בעיית ניתוקים מוזרה מהאינטרנט + סיבה - מחפש &# - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיית ניתוקים מוזרה מהאינטרנט + סיבה - מחפש &#

yz101

Recommended Posts

הקדמה כללית: אחותי עובדת משמרות. כל פעם אחרי שעובדת משמרת לילה, היא חוזרת וישנה כחצי יום. כל רחש ומן הסתם כל צלצול טלפון מעיר אותה והיא מתקשה מאד לחזור לישון.

הקדמה לבעיה: סבתא וסבא שלי עברו את גיל 80, הזיכרון כבר לא משהו, והם רואים באמא שלי את השליח שלהם לענייני כל. בנוסף, הם מתקשרים כל הזמן לידע אותה על כל שטות, קטנה אשר תהיה. זה מגיע לרמה שסבתא שלי מסוגלת להתקשר לפה 6-11 פעמים בין השעות 7 בבוקר ל13:00 בצהריים, וזה רק החלק הראשון של היום, כדי להגיד לה דברים כמו "יצאנו לקניות" / "אכלנו צהריים" / "סבא קם, אני ישבתי" / "חזרנו מקניות" / "אם את בקניות, תקני לנו חלב" / "עכשיו אנחנו אכלנו ארוחת בוקר" ... אני מניח שהבנתם. מאחר והצלצולים הללו מעירים את אחותי, אמא שלי חיפשה פתרון. הפתרון שנמצא הוא כזה: בבוקר, כאשר היא מתעוררת, היא מרימה את השפורפרת של הטלפון הלא היחידי בבית ומשאירה אותו פתוח תחת כרית. כך סבתא מקבלת צליל תפוס ואם באמת משהו לחוץ לה היא מתקשרת לסלולרי של אמא שלי, ואם לא היא כנראה ממשיכה לנסות עד שנמאס לה, שוב, תמיד מדובר בדברים לא מהותיים ולא בעניינים חשובים. כמו שציינתי, אם יש הודעה קריטית הם יודעים לחייג למקום העבודה של אמא שלי או לסלולרי שלה. חשוב לציין שלשניהם יש בעיה לזכור את הלו"ז המשתנה של אמא שלי, ולכן רוב השיחות הללו מגיעות כאשר היא בכלל לא בבית.

הבעיה עצמה: לאחר מספר דקות / שעות שהטלפון נשאר עם השפורפרת מורמת, האינטרנט מתנתק, ולא מוכן להתחבר עד לכמה דקות לאחר הנחת השפורפרת במקומה. מה שאני מחפש זו דרך עוקפת להרמת השפורפרת של הטלפון החוטי, כזו שלא תגרום לקו הטלפון לבעיה על מנת שהאינטרנט יוכל להמשיך לעבוד. עוד דגשים לגבי הפתרון הנדרש: לא יכול שתהיה לו עלות כספית מעבר לעלות חד פעמית זניחה, צריך להיות קל מאד ומהיר לתפעול, כי יהיה על אמא שלי לבצע אותו 3 פעמים בשבוע בערך והיא נכה מבחינת יכולות תפעול של אמצעים טכנולוגיים.

עד כה נוסו:

ניתוק הטלפון הקווי והדממת האלחוטיים - הפתרון לא מתקבל כי זה אומר להשתיק (ע"י הורדת הווליום) 5 מכשירים אלחוטיים ברחבי הבית וניתוק הטלפון החוטי, וזה לוקח כמה דקות טובות ולא כל המכשירים זמינים לה בבוקר לפני שהיא יוצאת לעבודה.

הפתרון הבעייתי שמנתק את האינטרנט שהוא להשאיר את הטלפון החוטי עם שפורפרת מורמת.

האם אין איזה שירות *XX שיגרום לטלפון להיות "לא זמין" עד שמבטלים אותו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדכון:

מה ששכחתי לציין זה שהבעיה הופיעה לפני כשבועיים, כאשר אמא שלי משתמשת בשיטה כבר תקופת מה. מבדיקה אצלם בחדר גיליתי שבאותו יום שהתחילה הבעיה - היה קשה לחקור כל כך הרבה אחורה, הוציאו טלפון אחד מהשניים שהיו שם בחדר ויחד איתו את המיקרופילטר.

שמתי שם מיקרופילטר ונקווה שזה יפתור את הבעיה. נדווח בהמשך אם לא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...