש לא הפיתרון, בטח לא פיתרון שבן אדם שרוכש במיטב כספו מחשב וכ.מסך איכותי צריך לעשות.

אין שום סיבה בעולם שבגלל שיחרור דפוק של דריבר עם krenal דפוק אני אצטרך להתקין את המערכת מחדש.

מבחינתי, פירמוט והתקנת מחשב מחדש הם רק אחרי שביצעתי את כל האופציות האפשרויות לתיקון לפחות 3 פעמים.

שזה כולל ריסטורים, מחיקות, התקנות מחדש, ניקוי קבצי DLL, ניקוי ברג'יסטרי, הרצות SPYBOT, הרצת אנטי-וירוס,

הרצת CHKDSK, הרצת REPAIR.. כל דבר שאני אצטרך..

ניתוק והחזרה חומרה, הרצת המערכת בLAST KNOWN GOOD CONF (שזאת אגב המלצה תמיד, אין בה דבר רע)..

באמת שכל דבר אני אעשה לפני שאני בכלל אגש לאופציה הלא שפויה של התקנת מערכת הפעלה מחדש.

פירמוט והתקנה מחדש של מערכת הפעלה, או אפילו רק מחיקה והתקנה מחדש של רק מערכת ההפעלה (שהאופציה השניה היא מקור לצרות בפני עצמו),

הן האופציות המממששש אחרונות שלי.

כרגע מה שאני עשיתי זה היה להריץ את הDRIVER SWEEPR הזה בSAFE MODE, להוריד את כל הNVIDIA, להוריד מהלוח בקרה כל מה שקשור לNVIDIA.

לתת לווינדוס להתקין בעצמו אחרי REBOOT (אני יודע שזה פחות מומלץ), אח"כ REBOOT וכניסה לSAFEMODE שוב, התקנת הדריבר הכי חדש (260.99)

הפעלה מחדש - התקנה - עדכונים ספציפים לו והתקנת הPSYHX הזה או מה שזה לא יהיה (שלא התקין בסוף, כי הדריבר החדש הכל בתוכו את זה).

כמו כן, התקנת הדריבר החדש הייתה על "אקספרס" ללא התערבות CUSTOM מאצלי.

בנתיים, המחשב עלה וברוך השם לא הזכיר את הנפילת קרנל שוב.

נקווה שבנתיים ככה ישאר, אם כי אני לא שקט ובמקרה וזה ימשיך אני אזרוק את המחשב בחנות, שהם ישברו את הראש.

לא אני.. הם קיבלו את הכסף שלי, אז הם גם יטפלו במוצר שלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לכל האנשים עם הבעיות בכרטיסים הללו....

לפני שאתם יוצאים בהצהרות בומבאסטיות של זה שהחברה דפוקה או הכרטיסים דפוקים או רק כל הסדרה הזו דפוקה ...... או שתבדקו את הכרטיס במחשב אחר או שתבדקו כרטיס אחר במחשב שלכם.

וכן, יכולה להיות אי התאמה לפעמים בין כרטיס מסך ללוח אם מוסויים או בין דרייבר לקונפיגורצית תוכנות מסויימת. ראיתי כבר מקרים שספקי כוח לא התאימו ללוחות אם מסויימים!!

עולם ה - (בניגוד לעולם המקינטוש) הוא מאוד מגוון ועל כן לא תמיד יש התאמות של 100%

לכל מי ששאל פה: לא, אל תיתנו לחלונות להוריד במהלך ההתקנה!!! NEVER!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האם הכרטיס הזה לא מתאים חומרתית למפרט שלי?

2*2 זכרון פנימי טרנסקייד

קשיח - wd1006

צורב *24 - sony

מעבד - i5-760-tray

לוח אם ga-p55a-ud3

מאוור פריזר 7 פרו ארקטיק קולינג

ספק כח 650 - OCZ

כ.מסך 460gtx 1024 mb oc

אולי הספק או הלוח אם זו הבעיה אצלי? ואיזה כרטיס מסך יתאים הכי טוב למערכת שלי במידת החלפה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האם התקנת את חלונות מחדש כמו שאנשים פה הסבירו לך? בלי שבמהלך ההתקנה הוא יתקין דביירים מהרשת אלא בדיוק כמו שהסבירו לך?

נסה לחפש ברשת דיווחים על אי התאמה בין הכרטיס ללוח או אולי לספק.

האם ניסית לעדכן ביוס של הלוח אם?

איזה כרטיס היה לך קודם (אם היה בכלל)?

האם אתה יכול לשים כרטיס אחר ולבדוק אם הבעיה חוזרת על עצמה?

האם ניסית לבדוק את הכרטיס במחשב אחר (של חבר למשל)?

הגירסה הכרטיס היא גירסה שמומהרת מהמפעל, האם ניסית להוריד את מהירויות השעון למהירויות רגילות? אם כן, מה קרה אז?

האם ניסית לשים את הכרטיס בסלוט PCIE16 אחר?

Troubleshooting זה עסק מסובך וצריכים להיות סלבניים בתהליך הזה.

הנה לך דוגמה לבעיות תאימות עם הכרטיס הזה:

http://forums.nvidia.com/index.php?showtopic=182322

ושים לב לת'רד הזה:

http://forums.nvidia.com/index.php?showtopic=176132

יתכן גם שבסופו של דבר אכן יש לך מוצר פגום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לכל האנשים עם הבעיות בכרטיסים הללו....

לפני שאתם יוצאים בהצהרות בומבאסטיות של זה שהחברה דפוקה או הכרטיסים דפוקים או רק כל הסדרה הזו דפוקה ...... או שתבדקו את הכרטיס במחשב אחר או שתבדקו כרטיס אחר במחשב שלכם.

וכן, יכולה להיות אי התאמה לפעמים בין כרטיס מסך ללוח אם מוסויים או בין דרייבר לקונפיגורצית תוכנות מסויימת. ראיתי כבר מקרים שספקי כוח לא התאימו ללוחות אם מסויימים!!

עולם ה -PC (בניגוד לעולם המקינטוש) הוא מאוד מגוון ועל כן לא תמיד יש התאמות של 100%

לכל מי ששאל פה: לא, אל תיתנו לחלונות להוריד דרייברים במהלך ההתקנה!!! NEVER!!!

אני מצטער, את מדבר קצת שטויות...

כל עוד לא לקחת לוח אם של אינטל ומעבד של - אתה תצליח להסתדר עם רכיבים מגוונים בשוק.

זאת התחרות - זה הרווח של הלקוח - זאת הבעיה של היצרן שרוצה לנצח ושיקנו אותו.

אין ספקי כוח שלא מתאימים (אלא אם כן אתה מדבר על ספק כוח של פנטיום3 לחיבור למחשב I5, אז נכון - הזנות החשמל הן שונות בלוח האם) -

יש ספקי כוח שלא חזקים מספיק. דבר כזה יכול ליצור נפילת מתח לעיתים, כשיש דרישה לWATT גבוהה שהספק לא מצליח לספק.

לא צריך לקרות לספקים אמיתיים מעל 400W במחשב סטנדרטי של היום. וכשאני מתכוון לאמיתי, זה לאחד ממותג שאתה מסתכל על המפרט

שלו אתה רואה שבאמת ההספק פיק שלו הוא קרוב או שווה ל400W.

בכל מקרה, לי ולVAZ יש ספקי כוח מעל 500W. אז בטח ובטח שלא צריכה להיות בעיה של ספק כוח, כמו כן הכרטיס שלי מחובר ישירות לספק כוח

להזנת חשמל אישית, לא מוזן מהלוח בלבד. (אני מניח שגם אצל VAZ זה ככה)

יותר מזה אני אגיד לך, ממחקר קטן ברשת, תוכל למצוא שהרבה אנשים סובלים מהבעיה כשהם מחזיקים לוח עם צ'יפסט P55 (שוב, כמוני וכמו VAZ)

ואם חברה גדולה כ"כ כמו NVIDIA לא שחררה גרסאות תואמות נכון לצ'יפסטים של P55 - זאת בעיה קריטית ברמה מאוד גבוהה שאני בטוח

שאם יתגלה שהאצבע המאשימה היא כלפיהם - הם יציאו בFIX מיידי וקריטי בתוך שעות או ימים ספורים.

אני לא חושב שיש לך מושג מזה אומר שגיאה ברמת תמיכה כזו. זה פשוט להוציא מוצר (כן, ערכת DRIVERים זה חלק נכבד מהמוצר שלהם כמובן)

ללא בדיקות תאימות מלאות וללא אזהרה מראש -> וכן יש חור גדול מאוד שלהם כיצרנית, חברה ומפתחת. הם בטוח לא רוצים את זה

ולא הייתי מאמין שיקרה להם כזה דבר.

הינה הקדים אותי בניתוח חכם אחד לפני שכתב את הפוסט הבא (בלינק שאתה הבאת האמת..) :

I'm Sure now, everybody who have problem have a chipset p55 or p45 (or X, i dont know other, but only Intel i think ...) so, yes i think also " the new graphics card is somehow not compatible with my other hardware..." and I have also a p5q with p45 on her, but move everybody, go send message to nvidia, we needs new driver, i want to keep my new gtx 460, but I'm tired of waiting ....

אם מדובר באמת בבעית DRIVER, כמו שזה נראה וחוסר תאימות ללוח בעל צ'יפסט P55 - שאגב

הוא מאוד נפוץ אצל אנשים (ובין היתר מהמומלצים פה באתר בהרכבת מפרטים - אני אישית קבלתי המלצה אליו)

אז אם זה המצב - NVIDIA צריכה דחוף מאוד לשחרר DRIVER מתאים גם לצ'יפסט הזה

אבל זה רק אם זה באמת המצב והיא אשמה בכשלון הזה.

אני אשלח להם מייל היום לברר את הנושא.

כמו כן, VAZ, אני אומר לך כבר עכשיו - אתה בתור משתמש לא אמור ואל תעז בכלל לחשוב על אופצייה של פירמוט והתקנה מחדש של המחשב שלך.

פשוט לא. זה לא מה שאתה צריך לעשות, זה לא מה שאתה אמור לחוות בתור משתמש שקנה מוצר, זה לא מה שאתה אמור להתעסק.

זה שזה יכול להביא פתרון - זה לא אומר שאתה צריך לעשות את זה. אתה לא אשם לבעיה של היצרן ממנו קנית את הרכיב.

בטח שאם מדובר בבעיה בDRIVER לתאימות החומרה שלך - פירמוט והתקנה לא יביאו דבר מלבד המון עבודה שחורה של התקנות מחדש

וסידור המחשב מחדש ובזבוז זמן מוחלט - אני אדגיש ואומר - מוחלט. כי החומרה שלך לא תשתנה וחוסר התאימות מבחינת הDRIVER ישאר.

מה שיוביל אותך לאותם תוצאות.

צריכה להיות אנליזה נכונה יותר של הבעיה, בשביל לדעת בדיוק איזה דרך פתרון להציע ולגשת.

אני יכול להגיד לך אישית שאני ניסיתי בנתיים מה שהוצע כאן-

נכנסתי לSAFEMODE, הורדתי DRIVER SWEEPR או מה שזה לא יהיה.. ומחקתי הכל כולל הכל של NVIDIA.

נכנסתי ללוח בקרה ומחקתי את כל הכלים של NVIDIA. העלתי את המחשב, סתם לראות מה הוא יעשה, הWIN7 באמת התקין דריברים לבד.

זה לא עזר לי.. הוא החזיר את המצב לקדמותו פשוט ובלי הכלים של NVIDIA מסביב. הWIN7 לא גאון גדול, הוא פשוט מחפש שאריות דרברים לסדר

את התצוגה שיהיה יפה וזהו.. לא דואג למסביב.

שוב המסך נכבה ונדלק ואז ריסטטתי שוב ונכנסתי שוב לSAFEMODE.

שם התקנתי (בלי למחוק לפני) את הDRIVER החדש (260.99) שהורדתי לפני זה. אחרי ההתקנה, העלתי את המחשב.

הורדתי עדכונים לדירקטX והפעלתי שוב את המחשב מחדש.

בנתיים, כמו שאמרתי, ורק בנתיים - אני יכול לשחק משחקים בעלי רמות גרפיקה גבוהות (נניח מקס-פיין2 ברמה הכי גבוהה. וכו'...)

ללא שום בעיה, ללא מסך תקוע או נכבה, ללא בעיות גרפיקה, מריחות או כל דבר כזה וללא ההודעה המעצבנת שהקרנל דפוק.

אני מקווה מאוד שזה ימשיך ככה.

אם אני לצערי אתקע בהודעת שגיאה הזו פעם אחת נוספת, אז אני אמשיך לשקול צעדים גם מול וגם מול מי שקניתי ממנו את המחשב,

כי יש לי אחריות. ואם רכיב חומרה מתברר דפוק - אני רוצה חדש.

די פשוט.

אתה VAZ, אתה מוזמן להתנהג כמו משתמש פשוט שלא צריך לשבור את הראש יותר מידי ולגשת לחנות מחשבים ממנה רכשת את המחשב שלך,

עם הקבלה, עם האחריות ולהגיד להם - המחשב תקול. הודעת שגיאה של קרנל ומסך קופא - להחליף לי בבקשה כ.מסך, לוח- אם כל מה שצריך

ולא לפרמט לי את המחשב. להתראות. לחזור יום אחרי ולקחת את המחשב..

אני לא רואה סיבה אחרת להתנהג במצב כזה עבור משתמש שלא צריך ולא אמור להכיר את הרמות האלה של המחשב וההתעסקויות איתו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם חייבים להבין דבר אחד , יש בעיה חמורה עם הכרטיסים האלו, ושתדאו עוד דבר חשוב,אין כזה דבר להחליף את הכרטיס בכרטיס אחר , בחנות תמיד יגידו שהכרטיס תקין כל עוד הם מחברים למחשבים שלהם ויש שולחן עבודה, פה בארץ אין אחריות , אם קניתה רכיב מחשב והוא עובד אז זכיתה, ואם קיבלת רכיב לא תקין אז אכלתה אותה בגדול ותאלץ להישאר איתו , בפירוש לא יחליפו לך אותו , אני אומר בפירוש היום שיש בעיה עם הכרטיס הזה וכדאי מאוד לחשוב פעמיים לפניי קניתו, עד היום גם אני המלצתי עליו , היום אני ימליץ רק כרטיסיי , קניית כרטיס 460GTX זה רולטה רוסית, אני קורא היום באינטרנט שיש הרבה בעיות תאימות עם לוחות האם +תיזמוניי הזיכרון, אותי זה לא מעניין , אני דורש מחברה גדולה שהפעם הבאה תבדוק ב100% לפניי שהיא משוקת לעולם, אני לא אומר שכל מי שקנה אכל אותה ,יש גם רוב צרכנים שנהנים מהכרטיס הזה , אני במיקצוע הזה 20 שנה ולא היה לי מיקרה כזה לעולם, שתדאו שלא משנה איזה כרטיס תיקנו , אם הוא תקין אז אפילו במחשב ישן עם חיבור PCI-E הוא יעבוד ללא הקפאה אחת בילבד , רק תרגישו איטיות ביגלל צוואר בקבוק , זה לא יכול להיות שאני צריך לעשות ניסיונות שונות בביוס עבור זה, ואם המחשב שלי לא היה תקין,איך תסבירו את זה שה9800GTX והHD4850 הישנים שלי פועלים עלוי 100%?

תבינו כבר שיש כמה אחוזים של היצור שהם פגומים, לכן אני אמרתי רולטה רוסית לגביי ה460GTX.

רוני

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...