מתגייס ב-24.10 למערך הטכני של חה"א, זקוק לעצות. - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מתגייס ב-24.10 למערך הטכני של חה"א, זקוק לעצות.

J S Bach

Recommended Posts

תשמע, אם יש לך פרופיל 97 משמע אתה מסוגל (לפחות פיזית) לעשות תפקידים קרביים, אבל כמובן שלהפוך סעיף של קשיי היסתגלות זה לא יהיה קל, למרות שתוכל לבקש כל תפקיד, אתה תצטרך לתת הסברים על כך(הייתי הולך על הכיוון של" אני היתבגרתי והתגברתי על הבעיות שלי ועכשיו אני חושב שאני תואם לעשות תפקידים כאלו ואחרים).

אני מכיר אישית בחור שהיה באותה עמדה כמו שלך( "לא ראיתי את עצמי מסוגל לקחת חיי אדם" ), הוא עשה בעיות, לא רצה להיתגייס, בסוף הכניסו אותו לתותחנים, ומאז החיים שלו הישתנו, הוא ניהיה קצן בתותחנים ולא שמעתי ממנו שום דבר בנושא הזה מאז.

אגב, בקשר ספציפיט לטייס, אתה יכול לבדוק בירפ"א אם אתה כשיר לעבור מבחנים, וגם אם יגידו לך שלא, זה לא אומר שאתה לא מתאים, אלה שפשוט אתה לא מבקש מספיק חזק (או שאתה קרוב מדיי לגיוס, ותצטרך להוציא טופס 55 בשביל לשנות תפקיד).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שיט, שכחתי שזה לא ממש בא בחשבון כי יש לי עם מספר 3.5- ... :bash: :bash: :bash: :bash:

הסרת בלייזר יעזור?[br]פורסם בתאריך: 16.10.2010 בשעה 22:59:44

אין עוד רעיונות?

כן הסרת בלייזר תעזור, אבל זה יוריד את הסיכוים שלך לעבור את ירפ"א ב' .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למישהו יש מושג מה כולל בדיוק התפקיד והקורס-"טכנאי כטב"מ" ? [כלי טייס בלתי מאוייש]

ואיך ניתן להגיע לזה בלי עתודת הנדסה/ לימודים קודמים באלקטרוניקה?

ד"א - איך אני מגיע לבסיס שדה דב? [יש כנס ביום שלישי...]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר לניתוח , יש לי חבר שעכשיו עשה ניתוח במטרה להתקבל לטייס. הוא הגיש בקשה לקבלת חריג רפואי ואישרו לו את זה בתנאי שהוא עושה ניתוח - אבל הם דורשים תקופת החלמה של שנה, כלומר או שהוא מתגייס, משרת שנה בתפקיד כלשהו ואז יכול לעבור את המיונים, או שהגיוס שלו נדחה בשנה עד המיונים.

די מייבש לפי דעתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תנסה להגיע למודיעין חיל אוויר, עשוי להיות הרבה יותר מעניין.

באופן כללי מהרגע שהתגייסת, לעבור מחיל אוויר לחיל ירוק זה קשה יותר מלעבור תפקידים בתוך החיל עצמו, אז לא נראה לי שיאפשרו לך קרבי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...