Fallout : New Vegas - הדיון הראשי - עמוד 26 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Fallout : New Vegas - הדיון הראשי

C991Now

Recommended Posts

• תגובות 405
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

עזרתי ל BOS להפיל את המנהיג הראשון שלהם (זה שהחליט להתבצר) ושמתי במקומו את מקנמרה. עכשיו ה NCR מבקשים ממני להשמיד אותם ואין לי אופציה לפתרון ידידותי. קראתי קצת והבנתי שרק אם משאירים את המנהיג המקורי ישנה אופציה דיפלומטית. עכשיו אני צריך לבחור בין להשתלט על ניו ווגאס בעזרת יס מן (כבר הרגתי את מר האוס אבל לא סיימתי את הקווסט הזה עד הסוף בשביל לא לאבד את הקווסט הראשי של ה NCR) או להמשיך עם ה NCR ולהשמיד את ה BOS. מה עדיף?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לנילס אתה יכול להגיע ככה:

walkthrough:

http://fallout.wikia.com/wiki/Still_in_the_Dark

תודה על העזרה

הצלחתי לעבור

שאלה נוספת , הגעתי לחלק מהקפיין של ED-E- MY LOVE

שהוא נשאר אצל ה BROTHERHOOD לטיפול ושידרוג

ואחרי שהוא חזר ל PRIMM , כל ה INVENTORY שלו נעלם , כך זה אמור להיות ?

תודה לעוזרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לקחתי הכל לפני שמסרתי אותו.

אם אני זוכר נכון קראתי על העניין הזה וזה קורה בגלל שED המשודרג הוא דמות שונה לכאורה.

(לא שזה תירוץ למה הם לא בנו פונקציה שתעביר את החפצים אוטומטית).

אמור להיות לזה פיתרון.

חפש מידע על זה בWIKI (בעמוד של ED או של הQUEST) אמור להיות קוד CONSOLE שמאפשר לך גישה לחפצים של ED הישן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באמת אחרי שאתה נותן אותו לשיפור כל ה Inventory שלו נעלם. גם אני קראתי את זה פה:

http://fallout.wikia.com/wiki/ED-E_My_Love

השינוי הוא חיצוני בלבד כי הם בעצם שידרגו לו את השיריון וניקו ממנו את כל הזבל והשטויות שהדביקו עליו.

אגב, אם אתה משפר לו את הנשק כל הקשקושים שיש עליו נשארים אבל ה inventory עדיים נעלם.

בלינק שצירפתי תמצא הסבר מפורט איך לקבל את כל הציוד שלך בחזרה דרך הקנסול.

רק טיפ אחד קטן: כשכותבים פקודה בקונסול המשחק לא מאפשר להשיג achievements עד שלא סוגרים את המשחק ומעלים אותו מחדש. זה לא באג. זה נעשה במכוון כדי שההשגים יהיו אמיתיים וללא פקודות עזרה כלשהן. אז אחרי שהשגת את כל הדברים שלך בחזרה שמור את המשחק, סגור אותו, פתח אותו מחדש ורק אז תמשיך לשחק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השינוי הוא חיצוני בלבד כי הם בעצם שידרגו לו את השיריון וניקו ממנו את כל הזבל והשטויות שהדביקו עליו.

אגב, אם אתה משפר לו את הנשק כל הקשקושים שיש עליו נשארים אבל ה inventory עדיים נעלם.

השינוי הוא לא חיצוני בלבד כי מדובר ב"עצם" אחר במאגר הדמויות.

זה לא שידרוג הישן, אלה החלפה לED חדש מבחינת התוכנה.

איך הם לא חשבו על זה שהחפצים יעלמו אני לא יודע.

יש הרבה חורים במשחק שלא סתמו לפני שהוא יצא.

ועד היום נשארו כמה די גדולים ומרגיזים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עזרתי ל BOS להפיל את המנהיג הראשון שלהם (זה שהחליט להתבצר) ושמתי במקומו את מקנמרה. עכשיו ה NCR מבקשים ממני להשמיד אותם ואין לי אופציה לפתרון ידידותי. קראתי קצת והבנתי שרק אם משאירים את המנהיג המקורי ישנה אופציה דיפלומטית. עכשיו אני צריך לבחור בין להשתלט על ניו ווגאס בעזרת יס מן (כבר הרגתי את מר האוס אבל לא סיימתי את הקווסט הזה עד הסוף בשביל לא לאבד את הקווסט הראשי של ה NCR) או להמשיך עם ה NCR ולהשמיד את ה BOS. מה עדיף?

אף אחד לא עשה את הבחירה הזו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

TheHungryOne תודה

אכן עוד באג מרגיז

עברתי על הלינק , מוזכרת שם הבעיה , אבל לא ראיתי את הפתרון שציינת עם פקודות קונסול

בטוח שזה בלינק שצירפת ?

תודה

באמת זה לא מופיע שם. קראתי את זה איפשהו, אני לא זוכר איפה.

אני אמשיך לחפש לך.

עריכה:

If your ED-E was still storing items when you had him upgraded, all your items will be "lost" when you get the ED-E back.

To fix:

Open console by pressing ~

Type prid 1732cf

(if that ID doesn't work, try 1732d1 and 1732d0)

Type OpenTeammateContainer 1

The old ED-E's inventory will open and you will be able to take all items from it.

http://www.nma-fallout.com/forum/viewtopic.php?t=56710&sid=dad5db9e757d3610d1b8eaf2e9c52b8e

זה לא המקום שקראתי את זה, אבל זה אמור לעבוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נתקלתי בבאג מטורף שמונע ממני לסיים את המשחק. אני במשימה You'll Know It When It Happens, מבקשים ממני לגשת לדבר עם Ranger Grant. ניגשתי ואין אופציית שיחה מעבר ל"להתראות". קראתי קצת וכתוב שצריך לחכות אז העברתי את הזמן שוב ושוב ושוב (כמעט שבועיים בזמן משחק) ואפילו מרב יאוש הלכתי וחקרתי את כל המקומות כמעט שלא חקרתי במפה, ועדיין אין שום אופציית שיחה אצלו שממשיכה את הקווסט. יש למישהו רעיון?

http://fallout.wikia.com/wiki/You%27ll_Know_It_When_It_Happens

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...