קבע או צבא אמריקה? - עמוד 6 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קבע או צבא אמריקה?

Jonnyboy

Recommended Posts

אני רוצה לשרת בצה"ל בשביל לשרת את מדינת . שכמו שאמרתם, נלחמת על קיומה, שכן, זה גם מפתח ערכים

אני רוצה לשרת בצבא ארה"ב, שכן, זה מפתח המון ערכים

וגם, שבארץ ניסיון צבאי לא עוזר כלל באזרחות, שכן, הצבא זה חובה. מה שאומר שבמקרה של קבע אתה מתחיל את החיים פשוט 5 שנים מאוחר יותר.

אבל בארה"ב הצבא הוא לא חובה, רק למתנדבים שאוהבים את המדינה שלהם (ואני אוהב את שני המדינות באותה מידה) לכן זה גם כבוד גדול לשרת בצבא ארה"ב, וכן אני יודע.. זה קשה ומסמרטט אותך וכו' וכו', אבל מה לעשות, אזרחות כפולה זה לא תמיד טוב, אם אתה מכבד את המדינה השניה שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 138
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מה :s05: מה הקשר לערכים? צריך להבין משהו, שבכלל אני אומר להרבה אנשים נשים וטף- אתה בא לשרת את הצבא, הצבא לא בא לשרת אותך. אם אתה מקבל משהו מזה- אשריך. אבל זה לא תלוי בך...

בארץ ניסיון צבאי יכול לעזור מאוד, תלוי איפה שירתת. אם שירתת ביחידות מיחשוב מובחרות לדוג', יחטפו אותך באזרחות. נכון, ניסיון של שירות בגולני לא יעזור לך, פשוט כי אין דרישה לממוחיות הזו באזרחות.

ג'וני ידידי,

אי אפשר לתכנן את החיים כל כך קדימה. בטח שלא בגיל הזה.

ג. אני מבין מה הולך לך בראש, בגיל הזה הזהות מתגבשת והכל נראה כיף וטעים. עצתי אליך - אל תציף את המחשבות שלך בפורומים, הדלת היחידה שאתה פותח ככה זה לדאחקות על חשבונך. תחכה עם כל הלבטים לכשזה יהיה רלוונטי.

תחיה את הגיל שלך - זה לא יחזור על עצמו. תשקיע בבגרויות, תוציא רשיון, תבלה עם חברים, תיזרק בים, תעשה מרתון סרטים/משחקים עד 6 בבוקר... הצבא כבר יבוא אל תדאג. אחרי שתתגייס תהיה יותר יותר חכם כי תהיה לך נקודת מבט של חייל ולא נער.

מאחל לך המון בהצלחה

Well said! :xyxthumbs:[br]פורסם בתאריך: 17.10.2010 בשעה 06:00:29

דרך אגב, אני ממש ממליץ לך לא לנעול את עצמך על משהו בכל מקרה, ולא לקבל החלטות בנוגע לעתיד כרגע. הזהות שלך מתגבשת, ואם תינעל על החלטות אתה תפגע בתהליך. תהיה פתוח ותזרום.
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל בארה"ב הצבא הוא לא חובה, רק למתנדבים שאוהבים את המדינה שלהם (ואני אוהב את שני המדינות באותה מידה) לכן זה גם כבוד גדול לשרת בצבא ארה"ב, וכן אני יודע.. זה קשה ומסמרטט אותך וכו' וכו', אבל מה לעשות, אזרחות כפולה זה לא תמיד טוב, אם אתה מכבד את המדינה השניה שלך.

אחרי שתחטוף את הרסיס \קליע קלצ'\מטען חלול שיעיף את הרגל האמצעית שלך ואיברים אחרים בגופך

לאלף עזעזל ויהפוך אותך לאימפוטנט\נכה\משותק\כרות איברים\שרוף לחלוטין

נראה אותך מתגייס לצבא האמריקאי עבור לימודים בחינם בקולג', ,הנחות בקנייה ושאר שטויות…..

אחרי הפציעה הקלה יחסית שעברתי, שדרש ממני לעבור מסלול ארוך,משפיל, מפרך ביותר וכואב

של שיקום החל משכיבה ארוכה במיטה,כיסא גלגלים,הליכון,קביים,מקל הליכה,צליעה במשך שנים

(זה תכלס הדבר הכי קורע, כשבחורות שאתה חושק בהן, מסתכלות עלייך ברחמים….ולא רואות בך

בכלל גבר ,אלא להיפך כמקרה סיעודי שפשוט לא מעניין את הדגדגן שלהן ) , תאמין לי שכדי לממן לימודים

עדיף לעבוד 10 שנים כזונה ממין זכר \באוטו בזבל \לשטוף מכוניות\לעבוד במלצרות ועוד הרבה עבודות קשות

אחרות מאשר להגיע לאיזו שהוא שדה קרב ,ובמיוחד לשדה קרב מטורלל לחלוטין כמו שדה הקרב האפגני……..

מאחל לך קריירה נחמדה בצבא ארצות הברית ,רק קח בחשבון שכמוך, חוזרים כל חודש הביתה כ- 100 חיילים

אמריקאים בתוך קופסאות סגורות הרמטית מפני שהם נראים כמו מסננת אחרי שהם עלו על מטען

קלע רב עוצמה שהפך גם את ההאמר שלהם למסננת…………………………………………………….....

בהצלחה

DUMB SOLDIER OF FURTUNE

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב נו בסדר מקסימום נחכה עד שהוא יתגייס ויגלה שהכל חרא ואז נארגן וכולנו נצביע עליו ביחד ונצחק בקול גדול

למרות שאני חושב שעד אז כבר תרד עלינו פצצה איראנית

עד אז חיילי קומביין ישתלטו על כדור הארץ וכולנו נהפוך לזומבים עם סרטני-ראש על הפרצוף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב נו בסדר מקסימום נחכה עד שהוא יתגייס ויגלה שהכל חרא ואז נארגן וכולנו נצביע עליו ביחד ונצחק בקול גדול

למרות שאני חושב שעד אז כבר תרד עלינו פצצה איראנית

:xyxthumbs:

ראה חתימה למטה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוהו כמה פעמים קראתי את החתימה ועדיין לא עשו שום דבר נגד אירן[br]פורסם בתאריך: 17.10.2010 בשעה 22:24:14

עד אז חיילי קומביין ישתלטו על כדור הארץ וכולנו נהפוך לזומבים עם סרטני-ראש על הפרצוף.

מה פתאום, אתה משחק יותר מדי בהאף לייף ובגלל זה אתה מתחיל לדמיין דברים

מה שבאמת יקרה זה שדת'ווינג הולך לגרום לקטקליזם ולנסות להרוס את אזרות'

oh shit!

עכשיו זה זמין גם בוידאו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך הצלחתם למרוח 10 עמודים של בולשיט?

הילד לא יודע כלום, אומר שטויות ואתם צוחקים עליו...

טוב חלאס, מיצינו.

כמה דברים:

1) סביר להניח שאחרי שתשרת בצה"ל, אתה לא תרצה יותר . 3 שנים בצה"ל זה מספיק. ממש ממש ממש מספיק. לא משנה באיזה תפקיד. ביחוד אם אתה כן מחפש לתרום איכשהו. אחרי 3 שנים זה יצא לך כ"כ מכל החורים שלא תרצה לראות מדי א', או ב', או הקפצות, או M16, או שמירות, או קצינים בחיים שלך.

2) אין כזה דבר שתלך למודיעין בתור "תפקיד בררה". זה גם לא יהיה תפקיד קל יותר. חוץ מזה שמדובר בחיל הכי גדול בצה"ל עם 70 מליארד תפקידים, זה לא משהו אחד וזה לא קל אם אתה מחפש משהו איכותי.

3) אם יש לך פרופיל גבוה [72 ומעלה], אתה תהיה מיועד תו"ל [תומך לחימה, לצורך העניין], או קרבי. מה שאומר, שתגמור כמו רבים וטובים אחרים בשריון, בהנדסה קרבית או אם באמת רצו לדפוק אותך, באיזה סוללת נ"מ.

4)אתה תאכל כ"כ הרבה חרא בצבא שאין לך אפילו כמה. וזה לא קל, וזה לא כיף. וזה משבי"ז, וזה מדכא. וזה מעיק. וזה לא "חוויות טובות וחוויות רעות". פשוט דברים שהיית מעדיף לשכוח. ויש את החברים, ואת החוויות הטובות. אבל זה לא לכאן ולכאן. וזה אולי חוויה מחשלת, אבל פאק, אתה לא תהיה מוכן בשום מחיר לעבור את זה פעמיים.

5) ראיתי שאתה רוצה חובלים. המממ... תתכנן לשרוף חצי מהחיים שלך על . כי אחרי שתשרוף 70 מליון שנה בצה"ל על חובלים [מה גם שאחרי החרא שתאכל שם אין שום טיפת סיכוי שתרצה לראות מסגרת הכשרתית אחרי תקופת הסדיר], אתה גם תתגיס לצבא ארה"ב.

6) בכל תפקיד עם טיפת סיווג [ויש מספיק כאלה], לא תקבל לא אישור ולא חצי אישור להתגייס לצבא אחר.

7) אם אתה מתכנן לשרוף כ"כ הרבה שנים על , למה לעזאזל שלא תשקיע באחד מהם!? איפה ההגיון לשרת 3 שנות סדיר שזה אכילת חרא טהורה בצה"ל ואז לעבור למסגרת צבאית נוספת ושם להתחיל לאכול חרא מההתחלה? לידיעתך, ככל שאתה מתקדם במסגרת הצבאית, ככה התנאים שלך משתפרים והכל נהיה טוב יותר. למעט השביז"ות שלך שהולכת ומצטברת עם הפז"ם. אם אתה כ"כ מורעל [ושוב פעם, אתה לא, אין לך אפילו טיפת מושג מה זה, אחרי הצו הראשון כבר יצא לך החשק. צבא זה לא CALL OF DUTY:MW2] אז צא לקצונה ותגמור בתור סא"ל באיזה לשכת-שקר כלשהי.

8 ) חיילים באפגניסטן זה פשוט אומללות לשמה. מעבר לתנאים הקשים, לשדה קרב מתוסבך, לכל החרא שאתה אוכל שם. אתה פשוט לא רוצה לחטוף את הטראומה הנפשית של התקלות מול מחבלים. וזה בהנחה שתצא ממקרים כאלה שלם ולא תחטוף איזה רסיס מפצמ"ר.

קיצר, צא מהסרט. אתה צעיר, אין לך טיפת שמץ של מושג מה זה צה"ל או צבא ארה"ב. זה לא הסרטים והמשחקים שאתה משחק בהם, רחוק מזה. שם אתה לא רואה את התורנויות שירותים, מטבח, את כל הבררה שאתה מתעסק איתו 90% מהזמן.

תשכח משני אלה ותמשיך לחיות את חייך. בעוד כמה שנים, שזה יהיה רלוונטי, צה"ל כבר ידאג להניח עליך את ידיו. אל תדאג...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...