קבע או צבא אמריקה? - עמוד 5 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קבע או צבא אמריקה?

Jonnyboy

Recommended Posts

לפותח הנושא אם אתה רוצה כסף טוב מצבא ארצות עדיף לך לחפש את זה בצבא שכרי החרב שלו שנקרא Blackwater (החברה הכי גדול לשכרי חרב ממה שאני זוכר)

הם מקבלים פי2-4 מחייל של ארצות הברית הרשמי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 138
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

וואו, הוא כזה צעיר!

אני היתי בדיוק כמוהו לפני , חשבתי שיתנו לי איזה M4 עם מרס ולייזר ואני ירוץ על גבעות כול היום ירהה ברובים יהרוג מחבלים ויפוצץ פצצות.

בפועל קיבלתי M16 תקול ומכוער, רצתי כול היום על גבעות, פצצתי כמה לבנות חבלה, ויריתי כול היום במטווחים, שנאתי כול רגע, במיוחד שאתה יושב שעתיים רצוף באותה הפוזה מחכה שכולם יסיימו לירות, או שחם לך רצח, או שקר לך רצח, אתה תמיד מסריח ו4 חודשים ראשונים רק צועקים עליך ועושים ממך סמרטוט.

הדבר היחיד שאתה רוצה זה לסיים עם זה ולעוף הביתה ולא לתת עוד שניה אחת יותר מה-3 שנים לצה"ל.

ותאמין לי שבארה"ב זה אותו הדבר, רק יותר תקציב לבערך הכול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפותח הנושא אם אתה רוצה כסף טוב מצבא ארצות עדיף לך לחפש את זה בצבא שכרי החרב שלו שנקרא Blackwater (החברה הכי גדול לשכרי חרב ממה שאני זוכר)

אברר לגבי זה, תודה.

:lol: :lol: :lol:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

המונה כאן לא עולה, רק שתדע

וואו, הוא כזה צעיר!

אני היתי בדיוק כמוהו לפני , חשבתי שיתנו לי איזה M4 עם מרס ולייזר ואני ירוץ על גבעות כול היום ירהה ברובים יהרוג מחבלים ויפוצץ פצצות.

בפועל קיבלתי M16 תקול ומכוער, רצתי כול היום על גבעות, פצצתי כמה לבנות חבלה, ויריתי כול היום במטווחים, שנאתי כול רגע, במיוחד שאתה יושב שעתיים רצוף באותה הפוזה מחכה שכולם יסיימו לירות, או שחם לך רצח, או שקר לך רצח, אתה תמיד מסריח ו4 חודשים ראשונים רק צועקים עליך ועושים ממך סמרטוט.

הדבר היחיד שאתה רוצה זה לסיים עם זה ולעוף הביתה ולא לתת עוד שניה אחת יותר מה-3 שנים לצה"ל.

ותאמין לי שבארה"ב זה אותו הדבר, רק יותר תקציב לבערך הכול.

בסדר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אאל"ט הם דורשים ניסיון צבאי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום, אני, מאז שאני מכיר את עצמי, אהבתי נשקים, רובים, יריות, אקשן, משימות, ואחד הרצונות הכי גדולים שלי זה כבר לשרת בצבא, נולדתי באמריקה ועליתי לכאן כשהייתי בן 3, לכן יש לי אזרחות, ואני לא יודע, מה עדיף, לשרת את החובה שלי בארץ למען המדינה ואז לעוף מכאן ולשרת שם, לקבל תגמולים, קולג' חינם, המון כסף, הנחות בחנויות ובעיקר, המון כבוד, או לשרת כאן קבע (אני מתכוון ללכת לקורס חובלים, מגיל 10 בערך אני מאוד אוהב את הים, ומוציא רשיון צלילה בקרוב מאוד) למען ארץ , שהם קצת פחות מסודרים מבחינה צבאית מארה"ב, למרות שיש לנו צבא "רצחני". להיות בצה"ל זה נראה לי יותר החוויה, יותר הצחוקים, הסיפורים. אבל בUS MILITARY זה יותר מסדר את החיים, נותן לי כסף התחלתי, כבוד, הנחות, קולג' איזה שאני רוצה וכדו'.

הצעות מישהו?

שני דברים:

א. לא בשביל לפגוע - אבל אתה באמת חי בסרט. הצבא - גם הצבא פה וגם צבא ארה"ב - זה לא סרט אקשן של שעתיים בקולנוע וזה לא משחק מחשב.אתה לא הולך להיות גיבור סרט פעולה שרץ, קופץ, יורה בבזוקות ומתחמק מקליעים בהילוך איטי כמו במטריקס. כשתתגייס לצבא, קודם כל לא בטוח שתשרת בקורס חובלים. גם אם אתה מאוד מאוד רוצה. שנית, גם לא בטוח שתשרת בקרבי.

ב. אם אתה יהודי-ישראלי, שכן אכפת לו מהארץ הזאת, ורוצה לשרת בצבא, אז אתה צריך לשרת רק בצבא ההגנה לישראל. אתה חייב להבין שהשירות בצה"ל הוא יותר מהותי מהשירות בצבא ארה"ב. ארה"ב לא נלחמת על החיים שלה. ארה"ב יוזמת מלחמות כדי להרגיש שהיא עושה סוג של צדק בעולם, או למטרות כלכליות גרידא. נלחמת על החיים שלה. סוריה, לבנון, חיזבאללה, חמאס, פתח ואיראן, ואולי גם מצרים וירדן (שיחליטו להפר את הסכם השלום), הם אוייבים יותר שקולים לישראל מאשר אל קעידה לארה"ב..

חוץ מזה, באופן אישי, אני חייב להגיד שהצורה האגואיסטית, השטחית והלא ערכית בעליל שבה אתה מציג את הלבטים שלך די מגעילה אותי. הסיבה היחידה שאתה רוצה לשרת בצה"ל זה בגלל הצחוקים והסיפורים? עם גישה כזאת אתה בחיים לא תתקבל לקורס חובלים - וטוב שכך. חובל זה תפקיד רציני ומשמעותי ביותר, ואני לא בטוח שאני רוצה חובל כמוך בצבא. והסיבה היחידה שאתה רוצה לשרת בצבא ארה"ב זה הכסף? איפה פה נכנסים הערכים שלך? אתה ממש שכיר חרב, מוכן למות למען המדינה שתשלם לך יותר, וחוץ מזהלא אכפת לך מכלום. מי שרוצה קריירה צבאית, ומה שמנחה אותו זה אך ורק כסף וחוויות - עדיף שלא יישאר בצבא. לא בצבא הישראלי לפחות. אנחנו צריכים פה אנשים שמרגישים שהם תורמים לביטחון המדינה בעצם שירותם, ושזה חשוב להם לתרום להגנת המדינה (לא משנה אם הם קרביים או לא).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ג'וני ידידי,

אי אפשר לתכנן את החיים כל כך קדימה. בטח שלא בגיל הזה.

א. תתגייס לצה"ל, כי זה הצבא של המדינה שלך בתור יהודי. נכון, זה מאוד מגניב שיש לך אזרחות אמריקאית והכל כי נולדת שם במסגרת העבודה של ההורים או משהו בסגנון, אבל תן להם לשרת בצבא שלהם. יש להם מספיק אנשים שרוצים כי זה "מגניב" או שזה חלום חייהם. תעשה כאן את השירות הכי טוב שאתה יכול, בהתאם לפרופיל שלך.

ב. לא משרתים בצבא בשביל "רזומה". אם ש לך תחום עיניין שאתה מתעניין בו, תעסוק בדברים שקשורים אליו ישירות. נסיון בצבא לא תמיד עוזר באזרחות, וגם לא פשוט להישאר בקבע היום. עבדתי עם אנשי מילואים ששוחררו מקבע בגלל בעיות תקנים ויצאו מהצבא קרוב לגיל 30 בלי לימודים ונסיון צבאי לבדו לא עוזר ב"רזומה". מאידך גיסא אם חלומך לשרת בקבע/ בצבא זר עד לגיל פרישה, מה אכפת לך מהרזומה?

ג. אני מבין מה הולך לך בראש, בגיל הזה הזהות מתגבשת והכל נראה כיף וטעים. עצתי אליך - אל תציף את המחשבות שלך בפורומים, הדלת היחידה שאתה פותח ככה זה לדאחקות על חשבונך. תחכה עם כל הלבטים לכשזה יהיה רלוונטי.

תחיה את הגיל שלך - זה לא יחזור על עצמו. תשקיע בבגרויות, תוציא רשיון, תבלה עם חברים, תיזרק בים, תעשה מרתון סרטים/משחקים עד 6 בבוקר... הצבא כבר יבוא אל תדאג. אחרי שתתגייס תהיה יותר יותר חכם כי תהיה לך נקודת מבט של חייל ולא נער.

מאחל לך המון בהצלחה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ג. אני מבין מה הולך לך בראש, בגיל הזה הזהות מתגבשת והכל נראה כיף וטעים. עצתי אליך - אל תציף את המחשבות שלך בפורומים, הדלת היחידה שאתה פותח ככה זה לדאחקות על חשבונך. תחכה עם כל הלבטים לכשזה יהיה רלוונטי.

תחיה את הגיל שלך - זה לא יחזור על עצמו. תשקיע בבגרויות, תוציא רשיון, תבלה עם חברים, תיזרק בים, תעשה מרתון סרטים/משחקים עד 6 בבוקר... הצבא כבר יבוא אל תדאג. אחרי שתתגייס תהיה יותר יותר חכם כי תהיה לך נקודת מבט של חייל ולא נער.

מאחל לך המון בהצלחה

לא יכלתי לנסח את זה טוב יותר

:xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...