אכזבה גדולה מאוד מה460GTX של גיגבייט - עמוד 2 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אכזבה גדולה מאוד מה460GTX של גיגבייט

rony1880

Recommended Posts

קודם כל אתה חייב מעבד מרובע ליבה למשחק כמו BC2.

דבר שני, תתקין את הדרייבר האחרון של נווידיה. לא הרשמי, אלא גירסת 260.63 בטא.

באתר שלהם הם הסירו את הלינק אבל תחפש בגוגל אני בטוח שתמצא איזשהו לינק לדרייבר הזה, וחשוב שיהיה מותאם למערכת ההפעלה שלך.

עכשיו האמת שמתי לב שהם הוציאו דרייבר רשמי חדש לגמרי, 260.89. עוד לא ניסיתי אותו, אבל אני כרגע עם 260.63 בטא והכל עובד אחלה.

עם , הכרטיס שלי נותן 55-80 fps ב-BC2 על הגדרות מקסימליות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 47
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

קודם כל אתה חייב מעבד מרובע ליבה למשחק כמו BC2.

דבר שני, תתקין את הדרייבר האחרון של נווידיה. לא הרשמי, אלא גירסת 260.63 בטא.

באתר שלהם הם הסירו את הלינק אבל תחפש בגוגל אני בטוח שתמצא איזשהו לינק לדרייבר הזה, וחשוב שיהיה מותאם למערכת ההפעלה שלך.

עכשיו האמת שמתי לב שהם הוציאו דרייבר רשמי חדש לגמרי, 260.89. עוד לא ניסיתי אותו, אבל אני כרגע עם 260.63 בטא והכל עובד אחלה.

עם , הכרטיס שלי נותן 55-80 fps ב-BC2 על הגדרות מקסימליות.

איזה מעבד יש לך? אם יש לך QUAD אז זה סיפור אחר ושום דרייברים חדשים לא יעזרו לפותח דיון שלנו כי יש לו E6500. אולי עם הוא יעשה איזו חזק אולי יוכל להוציא קצת יותר ביצועים מה GTX 460 שלו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדרייבר הרשמי הקודם של נווידיה עשה הרבה בעיות לכרטיסים מסדרת 4XX. אז אם יש לו אותו, מומלץ מאוד לעדכן אותו.

יש דרייבר מצויין שהוא בעצם יותר חדש מהרשמי:

http://developer.download.nvidia.com/tools/ParallelNsight/260.93_desktop_win7_winvista_64bit_international.exe

או

http://developer.download.nvidia.com/tools/ParallelNsight/260.93_desktop_win7_winvista_32bit_international.exe

את ה physx צריך להתקין בנפרד לאחר מכן כי אין אותו בהתקנה של הדרייבר הזה.

עם הדרייבר הזה ועם רציני למעבד, צריך להיות שיפור.

וכמובן שעדיף שיקנה מיד שניה איזשהו מרובע .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

E6500 זה CONROE שהם יותר חלשים מE8000. כמובן לא תרגיש הבדל ב BC 2 כמו שניחשתי מכיוון ש המעבד שלך הוא צוואר בקבוק.

אתה מתבלבל בין 2 Duo הישנים והחלשים יותר לDual המהירים והחדשים יותר.

המעבד הזה בסדר גמור יחסית, לא השיא של המעבד, אבל כן יכול לעשות 3.6GHZ בשנתו. :sleep: (אגב אני לא מבין למה במערכת שלך אתה לא מעיף את המעבד הזה ל4GHZ)

רוני, אתה קנית כרטיס תקין שעובד כראוי, זה שאתה לא מרגיש הבדל זאת בעיה שלך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מתבלבל בין 2 Duo הישנים והחלשים יותר לDual המהירים והחדשים יותר.

המעבד הזה בסדר גמור יחסית, לא השיא של המעבד, אבל כן יכול לעשות 3.6GHZ בשנתו. :sleep: (אגב אני לא מבין למה במערכת שלך אתה לא מעיף את המעבד הזה ל4GHZ)

רוני, אתה קנית כרטיס תקין שעובד כראוי, זה שאתה לא מרגיש הבדל זאת בעיה שלך

אתה באמת צודק. סליחה על הבלבול שגמרתי. פשוט לחבר שלי במערכת בת שלוש שנים היה E6400 שהיה CONROE ישן 2.13 Mhz שלא היה מסוגל אפילו להעלות את BC 2 אפילו אחרי שדרוג ל HD 5780 TOXIC. הייתי בתוח שE6500 הזה גם CONROE אבל התברר שהוא כבר WOLFDALE 45 NM כמו E8400 שלי. רק נראה לי שהוא עדיין קצת יותר חלש משלי, כי שי לו רק 2 MB L2 CACHE מול 6 MB שיש לי וFSB שלו 1066 Mhz מול 1333 שיש לי. אבל בגדול צריך להסכים ש E6500 לא כזה ישן וחלש. אבל אם פותח דיון שלנו רוצה עדיין לשדרג אני חושב שאין טעם עם הוא לא משדרג את מעבד גם. נכון לעכשיו 9800 GTX שלך הוא אידאלי לכוח שיש במעבד שלך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגיד רוני. למה אתה מתעקש כל כך לעשות שדרוג? אני גם הרגשתי גירוד באצבעות ורציתי לשדרג את 8800 GTS 512 שלי, אבל כאשר עשיתי קצץ סקר הבנתי שעם המעבד שלי אני ארגיש תוספת ביצועים המינימלית ביותר ב משחק שאני משחק הכי הרבה - BC 2. לשאר המשחקים 8800 GTS שלי היה מספיק אפילו ב 1680X1050 שזה רזולוציה שאני משחק. לכן עם הכרטיס שלי לא נשרף ולא קיבלתי חינם HD 4870 הייתי נשאר עם מה שיש לי עוד חצי שנה עד שנה ומשדרג אחר כך את כל המחשב.

http://www.tomshardware.com/reviews/graphics-card-geforce-radeon,2761-7.html

תקרא את הקישור ששלחתי. TOM's ממליץ לעשות שדרוג לכרטיס שיושב לפחות 3 שורות מעל הכרטיס שיש לך, אחרת זה יהיה שדרוג לכרטיס המגביל למה שיש לך ולא תרגיש יותר ביצועים.

אם תבדוק, אז GTX 460 רק שורה אחת מעל הכרטיס הנוכחי שלך. על מנת להרגיש הבדל אתה צריך לקחת את GTX 295, GTX 480, או HD 4850 X2, HD 5870, אבל לכרטיסים כאלה חזקים תצטרך לקחת מעבד חדש. יכול להיות שאפילו הגזמתי קצת ו HD 5850 הוא אידיאלי בשבילך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי יש 4870 ו-BC2 עובד לי יפה מאוד על HIGH עם קצת פילטרים ..

40-60 FPS אפילו יותר , תלוי איזה מפה ומה ומי .. .

ב-QUAD זה יעבוד עוד יותר חלק !!

חבל שהחזרת את הכרטיס .. במקום זה היית קונה QUAD ביד שניה ועושה טיפה קלוק וסוגר עניין .. עכשיו אתה סתם הולך לזרוק כסף וחבל .. ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...