אכזבה גדולה מאוד מה460GTX של גיגבייט - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אכזבה גדולה מאוד מה460GTX של גיגבייט

rony1880

Recommended Posts

היי

אני מאוד מאוכזב מהכרטיס, הרצתי Bad Company 2 ועוד כמה מישחקים שהיתי רגיל עם ה9800GTX , ממש אין שינוי, אפילו בBattlefield Bad Company 2 יש ירידת FPS , אני לא מבין מה לא בסדר, יש לי ספק טוב ומעבד טוב, מה חסר? לפי דעתי עשיתי טעות גדולה .

רוני

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 47
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

היי

אני מאוד מאוכזב מהכרטיס, הרצתי Bad Company 2 ועוד כמה מישחקים שהיתי רגיל עם ה9800GTX , ממש אין שינוי, אפילו בBattlefield Bad Company 2 יש ירידת FPS , אני לא מבין מה לא בסדר, יש לי ספק טוב ומעבד טוב, מה חסר? לפי דעתי עשיתי טעות גדולה .

רוני

איזה הגדרות אתה משחק

וכמה FPS קיבלת ? או שאתה מקבל כרגע ? בממוצע ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מגדיר על 1680X1050 , אני מקבל כ40 עד 45 FPS, ויש קטעים שזה יורד ל20 FPS, ב9800GTX קיבלתי יותר או אותו הדבר, ציפתי שעם 460 אני יכפיל את הFPS , לאומת זאת בCall of Duty 4 - Modern Warfare , אני מקבל יותר ב15 FPS מה9800 , במישחק Mafia II אני מקבל 20 עד 30 FPS , אני לא מבין מה הבעיה, הרצתי OCCT והכל בסדר,

יכול להיות שNVIDIA לא שיחררו דרייבר טוב?

רוני

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה מחובר לספק סיסוניק 620 W עם 2X חיבוריי PCI-E , אולי אני יחבר עם המתאמים של הכרטיס ל2 מולקס ? מוזר שקיבלתי ניקוד של 14200 בתוכנת Vantage ,שזה תקין, אבל שתדעו לכם שאני מאוכזב מאוד, כי אני יודע שבKSP לא יחליפו לי, כי הם יגידו שזה תקין , אבל אני יאכל את הלב .

רוני

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז לקחת כרטיס בסופו של דבר? קודם כל תתחדש. נראה לי שמשהו לא תקין אצלך או מגביל את הכרטיס. יש לי מעבד E8400 והיה לי 8800 GTS 512 שפחות או יותר זהה ל 9800 GTX שלך. אחרי ש8800 GTS שלי נשרף התקינו לי באחריות את SAPPHIRE HD 4870 ו BC 2 רץ הרבה יותר טוב. אני מקבל בין 40 ל 50 FPS 1680X1050 הכל medium. אם היה לי quad אז בטוח שהייתי מקבל יותר. GTX 460 שלך הרבה יותר חזק מה כרטיס שלי. הוא בערך בין 5830 ו 5850 אצל רדאונים ובין GTX 275 GTX 470 - GTX 285 ב .

אבל עם יש לך כפול ליבה או quad ישן לא תרגיש הבדל רציני כי BC 2 במיוחד מעמיס יותר על מעבד. אז איזו מעבד יש לך, כמה זיכרון? על מנת להריץ GTX 460 על המקסימום אתה צריך I5 750 לפחות עם 4 GB או I7 920-930 עם 6 GB זיכרון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^

E8400 חזק הרבה יותר מהמעבד שלו.

לפותח הת'רד, אין מה לעשות, אם הכל מותקן כראוי אז המעבד מגביל. בטח במשחק כמו BFBC2.למרות שבמשחקים האחרים זה קצת מוזר... קנה QUAD מיד שניה - ללא צורך ביותר מדי התעסקות, רק להחליף משחה ואתה מסודר. בהצלחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי מעבד E6500 2.93 כפולה +4 גיגה ראם, מוזר שהמישחק עבד חלק עם 9800GTX ,

על אריזת הכרטיס רשום בפירוש מינימום מעבד I7 , למה בKSP לא אמרו לי, או בפורום עצמו שכרטיס כזה צריך מעבד חזק משלי , גם פתחתי פתיל שאני עומד לקנות כזה כרטיס .

רוני

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

... על אריזת הכרטיס רשום בפירוש מינימום מעבד I7 , למה בKSP לא אמרו לי...

אתה בטוח שזה מה שרשום על הכרטיס ?

זה לא נשמע לי הגיוני שהכרטיס מיועד לעבוד רק על מחשבים עם מעבדי i7, לכמה אנשים יש מעבד i7 בכלל...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי מעבד E6500 2.93 כפולה +4 גיגה ראם, מוזר שהמישחק עבד חלק עם 9800GTX ,

על אריזת הכרטיס רשום בפירוש מינימום מעבד I7 , למה בKSP לא אמרו לי, או בפורום עצמו שכרטיס כזה צריך מעבד חזק משלי , גם פתחתי פתיל שאני עומד לקנות כזה כרטיס .

רוני

תבדוק שוב, אני באמת באמת בספק שרשום מינימום i7. זה לא הגיוני בשיט. אולי כתוב מומלץ i7, אז מה. גם כתוב על כל מיני כרטיסים שהם צריכים ספק 500W מינימום והם רצים עם 400W בכיף. את ה- 9800GTX שלך המעבד לא הגביל, כי הם היו פחות או יותר מתאימים זה לזה, אבל המעבד מגביל את הכרטיס שלך. אני רואה שהרזו' המקסימלית שלך היא 1680X1050... אם היא הייתה FHD היית יכול להוריד יותר עומס מהמעבד לכרטיס המסך. בכל מקרה, הפתרון הטוב ביותר שלך זה מעבד חדש, ואם אין תקציב - אז תהיה חייב לבצע למעבד. עם הקירור שלך תוכל להגיע לתוצאות טובות למדי.

אם אכן זה המצב ואתה לא מתכוון לקנות מעבד חדש, פתח ת'רד בפורום OC וקירור, ושם יעזרו לך. בהצלחה ועדכן אותנו ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

E6500 זה CONROE שהם יותר חלשים מE8000. כמובן לא תרגיש הבדל ב BC 2 כמו שניחשתי מכיוון ש המעבד שלך הוא צוואר בקבוק.

אמרתי שאתה צריך QUAD חדש על מנת להוציא מקסימום מה כרטיס שלך. אבל זה עדיין נשמע לי מוזר שעל האריזה כתוב שיש צורך ב I7.

פשות אין טעם לשדרג כרטיס מסך עם יש לך מעבד שיגביל אותך. אני חשבתי לקנות GTX 460 במקום 8800 GTS שלי ולא עשיתי את זה כי אמרו לי בפורומים שונים של BC 2 ש 100% בטוחים שלא ארגיש שום הבדל בגלל המעבד שלי והוא לפחות 30% חזק משלך לאומת זאת שלא עשיתי OC והוא רץ על 3 GHZ.

הצעה שלי תחסוך כסף וחכה עד תחילת 2011. משיקה I7 I5 דור 2 שיהיו 20% לפחות יותר מהירים מI5 760 למשל ויעלו אותו מחיר. יש לך כבר כרטיס מסך טוב שיהיה מספיק למשחקים החדשים ביותר לפחות לשנתיים. תשדרג את המעבד שלך ואתה תהיה מסודר לעוד שלוש שנים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא יכול לדעת לעוד כמה שנים הוא יהיה מסודר, אי אפשר לדעת דבר כזה. קנה מעבד QUAD מיד שניה ותעשה לו OC, זו האופציה הכי טובה שלך. בשביל I5 הוא צריך גם להחליף , שלוח אם P55 זו הוצאה גדולה למדי, בכסף הזה הוא יכול להביא מעבד QC ולהישאר עם עודף...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם יש לו לוח עם ישנן שתמך ב ק6500 אני לא בטוח שהוא יתמוך ב QUADS החדשים שהם 45 NM ולכרטיס שלו הוא צריך לפחות Q9400 ו Q9505 או Q9550 הם בחירה אידאלית. אבל Q9550 עולה 920 ש"ח TRAY שזה יקר מדיי בעיניי למעבד דור ישן. אולי אם הוא ימצא משומש בסביבות 400 ש"ח זה יותר סביר אבל קודם כל שיבדוק האם שלו תומך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...