AMD Radeon HD6000 - מי מה כמה ולמה, ריכוז מידע ושאלות - עמוד 3 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

AMD Radeon HD6000 - מי מה כמה ולמה, ריכוז מידע ושאלות

djelectric

Recommended Posts

• תגובות 383
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

XFX HD 6850 Pictured, Detailed

After a recent exposé of the XFX Radeon HD 6870, DonanimHaber scored a few pictures of its next HD 6000 series card, the XFX Radeon HD 6850. Unlike the HD 6870 card, the HD 6850 from XFX makes use of XFX' own design for both PCB and cooler. The card is shorter than the HD 6870 by a fair bit, and makes use of typical XFX styling on the cooler shroud and rear panel. The cooler seems to be a circular fan-heatsink over the GPU, it's not known whether the memory and VRM have heatsinks too. Display connectivity includes two DVI, and one each of HDMI 1.4 and 1.2.

The card carries 960 stream cores, contradicting an older report, and 1 GB of GDDR5 memory over a 256-bit wide memory interface. The is clocked at 775 MHz, and memory at 1000 MHz (4 GHz effective). Expect it to be out on the 22nd of this month, at a highly competitive price for its performance level.

82b.jpg

82a.jpg

82c.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בטח חכה! 22 באוקטובר זה יום שישי השבוע. אלינו הם יגיעו תוך שבוכיים-שלושה. אם זה לא בוער לך, אז בטח חכה. כי המחירים של 6000 יהיו מאוד תחרותיים לביצועם, גם מחירים של 5000 ירדו, אני מקווה לאור השקת הסדרה החדשה יותר.

התמיכה ב DX 11 לא אמורה להיות התנאי הקובע, כי עדיין יש מעט מאוד משחקים שתומכים ב DX 11 ואלה שתומכים עושים את זה בצורה מוגבלת ביותר כך שאין הרבה הבדל בין תמונה של DX 10 ו DX 11 עדיין. לכן אני הייתי מסתכל רק על מחיר מול כוח וביצועים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האם יש טעם לקנות כרטיס מסדרת ה 6X כאשר יש לי ?HD4870

Starcraft2,Fallout : New vegas וכו'

חכה להשקה, תבדוק ביצועים ומחירים ותחליט אחר כך. כי יש הרבה מאוד כרטיסים בסדרה 6000 ולא ברור עדיין מה יהיה חזק ממה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חכה להשקה, תבדוק ביצועים ומחירים ותחליט אחר כך. כי יש הרבה מאוד כרטיסים בסדרה 6000 ולא ברור עדיין מה יהיה חזק ממה.

חשבתי שכבר הרוב ידוע.

האם זה "נורמלי" להחליף כרטיס אחרי 2 דורות?

לא HARDCORE GAMER

אבל כן משחק במשחקים חדשים וכו'

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם יש לך כסף זה נהוג להחליף אפילו אחרי השקה של כל דור חדש :) אני מנסה להחליף כל שנתיים, אבל זה תלוי גם בחלקים אחרים שלך כמו מעבד, שיכולים להיות צוואר בקבוק ל כרטיס מסך המשודרג שלך.

למשל אני קניתי מחשב שלי לפני שנתיים וחצי E8400 ו 8800 GTS 512 ותכננתי לשדרג לGTX 460, אבל הבנתי שהמעבד שלי יהיה צוואר בקבוק לכרטיס מסך הזה.

למזלי, לפני חודש 8800 GTS שלי נשרף והוא היה עדיין באחריות של 3 שנים והחליפו לי אותו ל HD 4870 ו אני מאוד מרוצה כי קיבלתי חינם כרטיס יותר חזק שמגביל ל GTX 260. עכשיו אני אמתין חצי שנה עד שנה ואנסה לשדרג את כל המחשב לקחת SANDY BRIDGE החדש של ויכול להיות HD 6000.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://lensfire.blogspot.com/2010/10/amd-radeon-hd-6850-hd-6870-barts-bench.html

מצאתי benchmark לא רשמי של 6870 ו 6850 ולפיו 6870 יהיה קצת יותר חלש מ 5870 ו 6850 יהיה 5%-10% חלש יותר מ 5850.

אני מניח שזה באנצ' מבוסס פחות או יותר על החומרה בכרטיסים, אגב אם זה יהיה באמת המצב זה מעולה, רק ידגים כמה עוצמתיים יהיו HD6950 וHD6970

הדבר שאני חושב שAMD צריכים לשים עליו יותר דגש בדור הזה הוא פיצ'רים יחודיים, כח לא חסר ובכל זאת מוסיפים עוד וזה נחמד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...