משכורת של טכנאי מחשבים - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

משכורת של טכנאי מחשבים

juan svensen

Recommended Posts

• תגובות 58
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אם להגיד את האמת...

אני משוחרר כבר שנה וחצי מהצבא אחרי שירות צבאי במחשבים

ובאמת בעיר שלי קשה למצוא עבודה כטכנאי מחשבים או רשתות או תכנות ובניית אתרים ואפילו לימוד אופיס

ולחשוב שלמדתי ועשית קורסים ויש לי נסיון במחשבים עוד מתקופת ה 286 ואני לא עושה עם זה שום-דבר

זה אוכל את הלב, אז ברגע שאני ישלח קורות חיים לחנות או כמו KSP ויקבלו אותי לעבודה לא יהיה הכפת לי לעבוד בשביל 3 אלף

עדיף מכלום, אפילו ביטוח לאומי לא ממנים אותך היום! ובנוסף השיעמום פשוט הורג את הבנדם!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. אין לך מה להפסיד אם אתה פותח עוסק פטור - ברמת העקרון לא אמורות להיות לך שום הוצאות

2. אני מכיר הרבה אנשים שלא נותנים ל'ילד' לגעת במחשב שלהם

עוסק פטור זה עד 60,000 ש"ח היקף עסקאות בשנה. אתה בגלל היקף עסקאות נחשב עוסק מורשה וחייב על פי החוק לגבות מע"מ. מצד שני תוכל לקבל החזר מע"מ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היה לי ראיון עבודה אצל יבואן חיפשו בעיקרון " תומך טכני בפון " שמבין בניידים 80 אחוז מהעבודה בפון ו 20 אחוז במעבדה תיקונים , שהמנהל ראיין אותי הוא שאל אותי כל מיני שאלות שקשורות למערכת ההפעלה WIFI ואחר כך אמר ככה לא ממש הבנתי למה הוא התכוון " אתה לא מתאים לעבוד בפון נראה לי שאתה יותר מתאים למעבדה אם תביא לי המלצות אני מקווה שאתה תהיה טכנאי במעבדה " .

לא הבנתי את הקטע של לענות לפון ? הוא שאל שאלות ועניתי האמת שבפון 95 אחוז מהמוקדניות שם היו נשים ;) לא הבנתי למה ? אולי זאת הסיבה ? :facepalm:

בקיצור אמרו לי שאני מתאים רק למעבדה לתקן הבעיה שהם רוצים לשלם בין 5 - 6K ברוטו ואני כתבתי להם במסמך שמילאתי שאני מעוניין ב 7.5K ושהמשכורת האחרונה שלי הייתה 10K ירדתי ב 25% מהמשכורת המקורית לרדת ב 50 אחוז אני לא יודע אם אני אהיה מסוגל , צריך לתת להם תשובה עד יום ב' גם הבחורה בכח אדם לוחצת אותי " תגיד 5 שלא תאבד את העבודה " מה הקטע שלה ? העיקר שהיא תקבל את החוזה לא מעניין אותה ממני

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טכנאי מחשבים

גילוי נאות - אני אורלי מג'ון ברייס הדרכה.

יש בשוק ביקוש גבוה לטכנאי מחשבים . בימים אלו, מחשבים קיימים בכל חברה בארץ במגוון תחומי עסקים. החל מעסק קטן, דרך עסקים בינוניים

ועד חברות בינלאומיות גדולות.

בד"כ עם תום הלימודים במכללה מתחילים לעבוד גם ללא ניסיון בניגוד לתחומים אחרים בהם נדרש ניסיון.

ברמה העקרונית יכול להרוויח 5000 ₪ (ללא ניסיון) ויכול להרוויח 30.000 ₪ (עם ניסיון ) תלוי ברמת הידע שלו .

עם תום סיום הלימודים, יכול להרוויח בין 4500- 5500 ₪ כמעט בכל מקצוע שתלמדו זה השכר שתקבלו בשנה בראשונה .

טכנאי מחשבים יכול גם להיות עצמאי ולנהל את העסק שלו .בכל מקרה, לאחר מספר חודשיים בתחום אפשר להתקדם ולהרוויח יותר כמובן .

ניתן להתקדם לתחום ניהול ולאחר מכן להרחיב את הידע - סיסקו, אבטחת מידע, תקשורת ולהגיע אפילו לתפקידים בכירים בחברות

היי טק כמו המנמ"ר .

בהצלחה,

אורלי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טכנאי מחשבים

גילוי נאות - אני אורלי מג'ון ברייס הדרכה.

יש בשוק ביקוש גבוה לטכנאי מחשבים . בימים אלו, מחשבים קיימים בכל חברה בארץ במגוון תחומי עסקים. החל מעסק קטן, דרך עסקים בינוניים

ועד חברות בינלאומיות גדולות.

בד"כ עם תום הלימודים במכללה מתחילים לעבוד גם ללא ניסיון בניגוד לתחומים אחרים בהם נדרש ניסיון.

ברמה העקרונית יכול להרוויח 5000 ₪ (ללא ניסיון) ויכול להרוויח 30.000 ₪ (עם ניסיון ) תלוי ברמת הידע שלו .

עם תום סיום הלימודים, יכול להרוויח בין 4500- 5500 ₪ כמעט בכל מקצוע שתלמדו זה השכר שתקבלו בשנה בראשונה .

טכנאי מחשבים יכול גם להיות עצמאי ולנהל את העסק שלו .בכל מקרה, לאחר מספר חודשיים בתחום אפשר להתקדם ולהרוויח יותר כמובן .

ניתן להתקדם לתחום ניהול רשתות ולאחר מכן להרחיב את הידע - סיסקו, אבטחת מידע, תקשורת ולהגיע אפילו לתפקידים בכירים בחברות

היי טק כמו המנמ"ר .

בהצלחה,

אורלי

המרחק בין ומנמ"ר הוא עולם ומלואו ואלא אם כן טכנאי לא ישלים את הידע שלו(לא בהכרח במכללת סופר-דופר, אפשר גם לבד),

אין סיכוי להגיע אפילו לחצי של ה-30,000 שעליהם דיברת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המרחק בין ומנמ"ר הוא עולם ומלואו ואלא אם כן טכנאי לא ישלים את הידע שלו(לא בהכרח במכללת סופר-דופר, אפשר גם לבד),

אין סיכוי להגיע אפילו לחצי של ה-30,000 שעליהם דיברת.

אני מכיר מישהו שהוא תכנאי מחשבים ורשתות שהצליח להגיע למשכורת של 15K

אבל הלחץ והעבודה שהלבישו עליו היה מטורף .. כמובן שזה אחרי כמה שנים שהוא היה בחברה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היה לי ראיון עבודה אצל יבואן חיפשו בעיקרון " תומך טכני בפון " שמבין בניידים 80 אחוז מהעבודה בפון ו 20 אחוז במעבדה תיקונים , שהמנהל ראיין אותי הוא שאל אותי כל מיני שאלות שקשורות למערכת ההפעלה WIFI ואחר כך אמר ככה לא ממש הבנתי למה הוא התכוון " אתה לא מתאים לעבוד בפון נראה לי שאתה יותר מתאים למעבדה אם תביא לי המלצות אני מקווה שאתה תהיה טכנאי במעבדה " .

לא הבנתי את הקטע של לענות לפון ? הוא שאל שאלות ועניתי האמת שבפון 95 אחוז מהמוקדניות שם היו נשים ;) לא הבנתי למה ? אולי זאת הסיבה ? :facepalm:

בקיצור אמרו לי שאני מתאים רק למעבדה לתקן הבעיה שהם רוצים לשלם בין 5 - 6K ברוטו ואני כתבתי להם במסמך שמילאתי שאני מעוניין ב 7.5K ושהמשכורת האחרונה שלי הייתה 10K ירדתי ב 25% מהמשכורת המקורית לרדת ב 50 אחוז אני לא יודע אם אני אהיה מסוגל , צריך לתת להם תשובה עד יום ב' גם הבחורה בכח אדם לוחצת אותי " תגיד 5 שלא תאבד את העבודה " מה הקטע שלה ? העיקר שהיא תקבל את החוזה לא מעניין אותה ממני

חבוב, צא מהסרט שאתה חי בו.

אתה מדבר כאילו יש לך ידע ששווה זהב. בסך הכל תיקנת .

ואני לא קונה את השטויות האלו שמחשבים ניידים הם יותר קשים לתיקון - אני החלפתי מסך LCD ואני לא עברתי מבחן של .

קח את העבודה שהכי מתאימה לך מבחינת תנאים (כן כן, תנאים... הכל חוץ ממשכורת) ותקווה למצוא עבודה טובה יותר בהמשך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוסק פטור זה עד 60,000 ש"ח היקף עסקאות בשנה. אתה בגלל היקף עסקאות נחשב עוסק מורשה וחייב על פי החוק לגבות מע"מ. מצד שני תוכל לקבל החזר מע"מ.

זה עד 70000 והולך לעלות בקרוב ל100,000

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שאומרים Deal with it.

גם אני מעוניין לצאת לקורס טכנאי מחשבים בקרוב, אך בנתיים לא מצאתי מקומות עבודה בסביבת המגורים שלי...

יש למישהו מקורות טובים?D:

כמובן היום העבודה של טכנאי מחשבים אמורה להיות בגדר שלב זמני עד שרוכשים תואר כי התעודה של טכנאי אינה מספקת.

מי שמעוניין להרחיב את תחום טכנאות המחשבים ולהתקבל למקומות שמשלמים יותר טוב פשוט חייב לעבור את כל ההכשרות של . (יקרות להחריד).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגידו, באיזה סרט אתם חיים?

לפי התיאור של הבחור מדובר על העבודה הכי זוטרה והכי נחותה שאפשר לחשוב עליה בתחום הזה ולא משנה אם אתה עובד במסגרת של תאגיד בינלאומי או מוסד ממשלתי.

ולכל החכמולוגים שמשווים את זה לכל מיני שלומפרים שמפרסמים את עצמם כמתקני מחשבים בשכונה, זה בכלל לא עבודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...