לא מצליחה לחבר מסך חיצוני לנייד - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לא מצליחה לחבר מסך חיצוני לנייד

yonit

Recommended Posts

ל-yonit

זה אמור להיות פשוט מאוד בלפטופ,

לוחצים על Fn ומחזיקים (הכפתור למטה ליד ALT) ואז על F1-F12 שזה תלוי במחשב שלך (לא ראיתי מחשב שזה לא ככה אצלו).

השיטה השניה שאני דיברתי עליה:

*אם כל זה לא עוזר לך, תביאי בבקשה את הדגם הספציפי של המחשב (מניח שרשום עליו מתחת או בקבלה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסרטון ביו טיוב עזר אני מצליחה לשדר לשני המסכים אבל יש בעיה. במסך של הנייד אני רואה את הצג כמו שצריך ובצג המשני אני רואה רק את הרקע של שולחן העבודה ואני לא רואה את כל האייקונים וגם אין לי שם שליטה עם העכבר. ניסיתי לשחק עם הרזולוציה של המסך ואכן הרקע של שולחן העבודה גדל וקטן בהתאם אבל עדיין אנני רואה את האייקונים על שולחן העבודה המשני ואין לי שליטה עם העכבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש כמה שיטות עבודה,

1. פריסה - זה המצב שלך, בד"כ מתאים לעבודה עם 2 מסכים אחד ליד השני (עבודה עם שני מסמכים במקביל וכו').

2. שכפול או Clone - זה כנראה המצב שאת מחפשת, המחשב מוציא אותה תמונה לשני המסכים.

3. העברת התמונה למסך השני (המסך הראשון יהיה שחור).

המצב השני ממה שזכור לי לא עובד בצורה רגילה ב- וצריך להשתמש בדרייבר של הכרטיס מסך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

או קיי אז אולי לא הובנתי נכון - אני לא מעוניינת לשדר לשני המסכים אלא למסך חיצוני בלבד. הורדתי מהאינטרנט את ה-USER GUIDE של הנייד ושם רשום שבכדי לבצע החלפה משידור למסך של הנייד למסך חיצוני אני צריכה ללחוץ על Fn+F8. הבעיה שזה לא כל כך מצליח לי - יש רעיונות כל שהם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניתן גם להעביר תצוגה בשיטה הזו...

זה אמור להראות כאילו יש 2 (בעצם הוא מתכוון לשתי יציאות), פשוט תבחרי את השני ותנסי...

יש פה סקרין שוט של מישהו, אסביר מה צריך לעשות:

1. לוחצים על איפה שרשום Display ובוחרים את האפשרות השניה (היציאה השניה בעצם).

2. מסמנים Use this device as primary ומאשרים (לפעמים צריך לשחק איתו קצת כי הוא טיפש ולא תמיד עושה את זה).

*כמובן אם אצלך זה בעברית אז השמות שונים אבל זה באותו המקום ומתבצע באותו אופן.

**אם אין לך 2 מסכים שם, אז תתחברי למסך השני ותעשי ריסטרט (לא אמור לקרות).

display_settings.PNG

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דימקה מה שאתה הראית לי פה זה להפעיל את הנייד על שני מסכים. אני מעוניינת לנטרל את המסך של הנייד ולשלוח את התצוגה למסך נייח. ניטרול המסך של הנייד ושליחת התצוגה למסך נייח צריכה להיעשות אצלי במחשב ע"י לחיצה על המקשים Fn+F8 והבעיה שהמקשים האלה לא את זה.

ביררתי היום עם מישהו שמבין והוא אמר לי שאני צריכה להוריד UTTILITY שמפעיל את המקש Fn. כל עוד שאין לי את ה-UTTILITY הזה המקש Fn לא פעיל. יש לך מושג מאיפה אני מורידה את ה-UTTILITY הזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תסמני את ה-V כמו בתמונה, אלא כמו שאני רשמתי לך וזה יעבוד... (סמני רק שהמסך השני יהפוך לראשי)

בקשר לתוכנה, זו התוכנה של הנייד שלך, את צריכה להכיר את הדגם ולהוריד מהאתר של היצרן (גם שאלתי לפני כן מאותה הסיבה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סימנתי לו לשדר למסך השני ואני עדיין רואה את שולחן העבודה על המסך של הנייד ועל המסך הנייח אני רואה רק את העננים של שולחן העבודה ללא כל האייקונים של שולחן העבודה שנמצאים על המסך של הנייד. הבנתי שאני צריה להוריד UTILITY שאמור לנטרל את המסך של הנייד ולהעביר את כל התצוגה למסך של הנייח וכל זאת ע"י לחיצה על הלחצנים Fn+F8 ואני לא מצליחה למצוא את ה-UTILITY הזה הדגם של הנייד שלי זה 1005P .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...